Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

No to trochę głupota bo poziom nie świadczy o umiejętności gracza(punkty xlive czy też trofea psn) a tylko i wyłącznie chodzi o wywalanie pięniedzy.

 

 

 

Masz rację, ale czy ktoś w ogóle patrzy na odznaki albo 'poziom' konta steam? 

 

btw.

Przypomniało mi się jak ludzie kupowali Hanne Montane na xbawksa dla calaka  :sorcerer:

 

 

Nadal to robia, teraz jest multum takich produkcji na PS3 i X360, ale tam akurat achievementy cos znacza, sa rankingi to sie mozna pobawic, nie to co na steamie - nikogo to nie obchodzi :D

Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam płacić za coś, co wygląda (i chyba nawet jest) jak mod do jakiegoś Tony Hawk Pro Skater.

 

Zabawka na jeden wieczór dla odmóżdżenia po dwóch piwach, ale płacić 10 Euro? No poważnie... Dawniej ludzie takie potworki robili i udostępniali za darmo.

 

Pożyczyłem grę od mamy, 10 minut była zabawna, po n-tym zablokowaniu się w ścianie, na drzewie, na słupie, itd. wywaliłem. Twitch też ją porzucił po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej nikt się nie oszukuje, że to jeden wielki żart.

 

Disclaimer: Goat Simulator is a completely stupid game and, to be honest, you should probably spend your money on something else, such as a hula hoop, a pile of bricks, or maybe pool your money together with your friends and buy a real goat

 

MILLIONS OF BUGS! We're only eliminating the crash-bugs, everything else is hilarious and we're keeping it

Łatwa kasa za tanią parodię. No ale ludzie tego chcieli, z jakiegoś powodu. Niemniej jednak można się teraz spodziewać pierdyliarda klonów i innych gównianych modów żerujących na podobnym koncepcie niczym setki kopii minecrafta.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy mieć uruchomione, nawet w tle.

Ew. jeszcze możesz spróbować Steam Achievement Managerem - wtedy nawet nie trzeba gry ściągać. Tyle, że domyślne program służy do oszukiwania modyfikowania aczików, więc wiadomo. ;)

(tzn. jak otwierasz listę achievementów dla gry, to Steam uznaje, że masz ją uruchomioną - kart nie da się "po prostu" dodać, jak osiągnięć)

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Kolejne niespodzianki na Steam:

 

Age of Mythology Extended Edition - http://store.steampowered.com/app/266840 (!!!)

Agarest Generations of War Zero - http://store.steampowered.com/app/260130

Half Minute Hero 2 - http://store.steampowered.com/app/240970 (premiera wersji angielskiej, PSP->PC)

 

Good to be a PC gamer...

Odnośnik do komentarza

Jakoś brakuje mi tego codziennego sprawdzania o godzinie 19:00 co ciekawego dali w promocji, a czego i tak najprawdopodobniej nie kupię. ;)

 

Chciałem powiedzieć, że bardziej czekam na pricematch Amazona, ale widzę, że nie mają oni Ikarugi. :(

 

Raven, nie mierz innych swoją miarą. ;>

Odnośnik do komentarza

Jeśli kupiłeś coś w przeciągu roku i masz konto starsze niż 30 dni to błąd w Steamie. Chyba, że zmieniałeś hasło, wtedy musisz odczekać. W innym przypadku czasem się to buguje. Zrestartuj Steama albo zaloguj się na innym komputerze.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...