Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 8 godzin na liczniku w SP i może 1/3 fabuły za sobą. 8 level postaci na bodajże 15. Do roboty od cholery i jeszcze trochę jeśli chodzi o znajdźki i inne side-questy, które robię. Recenzenci pewnie polecieli z głównym wątkiem i reszty nie tknęli. Podobno ze wszystkim spokojnie jest 15-20.

Odnośnik do komentarza

Tyle tam masz tego "RPG" co nic, tak naprawdę. Grze bliżej do przygodówki z elementami taktycznymi (walki). Elementów RPG jest tam tyle co w przeciętnej współczesnej grze z otwartym światem tudzież innym FPSie z wepchniętym na siłę systemem progresji (raptem levele, ekwipunek i perki).

 

Czy beznadziejnie? Biorąc pod uwagę, że spora część współczesnych RPGów jest tak usilnie wydłużana niepotrzebnym grindem, monotonnymi lochami i innymi zbędnymi rozciągaczami, tak iż po tych 20h gracz nieraz ma już dość, to śmiem twierdzić, że w przypadku SP jest to sensowna długość. Tyle co grałem cały czas coś się dzieje, ubaw po pachy jest nawet w misjach pobocznych, interakcje są ciekawe i ani razu nie odniosłem wrażenia, że robię coś wrzuconego na siłę.

 

Nie wspominając o tym, że grałem już w świetne RPGi, które skończyć można w mniej niż 10h. Wszystko zależy od systemu i płynności rozgrywki. Możesz mieć świetnie prowadzonego i wciągającego RPGa na kilkanaście godzin, a możesz siąść do badziewia z krótką linią fabularną i pierdyliardem misji typu MMO "zabij/zanieś/przynieś/znajdź" na kilkaset godzin wyjętych z życiorysu.

 

Długość rozgrywki nie świadczy o jej jakości, i prędzej na tym bym skończył rozmowę. Jak na razie z SP jestem bardzo zadowolony. Screw you guys, I'm going home!

Odnośnik do komentarza

Długość rozgrywki nie świadczy o jej jakości, i prędzej na tym bym skończył rozmowę.

I tak i nie. Jeżeli ktoś przesiedział nad grą setki godzin a nie kilkanaście, to jednak musi oznaczać, że gra jest dobra. Tym bardziej jak to nie jest pojedynczy przypadek a wiele, wiele osób tak ma.

 

Oczywiście mówię tutaj o graniu w grę, z własnej woli. Bo nam się dana gra podoba. Gadki devsów typu "Nasza gra ma tak wspaniały świat, że jego zwiedzenie zajmie wam setki godzin" jest (pipi) warte i o niczym nie świadczy :)

Odnośnik do komentarza

Tak siedzę (rzekłbym, że przy kawie ale jej nie lubię :P) i patrzę na Store page na Steam odnośnie Dark Souls 2.

 

Recommended:

OS: Windows 7 SP1 
Processor: Intel® CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD® A8 3870K 3.0GHz 
Memory: 4 GB RAM 
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 465 or higher, ATI Radeon™ HD 6870 or higher 
DirectX: Version 9.0c 
Network: Broadband Internet connection 
Hard Drive: 14 GB available space 
Sound Card: DirectX 9 sound device 
Additional Notes: Controller support: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) recommended
 
 
Ja wiem, że to nie jest gra która ma wyznaczać standardy w jakości grafiki, niszczyć filtrami, oświetleniem i efektami ale..... GTX 465 jako już recommended? Trochę niskie ma te wymagania. A gra brzydko nie wygląda.
Trza będzie poczekać na WTF od TB + jakieś newsy na temat działania samej gry i się ewentualnie zakupi.
Odnośnik do komentarza

Kiedy ta gra wcale jakoś szałowo nie wygląda, patrząc na screeny. Tekstury są zwyczajnie brzydkie - wręcz porównałbym niektóre do tego rzekomego odświeżonego Resident Evil 4 HD. Nie aby to miało aż takie znaczenie, gdyż jak zawsze liczy się gameplay, więc dobrze chociaż, że developer nie zawyża jakoś sztucznie wymagań, bo zrobił kiepski port z konsol, czy coś w tym rodzaju.

Odnośnik do komentarza

A jakie wymagania ma mieć gra z X360/PS3 :P?

No wiesz, Crysis 3 też był na PS3 i X'a a o odpaleniu go nie marzę nawet bo nie mam dx 11 :>

 

 

 

@Suavek

True że gameplay najwazniejszy, ale wciąż jestem zdziwiony, że nie dali czegoś z serii 500 etc chociażby. Oczywiście pozytywnie zdziwiony :P

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ja też i w dodatku nie wiem jakie mam dokładnie hasło, więc raz mam błąd że hasło nieprawidłowe, a czasem, że błąd z serwerem.

Wszystko przez HumbleBundle i ich segowe* weekly sale.

Strona Steama również nie działa.

 

 

* - co to za segowa wyprzedaż bez Sonica? :(

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
No to trochę głupota bo poziom nie świadczy o umiejętności gracza(punkty xlive czy też trofea psn) a tylko i wyłącznie chodzi o wywalanie pięniedzy.

 

 

 

Masz rację, ale czy ktoś w ogóle patrzy na odznaki albo 'poziom' konta steam? 

 

btw.

Przypomniało mi się jak ludzie kupowali Hanne Montane na xbawksa dla calaka  :sorcerer: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...