Skocz do zawartości

Forumowy Oscar 2009


Shago

Oscar FPE  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Film roku 2009:

    • Bękarty Wojny
    • Dystrykt 9
    • Anioły i Demony
    • Star Trek
    • T2: Zemsta Upadłych
    • Terminator: Ocalenie
      0
    • Wrogowie Publiczni
    • Watchmen
    • Underworld: Bunt Lykanow
    • Wojna Polsko-Ruska
    • Zapowiedź
      0
    • 2012
    • Avatar
    • Odlot
    • Antychryst
    • Hurt-locker
    • Yattaman


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy były w tym roku jakieś filmy o homoseksualistach. W sumie poza Dorianem Greyem nie widziałem żadnego gejowskiego filmu w tym roku. Jeśli takowe były to na pewno Oscara dostanie właśnie film o gejach, a statuetka za najlepszą rolę powędruje do aktora, który grał główna rolę w takim filmie. Uważam, że trzeba dodać do ankiety pozycję "Jakiś o film o gejach". Wtedy zagłosuje.

 

A najlepszym filmem roku był Watchmen.

Odnośnik do komentarza

najlepszy film zagraniczny :Antychryst, Hunger The Limits of Control

najlepszy film polski: Dom zły

najwieksza chu.jowizna : Galerianki , Yattaman

najwieksze rozczarowanie :Bękarty wojny

oczekiwanie na 2010: jakis dobry film polski o dzisiejszych realiach , nowy film Jodo o Kainie i Ablu oraz jakas niezapowiedziana perelka na festiwalu w Cannes

nadzieja na przyszlosc : wiecej wydan dvd PL np. Pasolini,Godard, De Sika, Huston

Odnośnik do komentarza

 Głos na Bękarty. Pitt, Laurent, Kruger, Schweiger i Waltz zagrali świetnie (ten ostatni musi dostać Oscara, inaczej zwątpię w Akademię), a Tarantino jak zawsze przyprawił to charakterystycznymi dla siebie dialogami, stylem i montażem. Jak dla mnie to najlepszy film 2009. 

Edytowane przez Bzdurski
Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy były w tym roku jakieś filmy o homoseksualistach. W sumie poza Dorianem Greyem nie widziałem żadnego gejowskiego filmu w tym roku. Jeśli takowe były to na pewno Oscara dostanie właśnie film o gejach, a statuetka za najlepszą rolę powędruje do aktora, który grał główna rolę w takim filmie. Uważam, że trzeba dodać do ankiety pozycję "Jakiś o film o gejach". Wtedy zagłosuje.

 

No przeciez pisałem o "A Single Man"!! Zaraz potem obstawiam "Bękarty..." za zydowską zemstę. W sumie Freeman tez ma szanse bo jest stary i czarny, ale ten film nowy Brudnego Harry'ego to niewypał podobno więc szczerze wątpie.

Odnośnik do komentarza

Dystrykt 9

 

 

nie wiem co za idioci glosowali na bękarty wojny , moim zdaniem i nie tylko moim ten film to największa porażka roku

Ja głosowałem na Bękarty, bo Bękarty > Final Fantasy.

 

A zresztą cała ta ankieta o ile miała być na poważnie to jest straszną porażką.

 

 

Nie wiem co za idoci wkładają sobie postaci z FF w avatary ;/;/

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Niestety, drogi Walterze (i Gekonie), osoby z postaciami z Final Fantasy w sygnaturze głos mają.*

Watchmen obok Dystryktu 9 i Domu Złego, to moim jakże skromnym zdaniem najtrafniejszy wybór. Genialna strona wizualna, jeden z najlepiej dobranych repertuarów muzycznych do filmu w historii, przekonująca i bardzo dobra gra świeżych aktorów to argumenty, które koszą z nóg nowy film tarantino.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie pytam, o Oscary za muzykę czy efekty dźwiękowe, a o Oscary za FILM (o tym jest chyba ten temat), bo to prowadzi do konsternacji, gdy ktoś Ci mówi np. "Star Warsy dostały Oscara".

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Czyli tu chodziło jedynie o pseudo zabawne komentarze dotyczące, czegoś co miałoby dyskredytować filmy traktujące o mniejszościach, a co prowadziłoby wszystkich do (niepodyktowanej niczym logicznym) konkluzji : "no tak, denny film o homo, to pewnie dostanie Oscara"? Jakie to ironicznie dow(pipi)ne i sprytne zarazem.

Odnośnik do komentarza

Z tych w ankiecie jedynie mogę zagłosować na Bękarty. Mimo, że nie lubię Tarantino to film się nie dłużył, a Pitt zagrał mistrzowsko.

 

Najlepsza scena filmu: http://www.youtube.c...O7rkzo9dZg&NR=1 i ten Texański akcent Pitta :D

 

klasyk;]

btw akcent to raczej alaaabama

 

Whateva jaki akcent.

 

tutaj poprawny link: http://www.youtube.com/watch?v=D7lcA0YbiZg :D

Odnośnik do komentarza

Czyli tu chodziło jedynie o pseudo zabawne komentarze dotyczące, czegoś co miałoby dyskredytować filmy traktujące o mniejszościach, a co prowadziłoby wszystkich do (niepodyktowanej niczym logicznym) konkluzji : "no tak, denny film o homo, to pewnie dostanie Oscara"? Jakie to ironicznie dow(pipi)ne i sprytne zarazem.

Ale smęcisz i nie jesteś w ogóle zabawny, ani nawet odkrywczy.

 

Nie od dziś wiadomo, że homoseksualizm to magnes na nagrody filmowe. Nie mówie tu tylko o Oscarach, ale i o Globach, Lwach, BAFTA, Satelitach i innych. Tak było z Milkiem, z Philadelphią, z Tajemnicami Brokeback Mountain i i można wymieniać dalej.

 

Niech film będzie o geju i niech ten gej będzie do tego czarny, tak, i niech z jego kutasa tyska krew! Film roku jak się patrzy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...