Skocz do zawartości

Ciacho


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie polskie kino od jakiegoś czasu jest tak przewidywalne że po zwiastunach można poznać czy film jest czegoś wart. to całe ciacho można wrzucić do tego samego wora w którym leżą komedie romantyczne. trza dać aktorów "na topie", jakąś mało skomplikowaną historię, kilka prostych żartów, dużo reklam w tv i polaczki już lecą do kin :) generalnie tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza

Wpjerdolę się do tematu, bo takie gó.wno trzeba sprzątać jeszcze zanim zacznie yebać.

 

Byłem na tej szmirze w dniu premiery. Ku.rwa, tyle stania w kolejce tylko po to, żeby się przez kilka następnych dni zastanawiać nad tą decyzją i rozkminiając, co mi sęe podobało. Cały film był suchy dla mnie. Sztuczny śmiech publiczności, sam próbowałem zarechotać kilka razy, ale nie łapało. Przyznać muszę jednak, że scena z Kononowiczem jako prokuratorem, a dokładnie jego kwestia mnie rozje.bały. Mój człowiek świadkiem, że jak tylko się odezwał zacząłem wyć, zagłuszając wszystkich i wszystko, wyskoczyłem z fotela i zacząłem machać łapami w akcie panicznego ryku. To jednak tyle. Nie mówię już o scenach, w których następuje wymiana zdań, po czym cisza...i nagle cięcie albo coś, co w ogóle nie jest pomysłowe i właściwe.

 

Trzebiato pokazuje cycki, jednak daję im 4/10. Wyglądają na poprawiane komputerowo. W ogóle gra tej aktorki przypominała mi aktora grającego Michaela Scofielda w PB.

 

Żarty na poziomie plebsu z Biedronki i warszawskiej Pragi i Bródna.

 

Dla mnie cały film kończy się na zwiastunie, gdzie jest fajny montaż i zawarte z nim sceny mogą się podobać, jeżeli nie zna się ich kontekstu w filmie i dalszego rozwinięcia. Do tego warto dorzucić teledysk tytułowej piosenki i mamy trochę rozrywki. Muszę przyznać, że piosenka dla mnie jest całkiem fajną przytupówą.

 

Werdykt: 3/10

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

Ja lubie kinomaniaka bo gościu jest konkretny i wystawia zaje.biście surowe oceny. Co u nas na forumie ma 30/10 i niego ma 8/10 i jest owszem wychwalane ale jednocześnie ganione za błędy i niedociąginęcia. No co tu dużo gadać - zajo recenzent filmowy. Lepszego nie znam.

 

Jezeli dal avatarowi wiecej niz 2/10 to ch uj nie recenzent.

Odnośnik do komentarza

No. I? Powtarzam gościu jest konkretny bo wystawia za(pipi)iście surowe oceny. Avatarowi nie dał jak reszta ludu 30/10 i nie zeszczał się pod siebie po wyjściu z kina, płacząc z zachwytu. Ocenia najbardziej surowo jak tylko się da ale i on ma swoje perełki, które u niego dostają pkt więcej za "to coś". "To coś" miał widocznie dla niego Avek.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...