Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę zbiorczo Ci odpowiem, bo nie mogłem pisać od razu.

 

Andreal, tak, musimy mieć je wszystkie (gierki na Steamie).

 

Pada nie konfiguruje się od wielu lat. Podłączasz i każda obsługująca go gra (a jest nimi >95% multiplatform) automatycznie przełącza się na sterowanie padem, wszystkie prompty zmieniają się na przyciski z pada. Nie wiem skąd bierzesz te rewelacje. Bzdura podobna do dedykowanych sterowników.

 

Jak masz grę którą da się ograć tylko mychą i klawą to jakim cudem chciałbyś ją ograć "na kapanie z padem w łapach" xD? BTW, kąsolomaniaki, czas się nauczyć, że my też gramy na kanapie z padem w łapach.

Odnośnik do komentarza

 

Pada nie konfiguruje się od wielu lat. Podłączasz i każda obsługująca go gra (a jest nimi >95% multiplatform) automatycznie przełącza się na sterowanie padem, wszystkie prompty zmieniają się na przyciski z pada. Nie wiem skąd bierzesz te rewelacje. Bzdura podobna do dedykowanych sterowników.

 

Jak masz grę którą da się ograć tylko mychą i klawą to jakim cudem chciałbyś ją ograć "na kapanie z padem w łapach" xD? BTW, kąsolomaniaki, czas się nauczyć, że my też gramy na kanapie z padem w łapach.

Widać człowiek całe życie się uczy. jak napisałem, steam mam od początku istnienia, ale od wielu lat praktycznie nie używam, stąd moja niewiedza nt. wsparcia pada - wybacz pecetowy guru.

 

Pisząc o konfiguracji pada miałem na myśli używanie go w grze, która dedykowanego wsparcia nie ma, np.nieograny  Outcast (nie dam sobie ręki uciąć, ale chyba nowa gogowa wersja już wsparcie takie ma), czy Gothic 1 - 2. Fakt, ustawienie profili na joy2key nie jest długie ani męczące, ale póki konsole dają mi zabawę podpinanie kompa do TV uważam za zbytecznie. Pierwszy Dragon Age, na którego mam straszną ochotę odkąd niedawno go odpaliłem na lapku, a który nie podszedł mi zupełnie na X360, też jest na klawiaturę i mychę.

 

Reasumując, póki moją główną platformą do grania są konsole, póty kompa lepszego do grania nie kupię, bo i po co?

 

"na kapanie z padem w łapach" - ja tego na pewno nie napisałem

Odnośnik do komentarza

OK, teraz rozumiem o co Ci chodziło z konfiguracją pada i się zgodzę. Ale to trochę tak, jakbym zaczął narzekać, że w Mario nie mogę grać kierownicą albo w GTA gitarą od Guitar Hero. Jak gra była projektowana pod mychę to może być ciężko przenieść ją na pada i tyle.

Odnośnik do komentarza

Ja dużo nie kupiłem. Chyba się starzeję, wydawanie >10 euro za gierkę to już nie zabawa dla mnie :/.

 

Wjechało Anno 1404, GemCraft - Chasing Shadows, Child of Light, Metal Slug X, Pool Nation, wciąż czekam na czwartego do Half Minute Hero The Second Coming.

I to raczej tyle. Rozmyślałem nad Ys I&II oraz Origin, ale tak długo myślałem, że promka minęła :P. Myślałem też nad The Wolf Among Us za niecałe 6 euro, ale raczej nie spieszy mi się z ograniem tego, poczekam jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Skyrima opłaca się kupić za te 10 ojro w Legendary Edition? Czy dostanę gdzieś taniej przy innej promocji? Zwróciłem Goat Simulator bo po 10 minutach nie miałem już co robić, nie bawi mnie humor w tej grze: czekam na refund.

Moim zdaniem warto, raczej nie znajdziesz tego zestawu duzo taniej

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...