Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie tam... Jeśli nie grałeś w DS to kupuj bez zastanowienia, gra jest przednia i zapewnia spoooro godzin rozgrywki. No i jest cholernie trudna, o co trudno w większości dzisiejszych gier.

a do tego chodzi w 30fps i jakiejś śmiesznej rozdzielczości, bo nawet im się nie chciało tego przerobić na pecetowe standardy. Jakbym chciał grać w takiej jakości to bym kupił wersję na X360 za połowę ceny, którą życzą sobie za wersję na pc.

Odnośnik do komentarza
a do tego chodzi w 30fps i jakiejś śmiesznej rozdzielczości, bo nawet im się nie chciało tego przerobić na pecetowe standardy. Jakbym chciał grać w takiej jakości to bym kupił wersję na X360 za połowę ceny, którą życzą sobie za wersję na pc.
pcgamingmasterrace.jpg

 

Gra to gra. Nie mam X360 i PS3, mieć nie chcę, a skoro pozycja dobra to obadam kiedyś na PC - nawet jeśli port zrobiony po najmniejszej linii oporu. Poczeka się na promo -75% albo jeszcze taniej w edycji pudełkowej i się weźmie.

 

Na porty gier Rockstara lepiej popsioczcie, bo tu może i gry wyglądają lepiej, ale doprowadzenie ich do stanu grywalności stanowi męczarnię w zależności od sprzętu i oprogramowania...

 

A skoro robimy sobie wyliczanki zakupów:

- Oba Ys

- Torchlight

- DLC do Clash of Heroes

 

Ys bardzo przyjemne, choć nieporywające. Wysoki poziom trudności, jeśli ktoś nie przywykł do zręcznościówek (to nie point and click i odpalanie zdolności przypisanych do cyferek, tylko zręcznościowa gra akcji).

Przy Torchlight natomiast bawię się tak samo, jeśli nie lepiej, jak w Diablo 3, a gra kosztowała 10x mniej. Dohohoho.

 

Zaś Orcs Must Die 2 trafił na szczyt wishlisty, ale jednak poczeka na zakup, bo za dużo tego ostatnio. Sins of a Solar Empire: Trinity też sobie odpuściłem, aczkolwiek polecam osobom lubiącym strategie pokroju Cywilizacji i/lub RTSy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nic nie kupiłem, wypadłem z obiegu i prawdopodobnie szybko nie wrócę. Gdyby były Bastion lub Limbo w super niskiej cenie (nie wiem czy były, nie chcę mi się sprawdzać) to pewnie bym się zastanowił.

Co do DS, to już była o tym dyskusja. Ja tutaj popieram Greaha, bo mamy rok 2012 a nie 1998 gdzie gry były w rozdzielczości 800x600 i w opcjach były tylko suwaki głośności.

A szkoda, bo swego czasu (dokładniej jak miałem czas) to byłem napalony na DS. Poczekam na bida-kolekszyn za 30zł.

Odnośnik do komentarza

@Voytec, jeśli nadal czekasz na SC: Conviction, to właśnie pojawił się w głosowaniu w Community's Choice (jeśli wygra to zwykła edycja będzie za 3,75 Euro, a wersja Deluxe za 5 Euro). A nawet jeśli teraz nie wygra tego głosowania, to pewnie prędko pojawi się w Flash Sales albo Today's Deals.

 

BTW jak na razie moje zakupy to:

- Civ 5 GOTY

- Toy Soldiers

- Dear Esther

- QUBE

(no i jak SC będzie w promocji to też się na niego skuszę)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...