Skocz do zawartości

L.A. Noire X360


Rekomendowane odpowiedzi

Ale grałeś czy opierasz się na filmikach? Z gta ma to tyle wspólnego, że jeździsz po mieście i strzelasz...

Gralem, jak najbardziej i nie twierdze ze gra jest zla uwazam ze jest bardzo dobra, tylko forma zaczyna pomalu juz nudzic bo tak naprawde jest to gta rozbudowane o watki detektywistyczne i tyle celowo omijalem wszystkie filmiki bo myslalem ze r* zrobi cos naprawde orginalnego. I tak dostalismy pewnie jedna z najlepszych gier w tym roku.

Odnośnik do komentarza

po kilku rozwiązanych sprawach. Wielcy fani Gta moga sie zawieść. Bo póki co to miasto wielkie i klimatyczne ale nie ma w nim co robic. tramwajem nie pojezdzisz, hotdoga na ulicy nie zjesz, w restauracji tez nie zjesz, choc mozesz do niej wejsc, samochodu raczej nie zatankujesz i mysle ze w kregle tez nie pograsz, ale zobaczymy. samochody można rekwirować. Miasto wspomnialem klimatyczne, są piękne miejscówki, np park. Czuć czasem spadek fps, a na samym poczatku nawet 2 razy przycielo podczas akcji, mysle ze ta gra z tej generacji konsol a przynajmniej z klocka wyciska juz wszystkie soki. Fani Gta moga sie zawiesc bo oprocz tego ze masz to cale wielkie miasto musisz sie skupic tylko i wylacznie na sledztwach, zagadkach i gadnianiu bandziorow z klamką w ręku, a to wszystko oplecione w świetną jak na razie i pewnie do końca fabułę. ja to kupuję

Odnośnik do komentarza

No to gram od dzisiaj, wrażenia? GTA mnie mnie wciągnęło, Mafia mnie nie wciągnęła, L.A Noire mnie urzekło od początku. Bardzo fajny klimat, grafika ostra i przede wszystkim ciekawa. Dla mnie to właśnie coś nowego i nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to już było w GTA i GTA na dzikim zachodzie, nie było.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Przejechanie z poczatkowo myślę dostępnego terenu z prędkością psychopaty po psychotripach zajęło 11 minut. Ogromne miasto. Niektóre kolizje są zbyt 'sztywne'. I nie zauważyłem póki co zadnego ograniczenia predkości, jakieś plotki chyba że później coś takiego będzie. Jesteś gliną i możesz jechac jak chcesz na dodatek na sygnale co pomaga. Raz lekko 'stuknąłem' przechodnia samochodem i pojawił się stosowny komunikat że policja ma chronić ludzi itp i coś o konsekwencjach, więcej nie widziałem. gra w tę grę bez znajomości angielskiego to jak oglądanie obcojęzycznego filmu bez napisów. Zbyt dużo szczegołów poprostu. ale świetna gra, tego jeszcze nie było

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
A jak jakość fabuły, czy gra nie nudzi, tym, ze jest taka "powolna"? Są napisy, można je włączyć?

 

Napisy sa mozna je wlaczyc, jestem obecnie przy misji lipstick killer to jest podobno koniec pierwszej plyty, jezeli chodzi o misje: sa ciekawe, te wczesniejsze przed LK sa takie troche na rozgrzewke chyba teraz zaczyna sie prawdziwe glowkowanie, grafika bardzo dobra, jednym slowem r* trzyma poziom jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

No dobra free roam to free roam a powiedzcie jak właśnie wygląda główny wątek czyli rozwiązywanie spraw.

 

Trzeba pogłówkować, kojarzyć fakty, ściemniają ludzie, samemu trzeba do wszystkiego dojść, zbierać przedmioty itd?

Zajeżdża starymi przygodówkami?

 

Tylko możliwie bez spoilerów poproszę ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje tylko to, jak wygląda freeroam, co grozi za strzelanie do przechodniów, czy Policja robi na nas obławy, czy są gwiazdki, poziomy pościgu etc., czy da się robić stunty jak w GTA IV, jak wygląda kwestia radia w furkach... tyle na początek ;)

Odnośnik do komentarza

No dobra free roam to free roam a powiedzcie jak właśnie wygląda główny wątek czyli rozwiązywanie spraw.

 

Trzeba pogłówkować, kojarzyć fakty, ściemniają ludzie, samemu trzeba do wszystkiego dojść, zbierać przedmioty itd?

Zajeżdża starymi przygodówkami?

 

Tylko możliwie bez spoilerów poproszę ;]

Na miejscu danego zdarzenia szukasz dowodów. Przeglądasz, obracasz, szukasz jakiś szczególnych znaków. Wszystko jest następnie zapisywane w notesie, adresy, dowody. Co dalej, przesłu(pipi)esz świadka i po rozmowie decydujesz czy mówił prawdę, kłamał, albo poddajesz jego wypowiedź jaką wątpliwą. Możesz też powołać się na instynkt ;)

Odnośnik do komentarza

Aha czyli jednak wszystko jest zapisywane? Nie trzeba nic samemu zapisywać, zapamiętywać na własną rękę?

 

A dosyć trudno jest rozwiązać daną sprawę? A jeszcze jedno jest wybór poziomu trudności? Trudno jest w elementach akcji (pościgi, strzelanie)?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Aha czyli jednak wszystko jest zapisywane? Nie trzeba nic samemu zapisywać, zapamiętywać na własną rękę?

 

A dosyć trudno jest rozwiązać daną sprawę? A jeszcze jedno jest wybór poziomu trudności? Trudno jest w elementach akcji (pościgi, strzelanie)?

Poziomu trudnosci nie ma a poscigi i strzelanie to czyste gta.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że to nie jest typowy sandbox, którymi już rzygam. Wolę gry w stylu Mafii, z dobrze poprowadzoną fabułą. Śmierć siłowniom, wpierdalaniu w restauracjach, czy wieśniaczeniu samochodów itd. Czekam z niecierpliwością i naiwnie wierzę, że srenega nie nawali.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.