Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tej, ta gra kosztuje 11pln. Nawet gdyby w fabule pojawiały się różowe wróżki, to i tak warto za tę cenę sprawdzić jedną z bardziej wymagających technicznie PeCetowych gierek ;)

To, że kosztuje tylko dyszkę to nie znaczy, że już jest must have. Na steam'ie jest wiele promocji gdzie gry kosztują te parę złotych, to co, mam je wszystkie kupować bo w końcu to tylko parę złotych?? Co, CS też mam kupić bo w końcu jest w promocji -75%, a co z tego że nie lubię sieciowych strzelanek, ale w końcu to tylko kilka złotych. Drugi argument jeszcze bardziej do mnie nie trafia. Ja osobiście gram dla przyjemności albo dla wciągającej fabuły, fajnego klimatu, a nie po to żeby sprawdzić czy mój laptop pociągnie jakąś gierkę na full detalach. Ale skoro dante i django piszą, że w grze jest ciężki, mroczny klimat (a fabuła też na pewno nie jest zła skoro jest na podstawie dość znanej książki) to jednak sobie sprawdzę ten tytuł ;) .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

A pierdzenie o rozkminianiu czy 10pln to kwota nad którą się trzeba jakoś bardzo zastanawiać zostaw dzieciom z Afryki albo z innej murzyńskiej enklawy.

10 złotych. No kurwa XD

Nie wyrażaj się tak chujowo panie moderatorze ;)

 

10zł za grę to niewiele, ale jeśli ta nie odpowiada czyimś gustom, to po co wyrzucać banknocik na kolejną promocję typu "bo tanio, żal nie wziąć" ?

 

Myślałem, że są tu jakieś elementy RPG - wtedy bym przemyślał. Jeśli jest to jednak typowy FPS w klimatach horroru, to zwyczajnie nie mam na takowe ochoty. Pogram sobie dłużej w nowego Deus Ex zamiast tego, a 10zł wydam na piwo (kto wie czy nie lepszą inwestycję ;)).

 

Aha, no i skoro gra bazuje na książce, to jednak wolę wpierw sięgnąć po lekturę, a nie proste pew-pew-pew do potworków.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale na pytanie "Co o tej grze sądzicie?" odpowiedziałeś tylko że gra jest wymagająca technicznie. Faktycznie, strasznie pomocne. Rozumiem, że ciebie w grach jarają tylko ich wymagania sprzętowę. To spoko, przynajmniej już wiem, żeby twojego zdania już nie brać nigdy pod uwagę.

Odnośnik do komentarza

To fakt - padły pytania o grę, a po raz n-ty pada odpowiedź typu "bierz, to tylko 10zł".

 

Nawet nie będę próbował liczyć ile już takich "tanich gier za 10zł" kupiłem, a których albo nie ruszyłem, albo które kompletnie nie przypadły mi do gustu. Zsumować to i wyjdzie równowartość kilku naprawdę dobrych tytułów ;).

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale na pytanie "Co o tej grze sądzicie?" odpowiedziałeś tylko że gra jest wymagająca technicznie. Faktycznie, strasznie pomocne. Rozumiem, że ciebie w grach jarają tylko ich wymagania sprzętowę. To spoko, przynajmniej już wiem, żeby twojego zdania już nie brać nigdy pod uwagę.

 

 

(pipi)isz jak potłuczony, taka jest prawda. Rozumiem rozkminiać zakup tytułu za 100pln z gatunku który mi nie podchodzi. Wtedy można się zastanowić, poczytać o grze [ofkoz Ty na to nie wpadłeś]. Pytasz o tytuł z górnej półki [czyli taki który był sprzedawany za pełnoprawną cenę] który ma rok i o którym każdy cośtam już słyszał [a jak nie, to widocznie jest tym mały afrykańskim dzieciaczkiem mieszkającym na sawannie i rozkminiającym czy 10pln pozwoli mu przetrwać przez rok], który kosztuje parę złotych i który nie jest produkcją niskobudżetową. I rozkminiasz przez 10 postów czy są tam elementy RPG, czy można pić wodę z kranów, czy jest fajna fabuła i czy zlejesz się w majty ze strachu.

Rozkminiasz tak o grze za 10pln. 10. DZIESIĘĆ.

Jak idziesz do Makdonalda to też dzwonisz do kolegi i pytasz :

tej, bo widzę że jest taki nowy hamburger za 5złotych ale cholera nie wiem, kupić i spróbować czy lepiej nie, bo wiesz, ja lubię kapustę a tam kapusty prawie nie ma, co sądzisz Tomek, kupić go? Ty byś kupił jakbyś miał 5złotych? Doradź mi, albowiem nie potrafię się zdecydować. Myślisz że powinienem zadzwonić do mamy? Ona chyba lepiej wie, nie? Okej, to jeszcze zadzwonię do mamy i zapytam na forum. Dzięki!

 

Nawet nie będę próbował liczyć ile już takich "tanich gier za 10zł" kupiłem, a których albo nie ruszyłem, albo które kompletnie nie przypadły mi do gustu. Zsumować to i wyjdzie równowartość kilku naprawdę dobrych tytułów ;).

