Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No to maszyna nie wyrabia i się dusi, bo nikt ze znajomych na to nie narzekał, a kilku gra na max detalach.

Zaczekam do podciągnięcia sprzętu stosownie do wymagań GtaV kiedy już wyjdzie. Pomimo tego i tak sterowanie zawodzi. Nie da się skonfigurować wszystkich klawiszy odpowiadających za wyjmowanie komórki/broni, nawet ustawić czułości myszy. Także cały ten parkour jest typowo oskryptowany. Nie można skoczyć w momencie w którym by się chciało. Bohater wspina się na krawędzie które wydają się być poza zasięgiem, wbiegając po ścianie jak spider-man, a nie może przeskoczyć ogrodzenia sięgającego mu do kolan, bo nie ma odpowiedniej ikonki. Gdyby te elementy dopracowano, grą naprawdę byłbym zachwycony bardziej niż GtaIV, bo klimat i design Hong Kongu trzyma poziom i według mnie prezentuje się lepiej od jednolitego Liberty City z Gta. Jakby jeszcze więcej było tych wąskich alejek, gdzie parkour miałby większe zastosowanie, to poruszanie na piechotę byłoby czystą przyjemnością.

Edytowane przez shinobi
Odnośnik do komentarza

Jesli jest, to go wybierz i Steam powinien dociagnac pliki. Jesli nie ma a wczesniej gra miala nasze napisy, to zmien jezyk w kliencie na polski.

Steam (lewy gorny rog klienta) -> Settings -> Interface

To się stała niespodzianka.. Uruchamiam niedawno Sleeping Dogs, wchodzę do gry i patrzę.. Wei jakoś tak narwanie się porusza, biega szybciej niż sprinter, napierdziela przeciwników jak Jet Li.. Myślę sobie "co jest grane?', fajnie to wygląda, ale jak to się stało że gra chodzi na przyspieszonych obrotach? Wchodzę do opcji z myślą że może jest taka opcja w ustawieniach (byłoby fajnie), a tam cały tekst po Polsku,. hę? Kubicz chyba miał rację, Może Steam potrzebował więcej czasu na dociągnięcie plików. Ale o co chodziło z tym przyspieszeniem? Po uruchomieniu gry ponownie, chodzi już normalnie.

Odnośnik do komentarza

Pewnie steam wysyłał to masowo i każdy to dostał no ale w razie czego to - dostałem wczoraj od valve zniżkę -75% na Portala 2, jako, że grę już dawno mam, kod nie jest mi specjalnie potrzebny i mogę się z kimś "wymienić", tzn. mam nadzieje, że przez ten system da się po prostu podarować, nie biorąc nic w zamian ^. Chętnego zapraszam na PW, kod ważny do 30 sierpnia.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: kupilem na jednej z polskich stron klucz do Skyrima, i wyskakuje mi ze to dziadostwo ma jakąś blokadę regionalną. Da się to jakoś ominąć? Czy moze wystarczy ze ktos z Polski aktywuje mi klucz a sciagnac juz bede mogl normalnie?

Mozesz pobawic sie vpn i zmienic ip na polskie lub ktos z Polski musi Ci aktywowac gre. Potem mozesz juz bez problemu sciagnac ja na dysk. Dla zasady przypomne, ze Steam nie lubi zabaw z vpn i zawsze istnieje szansa, ze Ci usunie gre z konta.

Odnośnik do komentarza

If it works - break it!

 

Najwyraźniej nowe motto Valve...

 

Po tych wszystkich zmianach gdzie mogę ustawić aby w Community nie wyświetlało mi każdego gównianego screena dodanego przez moich "znajomych", a co najwyżej normalną aktywność w formie tekstowej? I nie, nie chodzi mi o całkowite wyłączenie info o opublikowanym screenshocie, a jedynie ich wyświetlanie, bo teraz muszę przewijać stertę grafik za każdym razem gdy ktoś przesadzi z F12...

 

Swoją drogą, co to się dzieje z tymi wszystkimi portalami, programami, usługami, twarzoksiążkami i innymi internetowymi bzdurami, że wszystko teraz zmienia design na oczo(pipi)ne grafiki i gigantyczne obramowania z koniecznością przewijania wszystkiego w dół? Normalne przejrzyste i wygodne rozpiski i linki nie są już trendy, czy jak?

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

no akurat ja nie wiedziałem :P przeciez bym nie kupil jak bym wiedzial. Na stronie zero ostrzezenia. Ehh mam nadzieje ze bedzie gierka działac jak aktywuje mi ja ktos w Polsce :)

Gdzie mieszkasz? Wyspy? Bo osobiście nie jestem pewien, czy Ci ktoś tego "aktywowanego w Polsce" Skyrima nie zabierze jeżeli nie będziesz grał z polskim IP. Ostatnio były zmiany odnośnie Europa wschodnia vs reszta świata pod względem Giftów i aktywacji Keyów (blokady etc). Nie wiem jak to się ma obecnie.

 

Dwa: na przyszłość pamiętaj: Każda gra Bethesdy i od Cenegi jest "u(pipi)ona" pod względem wydawnictwa więc jak chcesz mieć spokój - kupuj u siebie (aka tam gdzie grasz), bo to jest wysiłek nie wart zachodu.

 

 

 

 

 

 

If it works - break it!

....

Hmm, mnie w(pipi)ia w tym Community to, że jak mi 10 różnych osób walnie nowe Screeny to muszę całe obrazki przewijać. Chciał bym by było po prostu "Suavek dodał screen" i jeżeli chcę go obejrzeć to klikam w tytuł tego "newsa" i mi się rozwija okienko do takiej formy jak jest teraz obecnie. W ten sposób mam wszystkie 10 osób na raz an ekranie i łatwiejszy dostęp do screenów tych ostatnich. Bo rozumiem, że TEGO się nie da chyba zmienić, nie?

 

 

A co do trendów. Zobacz ile osób kocha fejsa etc. To wyraźny wzór naśladowany w tym przypadku, ale jako, że Steam jest raczej platformą do grania i kupowania gier głównie, a nie skupia się na cechach społecznościowych to one i ich design ciutkę kuleją.

 

Ale i tak imho jest to krok w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...