Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Założyłem konto na pomocy technicznej, wysłałem informację co i jak... i czekam.

Swoją drogą dziwne rozwiązanie nastręczające problemów - mogli zrobić tak jak gmail tj. poprosić o podanie nr telefonu i na niego wysłać token.

Dodatkowo nie wiem dlaczego do samego konta nie mogę zalogować się wklejając hasło. Korzystam z bazy haseł, która niejednokrotnie generuje ciągi zawierające miks od cyfr i liter przez znaki specjalne aż po ASCII niskiego poziomu i wszystkie hasła mam na zasadzie kopiuj/wklej a tutaj jeden jedyny steam wymaga abym wpisywał 20znakowe, losowo wygenerowane hasło.

 

tak na marginesie - pytanie od całkiem zielonego w kwestii steam

Nie wiem ile może potrwać oczekiwanie na odpowiedź ze strony supportu a jako, że mam obecnie odrobinę wolnego czasu to chciałem pograć w Terrarie. Czy jeśli stworzę nowe konto i kupię na nim grę to będę miał później możliwość przemigrowania jej na poprzednie, odzyskane konto?

odzyskanie hasla zajmie ci z 2-3 dni.

Bo teraz oni odpisza ( przewaznie nad ranem przychodza maile ), ze musisz jakos potwierdzic ze jestes wlascicielem konta. Czyli np jakis spis gier, zwiazany e-mail.

lub tez jak sa dodane gry pudelkowe to zdjecie cd-keya z ticketem przeslanym przez nich ( trzeba go dopisac obok )

mi dopiero po takim czyms zresetowali haslo po tym jak zostalo konto skradzione

Odnośnik do komentarza

Dzienks akosław, właśnie zaje...chałeś mi 40 zł z portfela xD

Wait, wydawało mi się że Magicke już miałeś? :blink:

 

@up: fajno, ale to jednak kolejny program, kolejny serwis który dostaje moje dane, numer karty... a akurat 30zł to nie majątek, żeby to było warte zachodu... IMO oczywiście ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Dzienks akosław, właśnie zaje...chałeś mi 40 zł z portfela xD

Na GreenMan Gaming Magicka i DLC na wyprzedaży.

tak zaznaczam ku przestrodze jakby inni tez nie czytali sasiednich tematow

@up: fajno, ale to jednak kolejny program, kolejny serwis który dostaje moje dane, numer karty... a akurat 30zł to nie majątek, żeby to było warte zachodu... IMO oczywiście ;)

Na GreenMan Gaming Magicka i DLC na wyprzedaży. Rejestruje sie na steamie. Ja tam biere.

Mogłeś zacytować całość.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dzienks akosław, właśnie zaje...chałeś mi 40 zł z portfela xD

Na GreenMan Gaming Magicka i DLC na wyprzedaży.

tak zaznaczam ku przestrodze jakby inni tez nie czytali sasiednich tematow

@up: fajno, ale to jednak kolejny program, kolejny serwis który dostaje moje dane, numer karty... a akurat 30zł to nie majątek, żeby to było warte zachodu... IMO oczywiście ;)

Na GreenMan Gaming Magicka i DLC na wyprzedaży. Rejestruje sie na steamie. Ja tam biere.

Mogłeś zacytować całość.

? ;p

Odnośnik do komentarza

O fakt, a ja też nie zauważyłem że tam jest w opisie "Requires Steam" ;) Zmyliło mnie to wielkie "Instal Capsule" na tej stronie, myślalem że kolejny sofcik a'la Steam czy Impulse.

 

TY się martw o kompa do BFa ;p

Nie bój nic. 8)

Chociaż pewnie zbliżająca się Summer Sale i tak nieco uszczupli mój budżet na ten rok.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Ale to jest pewne? Bo obiło mi się o uszy, że to tylko w zeszłym roku było, a we wcześniejszych już nie.

 

No ale nie będę narzekał jeśli coś się faktycznie pojawi. Mam tylko nadzieję, że dadzą wreszcie obniżkę na serię X-Com, bo się czaję na dwie pierwsze części już od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...