Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, finał promocji i dwie gierki, które chciałem wpadły do kolekcji.

 

Homeworld Remaster Collection i Metro Redux Bundle. Oprócz tego na początku kupiłem Avadon 2. Nic więcej nie planuję już kupować.

 

Sumując na obecnej promocji wydałem 23 euro za 3 gry.

 

:newell: taki dobry.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Steam Refund szybko działa... Kupiłem Ikaruga i po 30min stwierdziłem, że choć gra jest genialna, to nie będę w stanie w nią grać przez strasznie wysoki poziom trudności. Za stary jednak jestem, żeby się frustrować przy gierkach i powtarzać pierdyliard razy to samo, żeby kiedyś może jakoś ukończyć level. A że szkoda mi jednak było tych 4 Euro, to zgłaszam chęć refundu. Nawet w komentarzu podałem, że gra jest za trudna. Po kilku godzinach dostaję maila, że ticket został zaakceptowany, a w przeciągu siedmiu dni kasa wróci w całości do steamowego portfela. Nieźle.

 

A wyprzedaż dla mnie słaba. Nie żeby brakowało dobrych ofert, ale z gier, które akurat ja bym chciał kupić, to mało co się pojawiło w sensownej obniżce.

 

 

A tak z innej beczki, polecam rozważyć zakup Divinity: Dragon Commander - http://store.steampowered.com/app/243950/

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dziwny ten Encore sale, niektore gry maja inne (wyzsze) ceny niz mialy pierwotnie. Niektore paczki gier tez maja zawyzone ceny i bardziej sie opaca kupic oddzielnie niz caly bundle. Warto zwracac na to uwage.

To nie jest powtórka wszystkich wyprzedaży, tylko te najpopularniejsze.

 

@Raven, i tak nie zagrasz ;>

Odnośnik do komentarza

 

Dziwny ten Encore sale, niektore gry maja inne (wyzsze) ceny niz mialy pierwotnie. Niektore paczki gier tez maja zawyzone ceny i bardziej sie opaca kupic oddzielnie niz caly bundle. Warto zwracac na to uwage.

To nie jest powtórka wszystkich wyprzedaży, tylko te najpopularniejsze.

 

@Raven, i tak nie zagrasz ;>

 

 

To dlaczego Life is Strange jest na glownej stronie z -20% na epizod 1, a 3 dni temu bylo -50% na epizod 1?

Odnośnik do komentarza

Recettear i trails in the sky zdecydowanie

 

Recettear to mala nie doceniona bestia warta kazdych pieniedzy, dla mnie duze zaskoczenie.

Trails to jeden z najlepszych jrpg z nuta staroszkolna, gralem tylko 10h bo mi sie psp popsul, ale mam zamiar wrocic na steamie teraz do tego. Jak lubiles rpgi z ps one to ten Cie nie zawiedzie.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Hahahaha już klikam kup na steam trials in the sky i jakaś lampka mi się zapaliła. Wchodzę na ps store i okazuje się że mam tą grę na ps vita kiedyś w promo kupioną. Ja (pipi)e zamieniam się w grzybiarza (smutny rayos)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

 

ale jak sobie pomyślę, że muszę zasilanie do kompa ciągnąć, konfigurować pada czy co tam jeszcze. .

Nie we wszystko da się grać na padzie... To, w co chciałbym to tylko klawa+mycha.

sprzecznosc lvl konsolowy janusz? bo nie rozumiem czemu od grania w cos "tylko klawa i mycha" odrzuca cie min konfigurowanie pada na pc.

Może i faktycznie jestem już konsolowym Jankiem i nie tylko, bo nie wiem co piszę...

 

Przyjmijmy, że to drugie jest poprawne, bo po przejrzeniu gier możliwych do ogrania na moim lapku to tylko klawiatura i myszka wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...