 

Jest różnica pomiędzy normalnym tytułem który JEST W PROMOCJI za 10pln oraz gównem które jest dodawane do gazetki a które już podczas swojej premiery kosztowało to 10 pln.

 

Tak to widzę panowie. (pipi)ie się, jakby chodziło o zakup gierki za 239pln na kĄsolę.

 

No ale porozmyślajmy o tym jeszcze przez kilka h, minie promocja i problem zniknie.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Metro 2033 jest za(pipi)iste , zarówno dla onanistów graficznych i dla lubiących dobre gry . Klimacik jest znakomity (zwłaszcza gdy grasz w nocy) jakiś tam element zarządzania ekwipunkiem też występuje , i elementy "schizujące" również included (latareczka na dynamo wyłączająca się w głębi piwnic..) . To po prostu dobra gra , a za 10 zł ... polecam Edit: @Stona True , true najlepiej jak zabraknie wkładów i człowiek w desperacji biega dusząc się heh

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

A ja się zgodzę tutaj w sumie ze Stoną.

 

- wiesz (mówię ogólnie, a nie zwracam się do konkretnej osoby) że gra to FPS z "elementami" horroru

- wiesz czy takie gry Cię ruszają czy nie

- wiesz, że to nie jest jakiś niszowy tytuł, indie o jakość którego można się obawiać, tylko pełne AAA

- wiesz, ze gra kosztuje 10 i pół złotego

 

 

Decyzja MOIM zdaniem jest bardziej niż oczywista. Jedna dobra gra jest znacznie lepszym zakupem niż 3 piwa lub 2 paczki fajek. Nie jestem złośliwy, ale całe te dywagania wydają mi się przesadzone ciutkę.... nie bierzemy tutaj kredytu na nowe mieszkanie żeby dyskutować który bank bierzemy.

Odnośnik do komentarza

Ale panowie, bez kłótni jak w przedszkolu...

 

Stona, błędnie wychodzisz z założenia, że skoro Twoim zdaniem dobra/nowa/ładna gra jest w promocji, to TRZEBA ją wziąć, niezależnie od okoliczności. Nie wiem, może Ty pływasz w pieniądzach - dobrze dla Ciebie - ale nie każdy jest skłonny co chwila wydawać mniejsze czy większe kwoty na gierki tylko dlatego, że SĄ W PROMOCJI oraz są dobrze oceniane/rozreklamowane. Ja już dawno odpuściłem sobie korzystanie z tego typu promocji na zasadzie "kupię, zobaczę, a nuż będzie dobre". Sporo czasu i pieniędzy można na tym zaoszczędzić.

 

Zresztą, czy to naprawdę taki problem odpowiedzieć komuś na zadane pytanie bez spinania pośladów i krytykowania, jak to przecież za 10zł warto tę gierkę wziąć? Tak bardzo Cię boli, że ktoś nie kupił produktu w ślepo tylko dlatego, że jest tanio, lecz zadał garstkę prostych pytań? A tu aby tego mało już wyzwiska padają i wulgaryzmy. No poważnie...

 

Poza tym nikt nie mówi o grach z gazety za 10zł, tak wracając do Twojego argumentu. Osobiście wiele już sobie tego typu promocji odpuściłem, tj. gier, które może i są dobrze oceniane i tanie, ale MNIE zwyczajnie nie odpowiadają z takich czy innych powodów. Tu 10zł, tam 15zł, tam 20zł i już się uzbiera kwota, którą dorzucę do premierowego wydania Deus Ex, zamiast na gierki, które oleję po 2h grania, albo wcale nie uruchomię z braku czasu. To albo po prostu kupię sobie kilka piw.

Odnośnik do komentarza

- wiesz (mówię ogólnie, a nie zwracam się do konkretnej osoby) że gra to FPS z "elementami" horroru

- wiesz czy takie gry Cię ruszają czy nie

- wiesz, że to nie jest jakiś niszowy tytuł, indie o jakość którego można się obawiać, tylko pełne AAA

- wiesz, ze gra kosztuje 10 i pół złotego

 

 

Decyzja MOIM zdaniem jest bardziej niż oczywista. Jedna dobra gra jest znacznie lepszym zakupem niż 3 piwa lub 2 paczki fajek. Nie jestem złośliwy, ale całe te dywagania wydają mi się przesadzone ciutkę.... nie bierzemy tutaj kredytu na nowe mieszkanie żeby dyskutować który bank bierzemy.

 

Edek i Kazuun odpowiedzieli bez wyśmiewania biedy.

Odnośnik do komentarza

[Tu był tekst o biednych ludziach i chlebie i towarach pierwszej potrzeby. Był on bardzo mądry i przenikliwy, ale pomijam go bo szkoda mi klawiatury za 30zł...)

 

Zobaczymy, czy mi pójdzie to Metro 2033, czy też komp się spali i będę miał pretekst do kupienia nowego (takiego pod BF3). Tylko zanim się ściągnie to mi ciuchy wyjdą z mody ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...