Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Magicka całkiem fajna i przede wszystkim zabawna. Do ostatniego poziomu doszedłem samemu, bez innych graczy, i jakoś przesadnie trudno nie było. Nie wiem jednak jak jest z ostatnim bossem, gdyż nie mogę się zmobilizować, aby do gry wrócić po przerwie. Ogólnie zakup polecam - całkiem oryginalna i wciągająca pozycja. Sporo parodii różnych filmów, gier i innych. W promocji jak najbardziej warto.

Odnośnik do komentarza

Od zawsze stronilem od steam'a ale wczoraj bylem "zmuszony" zainstalowac go ze wzgledu na demko DNF. Pytanie do ludzi obeznanych - czy mozna zmienic katalog docelowy instalowanych ze steama gier? Instalke mam na C ale gierki chcialbym wrzucac na inna partycje. Jesli jest taka opcja to gdzie?

Odnośnik do komentarza

Od zawsze stronilem od steam'a ale wczoraj bylem "zmuszony" zainstalowac go ze wzgledu na demko DNF. Pytanie do ludzi obeznanych - czy mozna zmienic katalog docelowy instalowanych ze steama gier? Instalke mam na C ale gierki chcialbym wrzucac na inna partycje. Jesli jest taka opcja to gdzie?

Chyba nie ma. Gry się domyślnie instalują tam gdzie masz Steam - next time nie instalowac na C :) Mam ten sam ból ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, gry zawsze instalują się do folderu Steama. Przy czym jak zainstalujesz Steama na innej partycji, to potem możesz dane ze starego przenieść i nie będzie trzeba gier ponownie ściągać. Przynajmniej kiedyś tak się dało ;)

 

 

EDIT: hahaha, 3 posty o tym samym w tej samej minucie. lulz.

Edytowane przez ako
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Team Fortress 2 za darmo. Could this be real???

 

Kurde, dla tej jednej gry byłbym nawet gotów w końcu zastąpić mojego 8-letniego PC czymś nowszym.

 

edit: nawet i mógłbym wyłożyć $ na tą grę. W moim przypadku rozchodzi się o sprzęt.

Edytowane przez DarealRadexHEJOO
Odnośnik do komentarza
@Suavek podziwiam i jednocześnie jestem zdziwiony jak diabli. Ta gra solo nie ma sensu prawie imho. Cała jej moc tkwi w co-opie który to często jest mało kooperacyjny :P
Skoro bawiłem się nieźle samemu, to jednak sens jest. Nikt z moich znajomych gry nie miał, a rozgrywka z obcymi ludkami niezbyt mnie interesuje. A tak przynajmniej nikt mi broni nie zakosi po zgonie ;) (karabin ;p). Szkoda tylko, że sama gra pełna była rozmaitych błędów i bugów. Przynajmniej wtedy co sam grałem, bo ostatnio zdaje się wyszedł jakiś większy patch.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...