Skocz do zawartości

Naruto Ultimate Ninja Storm 2


grabipl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

Nie no super, trailery do porównania dajesz.... :mellow:

Nie lubię się kłócić w internecie, ale czasami trzeba być Kapitanem Oczywistym: Nie ma żadnego porównania graficznego pomiędzy UNS a Broken Bond, które miejscami wygląda jak gra na PS2 (tragiczne twarze bohaterów!!!). No bez jaj, Broken Bond jest lepszy jeżeli chodzi o ukazanie historii, oprawę dźwiękową (oryginalne OST z anime) dla niektórych nawet gameplay jest lepszy ale grafika? Grafika?! Nawet Blue Dragon nie może rywalizować pod tym względem z UNS a co dopiero ta biedna graficznie produkcja.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Niektórym mylą się pojęcia grafika, a oprawa serio ;).

UNS wygląda teraz słabawo bo zwracamy uwagę przede wszystkim na kulejące aspekty techniczne - Konoha (nie ukrywajmy) wygląda "so-so", ząbki dobijają i generalnie jest pusto.

To co może urzec to właśnie oprawa która niesamowicie zbliża się do anime i nie wywołuje odruchu "WTF" (Naruto wygląda tak jak wyglądać powinien, a nie jakaś plastikowa gęba).

Dlatego właśnie mam pewne obawy względem UNS2, ale i tak wierzę że będzie ogólnie lepiej i fajniej.

Odnośnik do komentarza

I to cholercia chodzi, że Ninja Storm wyglądał jak anime, a styl graficzny w Broken Bond w ogóle nie daje tego uczucia, a jeśli chodzi o ilość detali to...obejrzyjcie se anime i zobaczycie łysość XD. Zresztą filmik otwierający w Ninja Storm pokazuje dziesiątki przechadzających się osób i ogólnych przepych. Potem przechodnie znikają XD. Oczywiście nie można też przesadzać z tą łysością, bo wszystko jest ładnie i pięknie zupełnie jak w anime. Nie za bardzo byłoby co tam na siłę wciskać.

 

Naruto Rasengan !

 

http://www.j-isle.com/blog/wp-content/uploads/2008/07/narutostorm.jpg <---Ninja Storm

 

http://static2.videogamer.com/videogamer/images/xbox360/naruto_the_broken_bond/screens/naruto_the_broken_bond_8.jpg <-- Broken Bond

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Mogliby zrobić gierkę na podstawie mangi, ale ważnym konfliktem jest tu niestety anime bo - jeśli jakaś technika wyglądała by tu trochę inaczej niż później w anime (jak w końcu dojdzie do tego miejsca) to dużo osób później z góry skreślałoby tą grę ze względu na niezgodność z anime, był by to po prostu dla nich niefajny minus. No ale tak się raczej nie stanie bo gry z mangi nie zrobią;p

 

Sama walka Sasuke vs Itachi nie jest aż tak ciekawa jak Naruto vs Pain, to bym o wiele chętniej zobaczył. Ale kto powiedział że gra dojdzie nawet do momentu walki braciaków Uchicha? Może skończy się jeszcze wcześniej? Gra jest dla nas narazie jednym wielkim znakiem zapytania, miejmy nadzieję że namco bandai nas nie zawiedzie

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pozwolicie, że odświeżę ten temat. Niedawno ukazał się pierwszy trailer z Naruto ultimate ninja storm 2 oto link:

http://www.youtube.com/watch?v=hfniXBnijyA

Jak widać możliwe, że w końcu dodadzą filmiki w każdym rozdziale, w story. Pytanie teraz dokąd dojdą, Sasuke jest w stroju akatsuki, ale to może być tylko strój dodatkowy. Ja mam nadzieje, że dojdą do walki Killer Bee vs Sasuke, więc trzymajmy za to kciuki. A więc teraz powiedzcie co sądzicie o traileru?

Odnośnik do komentarza

Trailer bardzo kuszący, oby tylko usprawnili i rozbudowali system walki. W jedynce było jutsu, ultimate jutsu i zwykłe combosy, a jak się chciało coś innego to trzeba było przed walką założyć zamiast ustawić na inną kombinację klawiszy. Nie wiem chyba mieli ludzi za ciemniaków xD. Co do trailera to Sasuke w stroju Akatsuki budzi nadzieję, że ta gra nawet dość daleko dojdzie fabularnie, ale na razie jeszcze zbyt mało wiadomo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po raz kolejny odświeżę temat. Kolejny filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=n0DHaXW7sg8

Jak widać jednak będzie tryb online. Cieszy was to? Szczerze ja jeszcze nigdy na PS3 nie grałem w online, ale po tej wiadomości, chyba zacznę ^^. 40 postaci to trochę mało, mam nadzieje, że będzie w nich też Killer Bee. A teraz powiedzcie, co sądzicie o nowych wieściach?

Odnośnik do komentarza

Cóż, masz około 3 miesiące na grę, jeśli masz kolegę brata itd. , z którym mógłbyś grać kup od razu, jeśli nie to już twój wybór. Chociaż zawsze warto kupić by mieć wersje z podstawowymi postaciami(ninja storm) i postaciami z shippuudena(ninja storm 2). Tak jak mówię, to wyłącznie twój wybór

By nie spamować, Killer Bee już był w anime, więc kto wie, ale ja wątpie by jednak był, może będzie tak jak z Asumą i Kurenai? To się okaże, już niedługo.

Edytowane przez Siepenka
Odnośnik do komentarza

Mogli troszkę poczekać z wydaniem następnej części, na Killer Bee i Naruto w Sage Mode poczekamy. Ale ten tryb online, mam nadzieję że im się uda:) Standardowo będzie leaderboard i pewnie jak w Dragon Ball Raging Blast każdy będzie chciał mieć jak najwięcej wygranych , więc mam nadzieję że chociaż tutaj wyjście z gry podczas rozgrywki online (start->wyjdź do menu) będzie nie dostępny... W db strasznie wkurzało jak jakiś ciuł dostawał łomot i pod sam koniec walki nagle wychodził z gry. A to nie było kilka osób ale całe stada:D Co druga walka tak wyglądała

Odnośnik do komentarza

No i po raz kolejny daje nowe nowinki: Pojawiła się oficjalna strona o Naruto ultimate ninja storm, link:

http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/ps3_naruto2/

A tutaj możecie zobaczyć, no można powiedzieć, mały update informacji, oczywiście w wersji angielskiej:

http://www.youtube.com/watch?v=9KCtgJ9u-Tw&feature=sub

No właśnie pytanie czy będzie Killer Bee(o Naruto Sage możemy zapomnieć)? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No nie mówcie że chcecie 40 postaci ,to ja już wolę połowę tego ale żeby byli bardzo rozbudowani niż Hanabi która napewno będzie klonem Nejiego albo Iruka który raczej żadnych specjalnych ataków nie posiada ,przynajmniej ja nie pamiętam żeby czymś się wyróżniał.Więc liczę na mniej postaci za to bardziej złożonych posiadających więcej ataków i specjali,bo idąc śladem gier DB to co z tego że było mnóstwo postaci jak i tak każdy grał Saiyanami a reszta to był niepotrzebny dodatek.

 

Polecam zobaczyć to na co wszyscy czekali i liczyli stało się oficjalnym faktem:

http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/naruto-shippuuden-ultimate-ninja-storm-2-naruto-sage-mode-pain-confirmed-51037.html

Edytowane przez bad religion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...