Skocz do zawartości

L.A. Noire X360


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwile, szczerze to bardzo fajnie mi się gra i takiej gry mi właśnie brakowało, nie ma to jak dobry timing R* ;).

 

Powiedzcie mi tylko jedną rzecz, czy ilość odpowiedzi które dobrze udzielę przy przepytywaniu ludzi (te co mam do wyboru, przyznać że mówią prawdę, że wątpię albo że kłamią) wpływają jakoś na finał samego śledztwa? W sensie jak totalnie spieprzę jakieś przepytywanie to coś zmieni no i czy jest też za to jakiś achievement, za zadawanie bez błędnie pytań?

Odnośnik do komentarza

Yo mam takie pytanie, proszę o szybka odpowiedz ;)

 

Kupiłem w muve.pl LA NOIRE i dostałem na maila ten kod na dodatkowa zawartosc, grę sprzedałem wraz z kodem którego nie wykorzytałem. Facet, któremu sprzedałem gre przez allegro twierdzi że kod jest nieprawidłowy. I teraz mam trzy pytania

 

1. Czy komuś (albo czytał o takiej sytuacji) kto dostał kod od muve na maila na DLC ten kod nie działał?

 

2. Kod wpisuje sie ofkoz w "zrealizuj kod" z poziomu konsoli?

 

3. Czy jeśli wpisze sobie ten kod (bo koleś może źle go przepisał po prostu) na konsole i będzie on prawidłowy, to wyswietli mi że to zawartość do LA NOIRE ale bede musiał jeszcze potwierdzić żeby on został zrealizowany? Innymi słowy czy mogę sprawdzić bezpiecznie z poziomu mojej konsoli tylko to czy kod jest prawidłowy bez jego wykorzytania?

Odnośnik do komentarza

1. Mogę potwierdzić że mi działał więc napisz do niego żeby sprawdził 3 razy

2. Tak

3. Jak wpisałem kod to wyświetliła mi się ramka w której był opis DLC w tym przypadku garnitur Broderick i miałem potwierdzić pobieranie więc tak kod nie zostanie wykorzystany . Ps: podobnie jest jak wpisujesz kod na golda też pyta się o potwierdzenie thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza

w menu odpal Cases i w każdym wydziale, czyli teczce, masz listę misji i free roam. tam możesz zaliczyć street crimes. pamiętaj tylko że każdy wydział ma swoja określoną ilość. jeżeli odpalisz free roam w jakimś wydziale i masz już w nim wszystkie zrobione to pojawi się komunikat w lewym górnym rogu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie dot. Rockstar Pass :) Kupiłem to ustrojstwo za 800 MP. Z tego co zrozumiałem (wyprowadźcie mnie z błędu jeśli jest inaczej) to inwestując w ten Pass ma się w paczce wszystkie dodatkowe DLC (sprawy) wydane do tej pory i zapowiedziane w przyszłości.

Jeśli tak, to na te chwilę wchodząc z menu gry do dodatków nie mogę pobrać żadnego z DLC, bo albo go nie ma, albo każą płacić za to Microsoft Pointsami. O co chodzi?

 

EDIT: Czy to chodzi tylko o zniżki na te DLC?

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

R* Pass to przepustka, którą kupując zapewniasz sobie dostęp do wszystkich dodatków. do tych jakie już wyszły i do tych które mają wyjść. po ściągnięciu R* Pass, odpal grę, wejdź w marketplace i tam jest lista co jest dostępne już teraz a co jest coming soon. zaznaczasz co chcesz pobrać, ściągasz, cofasz się na maxa w menu (żeby odświeżyło sobie zawartość), z zakładki Cases wybierasz świeżo zassane sprawy i grasz.

 

może chwilowe problemy. dzisiaj pojawia się nowa sprawa i może wczoraj coś już grzebali.

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Colin za informację - moja głupota, bo pkty i Pass wykupiłem na innym koncie, a zasysałem ze swojego głównego, bo myślałem, że Pass jest przypisany do każdego, na którym się odpali grę i jest to bez znaczenia ;) Dziś kolejna sprawa ma wylądować na Live, na razie (13.15) jeszcze jej nie ma.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ej, ale dopusc kubek jakis element gustu. Mnie LA nie interesuje definitywnie po tym jak obejrzalem kilka recenzji, ktore tylko mnie utwierdzily w moim przekonaniu. GTA IV i epizody byly super, swietnie sie bawilem. Nie zamierzam podchodzic do LA, bo podeszlem do RDRa i pogralem z 8h odrzucony nia totalnie. Nudza mnie westerny, tak samo jak setting z LA, choc niektore gangsterskie klasyki filmowe sa mistrzowskie, np Goodfellas, tyle ze LA nie ma z nimi nic wspolnego. Doceniam kunszt mo capu twarzy i nastawienie na fabule, ale wiem ze to gra nie dla mnie - nawet te jazzujace kawalki mnie nie przekonaja, bo niby jak, gdy nie interesuje sie ta muzyka.

 

Hehe, jestem na sprawie 10 i wsiaklem. Muzyka, cudowne postacie + ich mo-cap pyskow i ten megatonowy klimat. Przez ta gre ogladalm Boardwalk Empire i bede wciagal trylogie Ojca Chrzestnego, do ktorej nie moglem sie zabrac - byle poczuc podobny klimacik. Na -, to ze animacja czasem wrecz sie dusi. Jak na razie 9/10. TRUTH DOUBT LIE

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na Lie zawsze trzeba mieć dowód. Warto po pierwsze zbierać wszystko co się da, aby mieć dostateczną ilość poszlak, a następnie porównać pytanie i odpowiedź z dostępnymi dowodami. Niestety nie zawsze będzie to ewidentne, niemniej przy złapaniu pewnego wyczucia i spokojnej grze spokojnie można mieć większość dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...