Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Po obejrzeniu gameplayów dla mnie ta gra jest zbyt kolorowa, cały klimat, całe te zaszczucie z oryginału gdzieś uciekło. Nie interesuje mnie to kompletnie, dobrze zrobiłem wydając kasę na Hotline Miami 2. 

Odnośnik do komentarza

No nie wiem czy jest sie czym jarac :reggie:

 

 

no z 15min tego smucenia wytrzymałem i jednak pie.rdoli typ farmazony. Już się zasysa na STEMie ))

 

BTW, pre order Hotline Miami 2 za 8.74$  :obama:

http://www.reddit.com/r/GameDeals/comments/2x8z0v/nuuvem_drm_steam_hotline_miami_2_wrong_number_874/

 

z nuuvema mam kilka gierek i sobie chwalę sklep, bo ceny mają czasami dużo niższe

Odnośnik do komentarza

Nie wiem raven, ale chyba masz tak dużo tytułów, że nawet nie widziałeś, że coś nowego się pojawiło :)

Proponuję na głównej liście mieć poinstalowane tytuły, zrobić drugą kategorię i tam ładować wszystko, co ukończyłeś/przetestowałeś/skasowałeś.

Ja już na głównej liście mam tylko 3 tytuły, ale jeszcze niedawno było tego ze 20. Uff, pomału się z tego wyleczyłem i nawet nie kupuję każdego bundla.

Odnośnik do komentarza

Valve zapowiada Steam Link, cenę kontrolera oraz Source 2 a tu taka cisza??

 

Valve rozpoczęło pracowity tydzień na konferencji GDC, ogłaszając silnik graficzny Source 2 oraz dalsze plany dla Steam Controllers i Steam Machines oraz całkiem nowe urządzenie - Steam Link.

Silnik - debiutujący w pierwszej wersji ponad dziesięć lat - będzie dostępny za darmo dla zainteresowanych deweloperów.

„Wartość platformy takiej jak PC bazuje na tym, jak bardzo wzrasta produktywność użytkowników” - przyznał Jay Stelly z Valve. „Wraz z Source 2 koncentrujemy się na zwiększeniu produktywności twórców.”

„Biorąc pod uwagę to, jak ważna staje się zawartość tworzona przez graczy, Source 2 zaprojektowano nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla samych graczy, by mogli wziąć udział w pracach nad ulubionymi tytułami.”

„Source 2 dostępny będzie za darmo dla twórców. W połączeniu z ostatnimi ogłoszeniami ze strony Epic i Unity pozwoli to PC pozostać główną platformą do tworzenia zawartości.”

Innym ogłoszeniem od Valve jest urządzenie Steam Link, umożliwiające streaming rozgrywki z dowolnego PC czy Steam Machine, w 1080p i 60 FPS. Premiera w listopadzie, za 49 dolarów (ok. 183 zł).

W tym miesiącu zadebiutują także pierwsze Steam Machines od firm Alienware i Falcon Northwest, a także pad Steam Controller, również wyceniony na 49 dolarów (ok. 183 zł). Nie ujawniono jeszcze kwot i dat dla Europy.

Firma ujawniła także kilka szczegółów na temat technologii rzeczywistości wirtualnej, rozwijanej razem z HTC. O urządzeniu Vive już wspominaliśmy, a teraz dowiedzieliśmy się, że system Valve VR bazuje w dużej mierze na technologii skanowania pomieszczenia - Lighthouse i na nowym module sterowania.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-03-04-valve-zapowiada-silnik-source-2-steam-link-i-cene-steam-controller

 

 

HL3 IS COMING!!! :P

 

Odnośnik do komentarza

Zmian w kontrolerze bylo dosc sporo, ale nie byly chyba one oficjalnie oglaszane. W wiekszosci wypadkow ludzie dokopywali sie do jakis mockupow czy screenow. Na GDC "pokazali" chyba juz ostateczna wersje: 

 

ieOZqik1hw_g.878x0.Z-Z96KYq.jpg

 

 

 

What appears to be the final design of the Steam controller has been revealed at GDC, in a surprisingly informal fashion: By a picture on the side of Valve's booth.

The Steam controller has gone through a number of revisions over the past year or so, but the final design appears to be the same as the mockup that appeared in the Steam client beta in December. What we can't see in this photo are the shoulder bumpers, although that would jibe with our previous impression that they'd been rounded down from the design that turned up in July.

"Play all your Steam games from the comfort of your couch," the picture states. "Enjoy high-precision, dual trackpad input combined with low-latency wireless performance."

It looks good, but it also looks like, well, a controller. What do you think? Do you see a year-and-a-half worth of innovation and refinement here, or is it more of a wheel, reinvented? We'll get our hands on it and tell you whatwe think tomorrow

http://www.pcgamer.com/the-probably-final-steam-controller-appears-at-gdc/

Odnośnik do komentarza

Koleś kupił wiele tytułów przez VPN i żadnego bana nie ma. Co najwyżej mogą Ci tą gierkę usunać z konta.

Nigdy nie kupowałem gierek przez VPN, ale ostatnio miałem równe 300 tytułów, a od paru dni mam 299 i tak się zastanawiam, co też mogli mi skasować :/

---

http://www.kinguin.pl/- tutaj obczaj

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Kurde oby nie banowali niby mam już jedną grę przez VPN ale kupioną bardzo dawno temu . Najbardziej nie rozumiem czemu Call of juarez B&B zniknęło z steama naszego . Grę skończyłem kilkanaście razy i chciałbym mieć ją w kolekcji steam a tu taka drama to samo z preyem nigdzie nie idzie kodu na steam zdobyć a jak już jest to za chore pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...