Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No można nieźle :D Wczoraj w Battle Royale,znalazłem autko i jechałem w stronę bezpiecznej strefy,gdy zauważyłem jakiegoś gostka,biegnącego z AR.Zatrzymałem się i powiedziałem,żeby wskakiwał,a on,że mu życie ratuje,bo by nie dobiegł.Kilka minut później ,stanąłem przy jakichś zabudowaniach i mówię,że trza lootować.Więc on wysiadł,a ja bez skrupułów mu strzeliłem w tył głowy :( Ale mnie (pipi)ał xD Nie ufać nikomu,to 1 zasada xD

Odnośnik do komentarza

To jest najlepsza gra do robienia z siebie idioty bo tam sami tacy ludzie grają. Raz latałem z nickiem Hltler i puszczałem przemówienia z soundboarda, przyleciał hacker i zamiast mnie ubić to dał mi itemy bo jak stwierdził "jestem jego idolem i zawsze chciał mnie poznać" xD Albo zrobiłem sobie boarda z tekstami Caleba i straszyłem ludzi tym jego creepy głosem

 

Jak się oderwę od BB to możemy pograć, mam grupkę ludzi z którymi robimy trolling. Niestety dużo hakerów tam lata i bardzo często jak już się dopakujemy, że niewiele może nas ruszyć (guny, kaski, samochody) to zlatuje jakaś łajza z nieba i nas wszystkich wybija

 

e: jest jeszcze jeden dobry sposób na ubijanie ludzi, napinasz łuk na maxa, trzymasz PPM i wciskasz dwa razy szybko 'x', wtedy masz łuk cały czas napięty, ale postać wygląda jak by go miała odłożony na bok, możesz wtedy podejść do kolesia na zasadzie 'friendly' potem mówisz do niego 'hey dude, can you turn up your mic, I cant hear you' i jak sie zatrzyma na moment to od razu walisz mu strzałę w baniak xD

 

Jeden mój filmik z plebejskiej zabawy łukami

http://www.twitch.tv/fruitpanda/c/6171197

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Grzybiarz   :taknieco:

Kermit pisał o Steam In-Home Streaming, czyli np w obrębie jednej sieci możesz sobie z kompa postreamować każdą twoją grę na laptopa podpiętego pod TV w salonie.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Co to jest to steam streamowanie? Mogę odpalić sobie stacjonarkę PC i streamować gry na MacBooku? Nawet te, które nie wyszły na Maca?

Nie wiem jak jest z macbookami ale tak to właśnie wygląda, PC wszystko liczy a grasz np na laptopie.

Na tym polegać będzie Steam Link. Podłączasz kostke pod TV i grasz w salonie chociaż buda stoi gdzieś w innym pokoju.

 

@Kermit

Nie mam pojęcia jak to z będzie działać, nie masz możliwości podpięcia PC bezpośrednio kablem?

U siebie mam PC podłączony kablem do routera i kilka razy używałem streamingu, działało bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza

Czytalem troche o tej karcie wifi usb-nano i jednak nie jest taka fajna jak wygląda, często z niczego spowalnia mi transfer (na zasadzie falowania raz pełna prędkość raz spada do 10%, za scianami tez slabiej, pewnie dlatego ze to takie małe gunwo). Kupię normalną kartę wifi pod usb z anteną jak wklejałem i opiszę wrażenia

 

Te karty wifi nano są dobre do przeglądania stron, yt itp. ale o graniu komfortowym a co dopiero streamie ze stema można zapomnieć, raz FHD 60fps, raz lag jak chuy. Jutro podjade po tą kartę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...