Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos tam pisal po co komu te gemy...no ja wlasnie przerobilem tapetki na gemy, zrobilem sobie kreatorem kart paczuszke do japonskiej gierki i wypadla foliowana odznaka warta 1.30 euro oraz 2 inne karty warte okolo 0.4 euro wiec w sumie lekko ponad 2 euro w kieszeni :banderas:

Jak sie jest Veliusiem i ma sie miliard gierek z chinskich bajek, to mozna takie biznesy robic. :P W wiekszosci przypadkow taniej wyjdzie kupic booster niz go stworzyc.

Odnośnik do komentarza

Insta buy. Anime to totalny crap i nieporozumienie, ale gra za to jest arcydziełem :banderas: :banderas:

Serio? Dobrze wiedzieć bo zacząłem już się czaić na wersję bluray. :obama: Co do gier to mam na Vicie, wystarczy. A trójkę zapodam pewnie na PS4. Będzie niezły rok bo i Zero Escape nowy i Dangan i może nawet Persona 5 się wciśnie. :banderas:
Odnośnik do komentarza

Do wszystkich, którzy smiali sie z Kreatora pakietów kart mam informacje :yao:

 

Kupilem 14 tapetek za 0.05, ktore przerobilem na 100 gemów x14. Wylozylem okolo 0.7 euro. Gemy zamienilem na paczki kart do chinskiej gierki. Wczoraj wpadly karty o wartosci 0.2 + 0.3 + 4 euro. Dzisiaj 4 euro + 0.85 euro + 0.2 euro :banderas:

 

Ponad 10 euro w ciagu 2 dni od grubasa :newell: Nie dosc ze mam darmowe mulit i brak haraczu to placa mi za bycie PCMR :newell:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasami byly problemy z usluga STEAM, mam bardziej na mysli stabilnosc. Ostatni raz gralem w cos na steamie pare miesiecy temu i nie zamierzam wrocic. Wole jednak konkurencje,ale to jedynie moje zdanie na ten temat. Promocje na gry byly OK 

 

Niezly zrobili prezent dla wiernych graczy podczas swiat bozego narodzenia..  

 

 

 

Niektórzy użytkownicy platformy Steam w Boże Narodzenie mieli wgląd w biblioteki innych graczy. Co ważniejsze, podejrzeć można było również dane tych osób.
Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...