Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

tak mozesz je kupić w połowie gry ja kupiłem po przejsciu 1/4 i nie było problemów, co do ammo na insane-> miotacz cząsteczek->nieskonczone ammo. wiedzieli co podać w dlc, koks w postaci protka i karabin z infinite ammo, z tym kombem pęka insane szybciej niz miałbyś to robić normalnie.

Odnośnik do komentarza

O, to jest nowy patch na klatkowanie? Super. Zacinki podczas walk i wybuchów znoszę bezboleśnie, natomiast niesamowicie wkurza mnie mielenie i przycinanie podczas wizyt na Cytadeli. To jest skandal. Nie kumam czemu nie ma instalacji na PS3. Ale i tak nie jest najgorzej z wersją na PS3. Gram od tygodnia i skończyć nie mogę, może dzisiaj mi się uda. A potem powrót do multika.

Odnośnik do komentarza

Czy cos spieprzyłem czy podczas importu save'u ME3 (new game +) nie można zmienić klasy postaci? Miałem taki zamiar, bo wydawało mi się ze IGN pisał że można, a tu takiej opcji nie ma...

Apropo końca to mi osobiście się bardzo spodobał. Wiele możliwości do wyboru oraz małe różnice kiedy się zwerbowało wiecej lub mniej kompanów.

Odnośnik do komentarza

http://social.biowar...index/9999272/1 - warto poczytać jak Bioware tłumaczy się z podjętych decyzji.

 

Spoiler tag na zachętę -

Mac Walters on the Star Child/Reapers

"Originally, with the catalyst, the star child at the end of the game, I had written that much more in the guise of a investigative style conversation, where there is something he tells you but then, you get to ask a bunch of questions and you get your questions answered. But then me and Casey talked and decided, lets keep the conversation "High level". Give you the details that you need to know, but don't get into the stuff that you don't need to know. Like "How long have they been reaping?" You don't need to know the answers to the mass effect universe. So we intentionally left those out"

 

 

 

 

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Słabe to zakończenie, niespójne, oderwane od stylistyki całej serii. Twórcy chcieli być na siłę oryginalni. Tracę powoli serce do tej marki.

Edit:

http://social.biowar...index/9999272/1 - warto poczytać jak Bioware tłumaczy się z podjętych decyzji.

 

Spoiler tag na zachętę -

Mac Walters on the Star Child/Reapers

"Originally, with the catalyst, the star child at the end of the game, I had written that much more in the guise of a investigative style conversation, where there is something he tells you but then, you get to ask a bunch of questions and you get your questions answered. But then me and Casey talked and decided, lets keep the conversation "High level". Give you the details that you need to know, but don't get into the stuff that you don't need to know. Like "How long have they been reaping?" You don't need to know the answers to the mass effect universe. So we intentionally left those out"

 

 

 

 

 

"I don't think anything you saw/read/heard today should make you sad about the endings. Some theories still hold true."

https://twitter.com/#!/JessicaMerizan/status/180482810862243840

Może jednak okaże się, że to była indoktrynacja...

 

 

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...