Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Starbound sie nie opyla brać za czasu Early Access. Tak samo jak w sumie każda inna gra. Bugi, niepełny content i tylko sobie człowiek "spoiluje" doznania ubogą wersją. "Bez sęsu". Wolę poczekać i mieć pełnoprawny produkt w całości.

Sporo czasu już przegrałem w early accessy, alfy i bety - Path of Exile, Project CARS, DayZ, ARMA3, Space Engineers, Assetto Corsa. Wiem na co się piszę ;)

Odnośnik do komentarza

Zależy od gry i zależy od tego co kryje się pod Early Access. Jeśli to jakaś wczesna alpha, w której wszystko może się zmienić, to osobiście nie widzę sensu. Za testowanie czegoś takiego, to graczom powinni płacić, a nie odwrotnie. Niektórzy byliby skłonni robić to za darmo i kiedyś tak się właśnie robiło. Teraz co bardziej cwani zauważyli w tym dobry biznes i co druga gra na steamie to alpha lub beta.

 

Inna sprawa kiedy gra jest praktycznie kompletna i early access odnosi się do faktu, że nadal trwają prace nad poprawkami, tudzież poszerzaniem zawartości. W niektórych przypadkach można się pokusić o zakup, szczególnie jeśli ma się zamiar spędzić przy tym więcej czasu - zależy w końcu od gry. Starbound to afair właśnie taki gatunek, przy którym ludzie spędzają setki godzin i powracają z każdą nową aktualizacją.

Odnośnik do komentarza

"Following this, we will be rolling into a free weekend for Rising Storm"

 

Weekend deal... Czyli kolejny tydzień bez Spring Sale? Czyżby zrezygnowali?

 

W ogóle Valve/Steam zdaje sobie ostatnimi czasy lecieć w kulki z jakością usługi. Nie chodzi o promocje, co ogół funkcjonowania serwisu, customer service, pojawiające się gry itp.

Odnośnik do komentarza

Ale jednak to Valve odpowiada za platformę, na której developerzy wypuszczają coraz więcej swoich crapów. Toż to nawet o prawa narodowe zahaczają różne aspekty dotyczące kontroli jakości produktu. Tymczasem ostatnio przeglądając listę nowości można by dojść do wniosku, że zdecydowana większość pozycji to jawna kpina i wyzysk. Co kilka dni czytam o jakimś crapie, który praktycznie nie działa, a który Valve z jakiegoś powodu dopuściło do sprzedaży. A do tego polityka Valve nie dopuszcza jakichkolwiek reklamacji zakupu - toż to nawet Origin w tej kwestii wykazał więcej wyobraźni.

 

Poza tym jest to niepokojące w tym sensie, że korporacje z monopolem mają zwyczaj kompletnie rujnować swoją pozycję i markę niecnymi praktykami i poronionymi decyzjami czy zmianami, gdyż klientelę mają już do siebie przykutą. Pół biedy, że w New Releases mam stertę crapów na stronie głównej, ale co innego kiedy dzień w dzień co kilka godzin pada na pewien czasu praktycznie połowa funkcjonalności usługi, od sklepu przez market po community. Niby drobiazgi, ale mając na uwadze, że większość moich gier mamy teraz właśnie u Valve, to nie napawa to optymizmem.

Odnośnik do komentarza

"Following this, we will be rolling into a free weekend for Rising Storm"

 

Weekend deal... Czyli kolejny tydzień bez Spring Sale? Czyżby zrezygnowali?

 

W ogóle Valve/Steam zdaje sobie ostatnimi czasy lecieć w kulki z jakością usługi. Nie chodzi o promocje, co ogół funkcjonowania serwisu, customer service, pojawiające się gry itp.

Oj, zdecydowanie się zgadzam. Ostatnio jak próbuję Steam poużywać to mnie krew zalewa jak wolno i problematycznie to działa. Nie wiem co oni kombinują (mam nadzieję, że robią klienta od nowa po cichu od jakiegoś czasu i dlatego ten wciąż jest taki gów,niany), ale mogliby się wziąć do roboty, bo to już jest trochę nieznośne. Jakbym na PS3 grał albo gorzej :/.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś ogram, już nie bądź taki :<.

 

BTW Ten Steam kiedyś przestanie chodzić jak gów,no? Od jakiegoś czasu nie przesiaduję już tak dużo (Diablo 3 + PS3 + uczelnia, w wakacje pewnie wrócę) i chyba dobrze, bo nawet zaglądając raz na tydzień mnie krew zalewa. Jak Wy to wytrzymujecie?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Nie wyrabia pod naporem chłamu z platform mobilnych i re-edycji staroci sprzed piętnastu lat bez poprawnej optymalizacji dla nowych systemów. Tylu ludzi rzuca się pisząc negatywne recenzje kupionego szrota, że serwery nie wyrabiają.

 

Patrzcie co za "premiery"

http://store.steampowered.com/app/296220

http://store.steampowered.com/app/294710

 

 

A tak poważnie, BloodRayne Betrayal wyszło na Steam - http://store.steampowered.com/app/281220

Wygląda ok. Nawet bym się skusił, ale zobaczyłem w trailerze elementy platformowe w stylu SMB i mi przeszło. Nie mam nastroju obecnie na takie frustracje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...