Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piłka ręczna

Featured Replies

mielismy zlote pokolenie, takie nie rodzi sie co chwile, nowi to nie ten poziom i nawet jak ograja sie to za pare lat dalej moze byc lipa - umowmy sie to nie pilka nozna, w tym kraju reczna trenuje malo ludzi, jeszcze zarobkowo nie liczac vive to tez nie jest szalenstwo, widac to nawet po najlepszych klubach w kraju gdzie gra coraz wiecej obcokrajowcow

 

nie chce byc zlym prorokiem ale czekaja nas chude lata w reprezentacyjnym ogladaniu tego sportu

  • Replies 361
  • Views 71.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • komentatorzy prze.uje, klimat x100000000000000000000000   no prosze cie - 2 bramki na minute przed koncem czy bramki w ostatnich sekundach w hokeju to raz na ruski rok, fakt zdarza sie ale no (pipi)

  • nic tak nie podnosi ciesnienia jak mecze polskiej reprezentacji szczypiornistow

  • Ja też dziś w euforii jestem, ale zaraz się nasuwa (odpukać) typowo polskie lekceważenie przeciwnika i zachłyśnięcie się zwycięstwem nad świetną drużyną Chorwacji, a potem sprowadzenie na ziemię przez

Chude beda racja. Ale pare lat z rzędu piekne emocje mielismy, wspaniałe mecze.

 

Trzeba przywyknąć ze w żadnym sporcie potega nie jestesmy - tzn jestesmy w zuzlu. W siatówce co pare lat sukces jakis. W recznej były- teraz bedzie słabo, może w żeńskiej  będą. Małysz był po tylu latach Stoch a i pewnie z 10 lat po nim nastepny. Moze za 10 lat nastepna Justyna Kowalczyk. Ale nie jest tragedia jak na Polske to raz w tym sporcie dobra ekipa jest potem w innym a to indywidualnie ktoś. 

Najlepsi jestesmy w sportach ktorymi interesuje sie 5 krajow na swiecie :D Skoki, bieganie na nartach (nie mam nawet 1% tyle ambicji co Kowalczyk ale ten sport to jest kur wa gorsze niz curling xD), zuzel, rzut mlotem. Czasami jeszcze jakis Brodka wypi/erdoli na lyzwach. Ale to i tak milo i zawsze cieszy tym bardziej ze taki Brodka (i pewnie wielu innych) to u nas w kraju nie ma nawet chyba toru do trenowania no i dodatkowo jest strazakiem.

 

Co do recznych to akurat nie mozna bylo sie spodziewac cudow. Nie dosc ze prawie sami nowi to ci co zostali z bylej kadry kontuzjowani. Oby tylko nikt nie wpadl na pomysl wywalenia Dujszebajewa to zrobi moze cos z nimi na nastepne turnieje. Chociaz szkoda bo jak ogladalem mecz z Norwegia to takiej lipy nie bylo jak z Brazylia i ruskimi.

oo biegi sa ciekawe. Przyznaje sie sezonowcem jestem bez Justyny juz tak nie ogladam jak kiedys ale np. Tour de Ski było niesamowicie widowiskowe.

 

Tak ręczną wspominajac przypomina mi sie jak 3 lata temu Szwecje zlaliśmy , 2 lata temu mecz z Chorwacja , potem o braz z Hiszpanią niesamowita końcówka i wiele innych meczów przez te lata. Fajnie powspominać  :)

Najlepsi jestesmy w sportach ktorymi interesuje sie 5 krajow na swiecie :D Skoki, bieganie na nartach (nie mam nawet 1% tyle ambicji co Kowalczyk ale ten sport to jest kur wa gorsze niz curling xD), zuzel, rzut mlotem. Czasami jeszcze jakis Brodka wypi/erdoli na lyzwach. Ale to i tak milo i zawsze cieszy tym bardziej ze taki Brodka (i pewnie wielu innych) to u nas w kraju nie ma nawet chyba toru do trenowania no i dodatkowo jest strazakiem.

 

Co do recznych to akurat nie mozna bylo sie spodziewac cudow. Nie dosc ze prawie sami nowi to ci co zostali z bylej kadry kontuzjowani. Oby tylko nikt nie wpadl na pomysl wywalenia Dujszebajewa to zrobi moze cos z nimi na nastepne turnieje. Chociaz szkoda bo jak ogladalem mecz z Norwegia to takiej lipy nie bylo jak z Brazylia i ruskimi.

mistrzami swiata w siatkowce jestesmy a w to jednak nie gra 5 krajow na swiecie

No i coś tam wreszcie pograli, szkoda że tak późno. Bardzo lubiłem oglądać naszych w dalszych fazach turnieju, więc wielki żal, że pożegnali się z turniejem w grupie. Jest nadzieja na ten zespół. 

  • 2 weeks later...

jezu to to wczoraj byl za polfinal - to co sie dzialo wczoraj w norweskich domach to chyba byl nawet wiekszy poklad emocjonalny niz siodmiak trafiajacy przez cale boisko na 5 sekund przed koncem

Wczorajszy mecz o 3. miejsce ta sama liga, Chorwaci powinni prowadzić szkolenia jak przegrywać wygrane mecze.

wczoraj chyba juz cro 8 bramkami prowadzila w drugiej polowie, a i tak dostala w dupe

 

dzis na papierze francja zdecydowany faworyt ale licze, ze nawet jesli nie bedzie niespodzianki to mecz bedzie miec historie i zakonczy sie 1-2bramkami przewagi

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.