Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądem sobie właśnie tego pada............

 

3c6a45766a66672cmed.jpg

 

Według mnie choćby  jak były czułe te panele dotykowe, to nie maja one szans ze zwykłymi gałkami.

Sory ale ja mówię niet. Może jestem przedpotopowym graczem ale ja wole poczuć gałe jak ją kręcę a nie smyrać po powierzchni.

Już kiedy Sony takie coś wymyśliło i  się nie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza

i niby w co ja mam na tym zagrać? Bijatyki odpadają, bo bez zgrupowanych czterech przycisków to można sobie najwyżej poskakać; w fps nikt nie będzie na tym grał (już widzę zatwardziałych blacharzy, którzy odkładają swoje mamby i roccaty i idą smyrać touchpady) a strategie są albo zbyt rozbudowane (Civ) albo nie ma ich na steamie (SCII). Pozostaje tylko to całe MOBA ale robić kontroler pod jedno Dota to dziwna idea.

Zawiodłem się. Po pierwszych zapowiedziach liczyłem, że teraz dorzucą jakiegoś system sellera - np. L4D3, które będzie czasowym exem aby ludzie przesiedli się na ich system. Na HL3 nie ma co liczyć - Gabe widzi, że obecnie opłacalne sa gry multiplayer, więc nie kalkuluje im się siedzieć nad gierką do singla, którą na dodatek muszą zrobić na tip-top, bo wymagania społeczności co do tego tytułu są znacznie wyższe niż względem np. Duke Nukem i każde potknięcie to skaza dla marki uznawanej za najlepszego przyjaciela każdego gracza.

 

Ogólnie - system zainstaluję na nettopie i popatrzę jak będzie się rozwijała sytuacja z dedykowanymi maszynkami ale w pada to raczej nie zainwestuję.

Odnośnik do komentarza

Ten pad to musi być jakiś żart Valve bo to przecież gorzej wygląda niż jakieś chińskie wynalazki z targu :confused:

Tak trudno skopiować co najlepszego jest w padach do X360 i PS3 i wrzucić do ustrojstwa od Valve?

Pad nie ma wyglądać. Pad ma być funkcjonalny i wygodny.

 

I po co kopiować sprzęt oklepany do granic niemożliwości i dolepiać do niego tylko swoje logo? Szczególnie, że mówimy o platformie, która obsługuje pierdyliardy innych padów, w tym te od X360? Dual Shock 4 też podobno działa z PC, więc to nie tak, że na blaszaki brakuje dobrych kontrolerów...

 

Próbują czegoś nowego. Coś co z jednej strony trafi do konsolowców, a z drugiej będzie robił za substytut myszy. Do określonych gatunków gier może się to sprawdzić lepiej niż pad, podczas gdy do innych nie do końca. Niemniej jednak nie przekreślam czegoś takiego dopóki nie chwycę tego w swoje łapy. Rozmieszczenie przycisków wbrew pozorom ma sens, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, że mamy dwa dodatkowe z tyłu oraz touchscreen. W zależności od gier może to wręcz dać szerszy wachlarz możliwości, niż obecne standardy. Nie zdziwię się też jeśli drugi touchpad da się tak skonfigurować, że on sam będzie robił za dodatkowe przyciski - w zależności od tego jak sobie je na touchpadzie rozmieścimy. Kto wie.

Odnośnik do komentarza

W L4D fabuła jest przedstawiona pośrednio. Można sobie wszystko samemu poukładać ze strzępków dialogów, notatek w safe house'ach i danych obiektów. Coś kapitalnego jak na kooperacyjną grę multiplayer. Zresztą porównania produkcji czysto singlowej do multiplayerowej nie mają sensu. Najlepiej by zapowiedzieli to i to. Jakby jednak było do wyboru tylko jedno, to jednak wolę multi na setki godzin niż singiel na 20. Dodatkowo , pewnie z HL3 popsuliby legendę ; d

Edytowane przez Sibian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...