Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kusi The Missing Link. Pewnie będzie prędzej czy później -75%, ale w sumie bym przeszedł w końcu.

 

EDIT:

oplaca sie gta complete pack za 7.5e?

btw jak juz kupilem gta 1/2/3/VC/SA wczesniej

i teraz kupie complete pack to te gry wyzej dodadza sie drugi raz czy wawali jakis blad ze to juz mam ?

Opłacać się opłaca, o ile nie boisz się nędznej optymalizacji z jakiej słynie Rockstar.

 

Jeśli nic się nie zmieniło, to gry które już masz będziesz mógł dać komuś jako gifta. Klucze, znaczy się. Ale mogę się mylić.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Ta, orki dają radę :) Fajny klimat :)

ORKOWIE psia jego mać! Orki to masz pływające w wodzie... takie czarno białe... wielkie stwory! GAD FAKIN DEM YT!

 

 

 

DX:HR za drogo - poczekałbym na Winter - moze dadza -75% :)

Poza tym to sam nie wiem na co bym chciał przecenę tak tbh. Może Dungeon Defender 4 pack ? ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Ja liczę na Bastion i Batman GOTY przecenione o -75%. Szczególnie Batman, gdyż cenę zmniejszyli domyślną z 30€ do 20€. Zawsze to 10zł do przodu (nigdy nie brałem przy wcześniejszych promocjach).

 

No i już wieczność chyba czekam na przecenę -75% pakietu X-Com. Dwie pierwsze części bym sobie odświeżył, ale ich podstawowa cena jest nieco przegięta.

 

Tak patrzę na swój wishlist - Limbo pewnie przecenią do 2,5€. Puzzle Quest 2 bym nie pogardził, ale ten o dziwo w ogóle nie jest teraz przeceniony.

Odnośnik do komentarza

Ooo, właśnie - LIMBO! Jak by było za -75% biorę z miejsca ;)

 

Za to że tak zwlekasz z Batmanem (a był tyyyyyle razy) powinieneś dostac kopala w dupala ;) Podejrzewam, że skoro zmniejszyli cenę to nie dadzą aż takiej dużej obniżki %.

 

wczoraj limbo bylo -50% to teraz mieli by nagle dac -75?

Odnośnik do komentarza
wczoraj limbo bylo -50% to teraz mieli by nagle dac -75?
Limbo jest przecenione o 50% przez cały tydzień, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wrzucili to jako daily z obniżką 75%. Dlatego też z pewnymi zakupami lepiej się wstrzymać do samego końca wyprzedaży.
Odnośnik do komentarza
wczoraj limbo bylo -50% to teraz mieli by nagle dac -75?
Limbo jest przecenione o 50% przez cały tydzień, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wrzucili to jako daily z obniżką 75%. Dlatego też z pewnymi zakupami lepiej się wstrzymać do samego końca wyprzedaży.

ja zauwazylem cos gorszego :( jeszcze 3 dni a ja mam 53 zl na koncie i przez weekend kasa nie dojdzie... zaskoczyli mnie ta wyprzedaza i jestem niegotowy :/ wezme gta to zostanie ledwo 18zl :(

Odnośnik do komentarza

Tylko -50% na DLC do Deusa... no co im szkodziło dać 75% ;p

Nadal uważam, że więcej niż 3 euro to za to DLC jest za dużo ~_~

 

EDIT:

Polecam The Path jak jeszcze ktoś nie ma :) bardzo fajna nietypowa gra, dostaje od niej takie pozytywne wibracje jak miałem od flower :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Steam coś chamsko zwiększa ceny produktów z promocji. Procent niby ten sam, ale cena domyślna leci w górę. King Arthur Collection zaraz po 19:00 był za 4€, a potem skoczyło aż do 10€. Serious Sam był za 3€, a teraz już za 4€, choć rzekomo nadal -90%.

Odnośnik do komentarza
Czasami przeciez "poprawiaja" ceny. Tak jak kiedys z Terraria bylo na ktoryms sejlu.
No tak nie do końca. W przypadku Terrarii po prostu zmniejszyli promocję z -75% do -50% (gra była ledwo po premierze w końcu). Cena była taka sama. Tutaj natomiast zwiększyli cenę standardową, pozostawiając procencik bez zmian, co trochę mogło zmylić.

 

W sumie zabawne też, jak to KOTOR tylko o 50% przeceniony, podczas gdy można go było kupić za 2,5€ setki razy. Ciekawe skąd taka zmiana... ;)

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ooo, właśnie - LIMBO! Jak by było za -75% biorę z miejsca ;)

 

Za to że tak zwlekasz z Batmanem (a był tyyyyyle razy) powinieneś dostac kopala w dupala ;) Podejrzewam, że skoro zmniejszyli cenę to nie dadzą aż takiej dużej obniżki %.

I oto jest. -75% :sorcerer:

 

edit: przeinstalowałem Steam na drugą partycję i nie mogę pobrać aktualizacji: "proszę spróbować później, serwis niedostępny". O co chodzi tak naprawdę?

 

edit2: poszło po 30 minutach.

Edytowane przez whitesand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...