Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ach ta SOPowa propaganda  :turned:

 

Od jakiś 20 lat wyskakuje jakiś wpływowy, brodaty dziad i mówi "Linux jest przyszłością" po czym wraca do swojej szopy w Kaliforni, a użytkownicy Windowsa dalej śpią spokojnie. 

 

Jeżeli Gaben nie ma w kieszeni superzaawansowanej emulacji jakiej Linux jeszcze nie widział, albo milionowych kontraktów z producentami silników do gierek AAA, to nadal jedyne gierki w jakie poszpilamy na Linuxie to: a) takie które se sami napiszemy b) indyki c) zbieranie czapek. 

 

Emulacja jest bardziej prawdopodobna, szczególnie że już teraz wiele windowsowych gierek da sie odpalić przez Play On Linux (chociażby League of Legends dzięki czemu Windowsa mogłem wywalić za okno, niestety nie na długo) ale to nadal stawia Windowsa w świetle platformy docelowej.

 

Swoją drogą Linux już jest mocno związany z gamingiem - wystarczy przecież spojrzeć na Androida. THE FUTURE IS NOW!

Edytowane przez hay
Odnośnik do komentarza

BTW, dzisiaj dostałem boostera z Rogue Legacy, bo ktoś ostatnio pytał.

No to nieźle  .... poraniony ten system dropów   jeden dostaje 2 boostery na tydzien inny   jeden na 3-4 miesiące .

U mnie posucha jak cholera jeden jedyny boster z CS:go  jak wytworzyłem  odznakę z gry i do tej pory nic pomimo tego ze z każdej gry mam wydropiony max  kart .

 

Działa wam steam poprawnie ?  bo mi co jakiś czas wywala  informację ze jestem offline pomimo tego ze  steam jest online   . Taką  informację mam podczas gry w CS'a

Odnośnik do komentarza

To wszystko loteria. Zawsze jeden wyjdzie na tym lepiej, a inny gorzej, mimo teoretycznie zbliżonych szans. Ja mam raptem 12 level (+20% drop chance) a boosterów wpadło mi łącznie bodajże 5.

 

Nikt nie chce kupić mojej karty za ~8 Euro :< Chyba trzeba będzie zmniejszyć cenę, bo chciałbym Agaresta kupić w pre-orderze, jak najmniej wydając.

Odnośnik do komentarza

To wszystko loteria. Zawsze jeden wyjdzie na tym lepiej, a inny gorzej, mimo teoretycznie zbliżonych szans. Ja mam raptem 12 level (+20% drop chance) a boosterów wpadło mi łącznie bodajże 5.

 

Nikt nie chce kupić mojej karty za ~8 Euro :< Chyba trzeba będzie zmniejszyć cenę, bo chciałbym Agaresta kupić w pre-orderze, jak najmniej wydając.

Mam  również 12 lvl    i jakoś   to nie poprawia sytuacji z dropami :)

Odnośnik do komentarza

To wszystko loteria. Zawsze jeden wyjdzie na tym lepiej, a inny gorzej, mimo teoretycznie zbliżonych szans. Ja mam raptem 12 level (+20% drop chance) a boosterów wpadło mi łącznie bodajże 5.Nikt nie chce kupić mojej karty za ~8 Euro :< Chyba trzeba będzie zmniejszyć cenę, bo chciałbym Agaresta kupić w pre-orderze, jak najmniej wydając.

Nie zmniejszaj ceny, jeśli Twoja oferta i tak jest najtańsza to jak ktoś w końcu będzie chciał kupić, to kupi właśnie od Ciebie. Ja swoją folię za 20 ojro sprzedawałem prawie dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Taa, tylko bym chciał się tego pozbyć przed premierą Agaresta. ;p Kilka eurocentów mniej mnie nie zbawi w perspektywie kilku Euro, a sama karta nigdy i tak nie sprzedała się za więcej jak 6,6€. Tymczasem moja stoi sporo drożej. Póki co niech wisi, zobaczymy.

 

 

4,4h nabite w McGuffin's Curse, a nadal wypadła mi tylko jedna karta... Chyba Steam się krztusi przez weekend.

Odnośnik do komentarza

Taa, tylko bym chciał się tego pozbyć przed premierą Agaresta. ;p Kilka eurocentów mniej mnie nie zbawi w perspektywie kilku Euro, a sama karta nigdy i tak nie sprzedała się za więcej jak 6,6€. Tymczasem moja stoi sporo drożej. Póki co niech wisi, zobaczymy.

 

 

4,4h nabite w McGuffin's Curse, a nadal wypadła mi tylko jedna karta... Chyba Steam się krztusi przez weekend.

 

Najważniejsze, byś był pierwszy na liście, tak przynajmniej mi się wydaje ;). No i wiadomo, jak za bardzo odbiegasz od wykresu to też może rodzić problemy.

 

A z tym długim czasem farmienia to czasami tak bywa. Ja w Awesomenauts chyba 6h musiałem farmić, ale później wróciło do normy i znowu karty z innych gier leciały mniej więcej co 30 minut.

 

Klucze TF2 są za 1,8, co się kurde stało!? Jeszcze niedawno za 1,5 brałem ;/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...