Skocz do zawartości

Naruto Ultimate Ninja Storm 2


grabipl

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiło sie info że druga część Naruto Ultimate Ninja Storm 2 jest w produkcji i planowana data wydania to 2010 rok, bedzie to seria Shippuuden co mnie bardzo cieszy. Czekam na info o trybie online, mam wielką nadzieje że sie pojawi i że zrobią lepszy tryb story bo w pierwszej części wiało zdeka nudą.

Pojawi sie na PS3 i są ploty że też na X360. A tutaj link z newsem i skanem z magazynu V Jump

http://www.ps3site.pl:80/wiecej-ninja/28275/#comments

 

Wpisujcie nowe wiadomości o kontynuacji Storma i swoje uwagi odnośnie gry

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jak to zrobic zamierzaja skoro Shippuuden nie zakonczyl sie jeszcze (Ultimate Ninja opowiadal cala historie, bez filerow).

Informacja ze ta czesc bedzie juz multiplatformowa to troche cios w plecy niestety:

a) Rise Of The Ninja nadal bedzie exem dla X'a (?)

b) Oznacza to ze gra nie bedzie miala ambicji wyciskania sokow z PS3 raczej juz (a wielka to szkoda, bo chcialbym zobaczyc ta kreskowa grafike w naprawde super porzadnej jakosci).

 

Pierwszy Ultimate Ninja Storm byl raczej byl co najwyzej dobry, przysiedzenie dluzej przy grze potrafilo zanudzic. Zawiodlem sie troche na niej bo inaczej wyobrazalem sobie tytul (na pewno byl ZNACZNIE bogatszy w mojej glowie).

Na gre czekam, ciekaw jestem jak teraz do tematu podejda, boje sie troche z jedyne co zmienia to dowalenie dodatkowych postaci i kilka(lol) nowych jutsu xd.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie jak to zrobic zamierzaja skoro Shippuuden nie zakonczyl sie jeszcze (Ultimate Ninja opowiadal cala historie, bez filerow).

A po co zarabiać na tytule raz, jak można dwa razy? Rise of the Ninja na X360, ogarniał tylko 60 parę pierwszych odcinków serii Naruto (grę kończyła walka z Gaarą).
Odnośnik do komentarza

Na jednym ze skanów widzimy jak Sasuke przygotowuje sobie Kirin, więc sądzę,że walka braci Uchiha jest raczej pewna( Chodź nie ukrywam, że chciałbym, aby załapała się do gry walka Naruto/Pein)

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dr.Czekolada: Daruj sobie te głodne kawałki o wyciskaniu soków z PS3 bo jest to zwyczajnie śmieszne.

 

A wersja na X360 to nie plota tylko FAKT. Gra wyjdzie na PS3 i X360.

 

Ja do tej gry podchodzę jak do kolejnych bijatyk DBZ na konsolach HD, poczekam sobie do części, która będzie ogarniać już bardzo dużą liczbę postaci. Mam też nadzieję, że podejdą do tematu jak w Broken Bond, czyli nie sama bijatyka tylko dodatkowo jeszcze normalny tryb "story" bo NUNS to z tego co wiem tylko bijatyka. Jakby to wszystko zrealizowali w NUNS2 to można się zastanowić nad zakupem za rozsądne pieniądze, bo gry tego typu dla mnie mają cholernie krótką żywotność, bo po obadaniu wszystkich fajerwerków i napaleniu się tym, że samemu można zrobić to samo co w anime to czar tych gier znika.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Dr.Czekolada: Daruj sobie te głodne kawałki o wyciskaniu soków z PS3 bo jest to zwyczajnie śmieszne.

Nie mam kompletnego pojęcia o czym do mnie mówisz.

Jeżeli uważasz że gra robiona pod multiplatformę będzie identycznie wyglądała do gry exclusive to chyba żartujemy tu sobie.

Odnośnik do komentarza
Dr.Czekolada: Daruj sobie te głodne kawałki o wyciskaniu soków z PS3 bo jest to zwyczajnie śmieszne.

Nie mam kompletnego pojęcia o czym do mnie mówisz.

Jeżeli uważasz że gra robiona pod multiplatformę będzie identycznie wyglądała do gry exclusive to chyba żartujemy tu sobie.

 

Jak cholera porażka, że dwójka jest multiplatformowa. Na pewno nie zobaczę jeszcze wyższej jakości w stosunku do pierwszej części heh. Nie dość, że nie mam jak pograć sobie w obie części Naruto na X360 to jeszcze Xboty dostaną szansę zagrania w Ninja Storm pfff. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że odbije się to na jakości wizualnej. Wracając do samej gry to fenomenalnie zapowiada się kooperacja aż do 4 graczy chociaż na razie to nic więcej nie wiadomo o tym tytule.

Odnośnik do komentarza

W (pipi)e mam to że zagra sobie więcej osób (w sensie mnie to nie ziębi ani nic, że gra nie jest już exem naprawde samo w sobie mnie nie obchodzi, oby to się nie odbiło na samym wyglądzie).

Poza tym nie robie z tego żadnej tragedii, bardziej mnie interesuje dokąd dokładnie będzie akcja.

