Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Sentinel, Liara, Garrus. Liara ma singularity na cooldownie 3sek, ja chodzę z Vindicatorem i Mantisem więc mam +160% do cooldownów. Także każdy przeciwnik to właściwie Singularity + Throw (Throw i warp wyspecowane do dodatkowych obrażeń do eksplozji) i ginie od razu. Powtarzam tak przez całą planszę. Jak się pojawia jakiś z barierą/shield to Garrus albo ja Overloadem zdejmuje ją od razu i potem to co wyżej. Na Armor Warp+Throw. Nawet Harvester padał w ciągu parunastu sekund.

Odnośnik do komentarza

Ok, mam pytanie ktore mnie troche niepokoi, oczywiscie dotyczy Poziomu gotowosci galaktycznej, jest jakis moment w ktorym on wzrasta? Mam 30h gry na liczniku, robie wszelki side-questy, misje n7

mam za soba Comunnication Hub juz

, zostaly mi 2 side-questy polegajace na skanowaniu planet i dalej poziom gotowosci sie nie ruszyl (poza tym co nabilem sobie w multi), tak wiec musze dalej nabijac go w multi czy bedzie jakis magiczny moment w ktorym w singlu sam on wzrosnie? Prosze o krotka odpowiedz tylko tak albo nie zeby niepotrzebnie spoilerowac :D

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza
Co robi Turianin gdy skończy mu się amunicja?

 

Słyszał ktoś tą rozmowę Garrusa z Jokerem? Mistrzostwo :) Ogólnie w grze jest sporo świetnych dialogów. Po każdej misji biegam po Normandii żeby posłuchać co mają do powiedzenia członkowi załogi. Prym wiodą Garrus, oraz rozmowy Jokera z EDI.

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekaw jak bardzo różni się gra bez Wrexa,Garrusa i wszystkich pozostałych członków załogi których uratowaliśmy w dwójce. Aż dziw bierze,że Bioware,po wpadce w dwójce, tak przyłożyło się do wcześniej podjętych przez nas decyzji w poprzednich grach serii. Brawa dla nich :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Co robi Turianin gdy skończy mu się amunicja?

 

Słyszał ktoś tą rozmowę Garrusa z Jokerem? Mistrzostwo :) Ogólnie w grze jest sporo świetnych dialogów. Po każdej misji biegam po Normandii żeby posłuchać co mają do powiedzenia członkowi załogi. Prym wiodą Garrus, oraz rozmowy Jokera z EDI.

U mnie podobnie - praktycznie przy każdej okazji biegam po całym statku w poszukiwaniu dialogów, stąd nie dziwię się, że już 30h na koncie, a do wielkiego finału jeszcze kilka misji głównych i pobocznych. Ludzie tu i tam piszą, że przejście całości zajęło im 20-25 godzin. Przy moim sposobie grania nie jest to po prostu możliwe, będzie dobrze jak zmieszczę się w 35.

Słuchał ktoś jego rozmowę z Vegą w kuchni? :D Mistrz.

Widocznie pojęcie trollingu było znane już w tamtych czasach. ;) Ogólnie chyba Edi przoduje w żarcikach:

 

http://www.youtube.com/watch?v=NOkVDOnp8Yg

 

Mina Sheparda - bezcenna.

 

Ps. Fajne było też nawiązanie Jokera do

Polowania na Czerwony Październik.

 

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...