Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TopsyTurvy

Darmowy tydzień z Awesomenauts i gra przeceniona 66% (DLC tylko 50% niestety). Osobiście polecam - raczej "każualowe" podejście do tych całych "MOBA". Bardzo sympatyczna zabawa. Gdyby ktoś miał ochotę na kilka niezobowiązujących rundek w teamie, to ja się piszę.

 

Dzięki za info, swojego czasu sporo pogrywałem w nią na PS3, nie chwaląc się, będąc wysoko w rankingu (u szczytu formy 300któreś miejsce ;). Żaba dobrze szlachtuje na późniejszych levelach :P

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info, swojego czasu sporo pogrywałem w nią na PS3, nie chwaląc się, będąc wysoko w rankingu (u szczytu formy 300któreś miejsce ;). Żaba dobrze szlachtuje na późniejszych levelach :P

Leon to najbardziej wkurzająca postać ze wszystkich. :P A coś czytałem, że ostatnio jeszcze buffa dostał...

 

Awesomenauts ma wyjść także na PS4 razem z całą zawartością, jaka dotychczas zawitała na PC. Niemniej jednak nie wyobrażam sobie grania w to bez myszy - szczególnie, że Raelynn to mój "main" na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza

 

How can I get a booster pack?
Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack, which is a set of 3 trading cards that may include both basic and foil cards. Booster packs are granted randomly to eligible users as more badges are crafted by members of the community. Make sure you log in to Steam each week to maintain eligibility.

 

Once eligible, your Steam Level increases your rate of receiving a booster pack drop:

  • Level 10: +20% increase in your drop rate
  • Level 20: +40% increase in your drop rate
  • Level 30: +60% increase in your drop rate
  • Level 40: +80% increase in your drop rate
  • Level 50: +100% increase in your drop rate (i.e. the rate has doubled)
  • Etc.

 

Odnośnik do komentarza

Mnie dosłownie minutę temu wpadł booster z eXceed 3rd, warty 1 Euro. Karty zaś schodzą w okolicach 0,35 eurocentów, więc otwieram. ;>

 

Dobrze jednak mieć tego typu niszowe tytuły z kartami. Zawsze to jakaś szansa, że to z nich wpadnie booster, a nie np. z gry, której karty już schodzą po 0,05 eurocentów.

 

lol, otworzyłem i wypadła folia warta ponad 8 Euro. Dobry dzień. ;>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

BTW, przez ten cały #eskajt GTA V ominąłem wystąpienie Gabe'a na LinuxConie przedwczoraj, a mówił kilka ciekawych rzeczy. Przed wszystkim uważa Linuksa za przyszłość gamingu (co mnie cieszy, bo tylko brak gierek mnie trzyma przed całkowitym porzuceniem Windy), a taĸże dał mały hint, że w przyszłym tygodniu usłyszymy coś o SteamBoksie.

 

http://arstechnica.com/gaming/2013/09/gabe-newell-linux-is-the-future-of-gaming-new-hardware-coming-soon/

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...