Odnośnik do komentarza

No mnie tak bardzo w przypadku tej gry nie boli, że już nie jest exem ale boli mnie to, że może się to odbić na jakości wizualnej i pewnie odbije znając życie. Jakieś kompromisy w grach multiplatformowych są i będą co można nawet po taki Dragon Age zobaczyć, gdzie na PC gra wygląda no brzydko co tu dużo gadać. Wprawdzie są multi, które wyglądają świetnie wszędzie jak np. Batman i chodzą płynniutko i oby tak było w tym przypadku, a złego słowa NIE POWIEM ! Jeśli dostaję produkt najwyższej półki to mam gdzieś, że jest na X360.

Odnośnik do komentarza

Tzn mi chodziło o to że tytuł ten z założenia miał pokazać "artystycznie" że jest w stanie doścignąć/ zbliżyć się do anime - moim zdaniem bardzo się udało to jedynce, gdyby nie szkopuł jakim były tragiczne ZĄBKI (może nie takie tragiczne, ale psuły cały czar zwyczajnie).

Odnośnik do komentarza

Tzn mi chodziło o to że tytuł ten z założenia miał pokazać "artystycznie" że jest w stanie doścignąć/ zbliżyć się do anime - moim zdaniem bardzo się udało to jedynce, gdyby nie szkopuł jakim były tragiczne ZĄBKI (może nie takie tragiczne, ale psuły cały czar zwyczajnie).

 

No niestety ząbki były szczególnie widocznie zwłaszcza w biały dzień, bo już późniejszą porą podczas różnych starć było pikuś. Niech się starają chłopaki, a nikt o nich złego słowa nie powie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

a co w tym złego że posiadacze x-a dostaną tą grę ? :woot: i na czym to niby by ona miała ucierpieć?

większa baza użytkowników = więcej kasy na projekt = lepsza gra. Może w końcu Naruto na ps3 wyglądało by tak jak powinno, czyli jak Naruto: The Broken Bond który jest obecnie najładniejszą grą w cel-shading tej generacji ^_^

Odnośnik do komentarza

No ba w końcu nie bez kozery na GameTrailers Ninja Storm był nominowany w kategorii "The best graphics" w 2008 roku. Najładniejsza gra w tym stylu graficznym w historii. Swoją drogą to mam nadzieję, że w dwójce rozwiną porządnie ciosy/combosy i wszelkie jutsu, bo to było lekką padaką. 1 ultimate jutsu na postać i 1 jutsu używane podczas walki(przed walką się wybierało...). Jakby nie mogli po prostu wszystko na różne kombinacje rozłożyć lol.

Odnośnik do komentarza

Ale o so chozi? Przecież jedynka nie miała jakiejś grafy, żeby xbox nie pociągnął, więc nie ma co stękać. Dwojka zapewne będzie na tym samym silniku, bez większych poprawek. Inna sprawa to czy developerowi będzie się chciało wysilać i po prostu nie oleje którejś konsoli.

Równiez mam nadzieje, że rozwiną jakoś freeroaming między misjami, takie połączenie NUNS z rise of the ninja byłoby fajne.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Lol litości. Broken Bond nie umywa się do pierwszego Ninja Storm. Nie ma bata.

 

Edit: A odnośnie ewentualnej straty jakości to zgadzam się z Czekoladą. Exy są zazwyczaj ładniejsze niż multiplatformy.

 

nie, to Ninja Storm nie umywa się do Broken Bond no może przesadne stwierdzenie ale BB jest ładniejszy.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to że "fanbojujemy" - od początku Ninja Storm dawał nadzieje że oprawa zbliżać się będzie tylko i wyłącznie do perfekcji.

Nie ukrywam że miałem mnóstwo nadziei w tym tytule, oczekiwałem naprawde mistrzowskiego odwzorowania scen z anime, i poniekąd sporo się zbliżył Cyber Connect 2 w tym - ale tu wciąż jest dużo miejsca na jeszcze więcej !

Odnośnik do komentarza

Living The Anime: As advertised, Ultimate Ninja Storm features some of the best cel-shaded graphics I've ever seen in a video game, at times rivaling the anime itself. Between the graphics, smooth animations, and dynamic camera angles, at times it truly does feel like you're playing the show. Special moves in particular are extremely impressive, making it worth playing each character in fighting mode just to see what they can do.

 

Takie oto teksty można spotkać w każdej recenzji Naruto Ultimate Ninja Storm, ale jak wiadomo niektórzy wiedzą lepiej xD. Naprawdę ta dyskusja nie prowadzi donikąd, bo każdy i tak mówi swoje, a fakty są takie, że to najpiękniejsza cell shadingowa grafika jaką można zobaczyć deklasująca takiego Broken Bond. Trzeba mieć chyba klapki na oczach by tego nie widzieć.Zresztą grafika jest faktem, a nie kwestią gustu, bo kwestią gustu może być sam design. Wszelkie fanbojstwo na bok proszę i kończyć mi tą dyskusję. Wrzucajcie mi tu jakieś plotki lepiej na temat gry XD.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Mam PS3 i Xbox360 i grałem w obie gry i wiem, że UNS jest ładniejszy. Zgadzam się, że podczas eksploracji np. woda w BB jest ładniejsza, ale to UNS bardziej przypomina anime, a chyba o to w tym chodzi? Poza tym wygląd jutsu (Kaiten Nejiego w BB to jakaś parodia, tak samo Sharingan), czy wygląd postaci podczas walki w BB może się schować. Daniem głównym w tych grach jest walka i to UNS serwuje zdecydowanie smaczniejszą potrawę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...