Skocz do zawartości

Steam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zły jestem w sumie, bo myślałem, że wezmę New Vegas jak będzie -75%, ale okazuje się, że nie wszystkie DLC są u nas dostępne - jak gdyby fakt, że już i tak przypisali nas razem z ruskimi nie był wystarczającym utrudnieniem. Poczekam jednak na tę edycję Ultimate i wtedy na złość cenędzy kupię ją w UK.

 

Coraz bardziej martwię się jak to będzie ze Skyrimem... Chciałbym grę kupić, ale potem pewnie i tak trzeba będzie zainwestować w edycję GOTY, aby zdobyć wszystkie dodatki.

 

Swoją drogą, warto przeszukać katalog promocji, gdyż sporo gier jest przecenionych nawet o 75% przez cały tydzień. Kupiłem UFO Extraterrestials Gold za 2€ (podobno gra bardzo wierna oryginałowi, pomimo pewnych baboli). Także widzę, że pakiet Cthulhu Saves the World + Breath of Death VIII jest za prawie darmo (3zł). Warto.

Odnośnik do komentarza

Znacie może sposób na zakup gier z steam za $ lub Ł? Człowiek teraz zauważył jak jest dymany mieszkając w eu :(. Czy Fallout: NV na steamie jest w polskiej wersji językowej? W ramce z szczegółami gry nie ma wymienionego języka polskiego "..Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański...".

Odnośnik do komentarza

Znacie może sposób na zakup gier z steam za $ lub Ł? Człowiek teraz zauważył jak jest dymany mieszkając w eu :(. Czy Fallout: NV na steamie jest w polskiej wersji językowej? W ramce z szczegółami gry nie ma wymienionego języka polskiego "..Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański...".

 

 

Nic pewnego i bezpiecznego do głowy mi nie przychodzi. Za duże ryzyko zbanowania konta. Najlepiej mieć zioma w kraju gdzie płaci się dolarami ;)

Odnośnik do komentarza

Są dwie metody:

 

Masz wujka w USA, UK, który kupuje grę na SWOIM koncie i wysyła Gifta na TWOJE konto - bezpiecznie i pewnie.

Dajesz passy do SWOJEGO konta komuś kto mieszka poza Polską. On się loguje na TWOJE konto, Steam sprawdza JEGO IP, zmienia ceny automatycznie (oraz dostępne gry) na te dla danego regionu. Ktoś robi zakupy za swoją walutę i swoje ceny (może np kupić niedostępny Skyrim u nas), oddaje Ci konto, Ty się logujesz w Polsce i czekasz na dzień w którym Steam zabierze Ci gry bez refundacji za robienie wałków :P

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to nie ma aż tak wielkiego związku ze steam'em, no ale też promocja:

 

10 soundtrack'ów z 10 gier niezależnych (m.in. Minecraft, SuperMeat Boy czy VVVVVVV) za ceną jaką uznacie za stosowną (byle powyżej 1 dolara).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...