Skocz do zawartości

Naruto Ultimate Ninja Storm 2


grabipl

Rekomendowane odpowiedzi

ja zagrałem demko zrobiło na mnie wrażenie, mam pytanie czy w demku idzie użyć Rasenshurikena?

 

Zagrałeś w demko jedynki...w dwójce będzie to potrafił ;)

 

EDIT: No chyba,że grałeś w japońskie demko dwójki...czyli sam początek Shippuuden...czyli jeszcze nie potrafił Rasenshurikena ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Też grałem. Bardzo przyjemny kawałek gejmpleju, który ostatecznie już utwierdził mnie w przekonaniu, że wizualnie ta gra bije anime na głowę. Sekwencja QTE wyreżyserowana mistrzowsko, aż się boję jak będzie to wyglądać podczas epickiej walki braci Uchiha albo starcia z Peinem. Chociaż nie, nie boję się. Jestem tym cholernie przerażony.

Odnośnik do komentarza

No grałem w japońskie a jest jakieś inne?

 

Nie ma innego ;p

 

Także zagrałem i gra się świetnie. Spamienie Odama Rasengan rządzi! :D QTE jak zwykle świetne...moim zdaniem każda walka powinna takowe zawierać,wtedy walki byłby znacznie bardziej ciekawsze ,bo używanie ciągle tych samych combo potrafi nużyć :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

@Killabien

A jak się robi Rasengana i Odama Rasengana? Wystarczy dłużej przytrzymać przycisk tak jak myślałem, czy inaczej to rozwiązali? W ogóle do ilu ninjutsu masz dostęp podczas walki? Jakieś znaczące zmiany względem jedynki zauważyłeś?

Zanim zacznie się walka pokazane są controlsy i juz tam nie ma pokazanych super jutsu(trójkat, trójkat i kółko) tylko zwykłe(trójkąt i kółko). Naruto ma tylko oodama rasengan i można zwiększyć jego siłe przez przytrzymanie kółka. Co do zmian to trudno powiedzieć bo dostępna jest tylko walka z bossem(kakashi) i w pewnych momentach się właczają qte, sama walka też nie jest trudna, chociaz na pewno wyglada to efektownie(3 jutsu na raz included-->oczywiśćie mówie o bossie). W tym demie chyba chcieli pokazac właśnie efektownosc tych walk z bossami bo w samym gameplayu znaczących nowości bym się nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...