Skocz do zawartości

KOMIKSY W "PSX EXTREME"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

I gdzie ten wielki comeback KTOMACZASU?????????

 

Przez ostatni czas nie mieliśmy czasu na komiksy do PE i Konsolowiska, bo pracujemy nad dodatkiem do nowej edycji planszowej gry "Talisman". Jeśli Kleju zdąży się uwinąć, to w następnym numerze bedzie kilka tych beznadziejnych, paskudnych i nieśmiesznych komiksów KTOMACZAS. ;)

Odnośnik do komentarza

O ile komiksy sprzed kilku numerów (np. ta chora akcja w szpitalu jako połączenie Resident Evila itd., albo parodia wyścigów Mario, albo też ta historia 4 graczy) były dobre, tak teraz te ostatnie komiksy są jakieś słabe. Mam wrażenie, że pełnią rolę zapychacza w gazecie, bo nie są ani śmieszne, ani warte uwagi dla mnie. Jak nie ma pomysłu na dobry komiks do jednego numeru, to lepiej już byłoby zagospodarować te miejsce na dodatkowe listy od czytelników. Bywają ciekawsze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O ile komiksy sprzed kilku numerów (np. ta chora akcja w szpitalu jako połączenie Resident Evila itd., albo parodia wyścigów Mario, albo też ta historia 4 graczy) były dobre, tak teraz te ostatnie komiksy są jakieś słabe.

Akurat Resident mi się nie podobał. Za dużo upchanych pomysłów, siostra Helga niewykorzystana (pomysł fajny, ale potem nagle znikneła). Duży plus na końcówkę, która odzwierciedlała moje odczucia :P. A Fanboys zaczynało się fajnie, ale zniknęło po kilku paru odcinkach (a mogła być fajna kontynuacja K jak konsola). Komiksy Cysia lubiłem bardzo i szkoda mi było, że przestał je robić w PE (choć w jego ostatnich pracach pogarszały się scenariusze i kreska). Miło, że teraz czasem coś daje, ale za rzadko.

 

Mam wrażenie, że pełnią rolę zapychacza w gazecie, bo nie są ani śmieszne, ani warte uwagi dla mnie. Jak nie ma pomysłu na dobry komiks do jednego numeru, to lepiej już byłoby zagospodarować te miejsce na dodatkowe listy od czytelników. Bywają ciekawsze.

Kiedyś pod tym względem było znacznie gorzej. Zgadzam się jednak, że jak już dawać komiks, to przemyślany, a nie by po prostu był. Wystarczy, że przypomnę sobie niedawny komiks o Fallout 3 (bez urazy, ale czy ktoś się na nim chociaż uśmiechnął?).

Edytowane przez speiderman
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Komentarz odnośnie do komiksów z obecnego numeru? Żenada

Kiedyś komiksy w PE były prostackie, głupawe ale często śmieszne, teraz dwie pierwsze cechy się umocniły a trzecia jakby wyparowała. Te autorstwa Cysia jeszcze jakoś dają radę, ale Kleju naprawdę powinien dać sobie spokój- szczerze, to czułem zażenowanie czytając jego komiksy zarówno 10lat temu jako nastolatek jak i teraz- takie rynsztokowe klimaty może i korespondowały ze starą extreme'ową atmosferą, ale teraz jest to totalne dno, które zupełnie nie współgra z resztą pisma :confused:

 

 

Odnośnik do komentarza

Również mi nie podeszły, tak zapowiadany powrót Cysia okazał się króciutkim średniaczkiem ( swój specyficzny nie tylko chodzi o kreskę styl zachował ale po takiej przerwie i zapowiedziach, rozczarowanie jak dla mnie ).

 

Ano, króciutki. Paski mi odpowiadają i takiego formatu będę się trzymał, lepszy rydz niż nic:).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...