Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

http://store.steampo...Summer2011Packs

 

Na przykład Paradox COmplete Pack - cena normalna 704 ojro, cena po przecenie 75 ojro. A 2K Pack kusi, kusi :D

 

No i nadal liczę, że któregoś dnia dadzą pakiet X-Com. A swoją drogą, dwie pierwsze części są dobrze przystosowane do gry na Windows XP, czy też trzeba się bawić jakimiś dosboxami?

http://store.steampowered.com/sub/964/

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

No jak to, Modern Warfail 2 nie wyrwiesz? Za dwajścia ojro?

 

Niedzielna lipa, co tu dużo mówić. Torczlajt blee bo to w końcu erpeg, kto by się w to bawił. AC za drogo, Sniper się nie opłaca, Kejn & Lyncz jakoś nie grzeje. Słabo Steam, słabo.

Odnośnik do komentarza
Resztę można zlać ciepłym moczem.

Defense Grid 2,24€

Wyjdź, bo bluźnisz...

 

No i jeśli ktoś jeszcze nie ma, to Dragon Age: Ultimate Edition za ~10€ to także świetna okazja.

 

Sam natomiast myślę nad Transformers: War for Cybertron, bo w sumie taniej się tego nie dorwie, a nasze rodzime edycje potraktowane zostały dubbingiem, z tego co mi wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Stona przeprowadza jakies nielegelna interesy na gg,ciekawe jaka marze sobie zyczy :>

 

@Legion jak faktycznie bedzie z kim grac to moge przeplacic i kupic ;p Ewentualnie liczyc na bis

 

Na pewno chętnie jeszcze raz przejdę całego co-opa w wolnym czasie. ;) Ale tak jak Kazuun napisał - za Magicke nie da rady przepłacić. Kupiłem jakieś 2 tygodnie temu jak stała po 10 euro i nie żałuję, bo takie produkcje warto wspierać.

 

 

 

 

@Suavek, ja na przykład tego Defense Grida zlewam ciepłym moczem. ;/

 

 

Odnośnik do komentarza

Kłamiesz, Kubicz i Szakira nie mają kolegów :teehee:

Kurde, przez te egzaminy mnie najlepsze rzeczy ominą, jak się okaże że wrócę w czwartek wieczór a Wy już będziecie mieli wszystkie kampanie na expercie, to ktoś za to zginie :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tym Brotherhoodem trochę przegięli. Czekałem na obniżkę tej gry a tu 25 euro. Właściwie z dzisiejszej oferty to wziąłbym tylko Kane & Lynch 2 ale już w to grałem. Gra jest trochę schematyczna i po dłuższym czasie monotonna ale starczy na 2 tygodnie intensywnej rozpierduchy. Jak ktoś nie grał to polecam za taką cenę.

 

Nieźle nabijają ludzi w butelkę. Jak ktoś kupił Lost Planet:Colonies to nieźle się przejechał. Nie wydaje mi się, żeby ktoś w to jeszcze grał po sieci a singleplayer jest niegrywalny.

 

Była już jakaś promocja na gry Bethesdy w poprzednie dni?

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...