Skocz do zawartości

Mass Effect 3


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie to chyba was wszystkich pobije bo grając spokojnie, wracajac dosc czesto na Cytadele i zwiedzając wszystkie poziomy...miałem... na liczniku...45h.

Ja miałem ponad 42 godziny (na najniższym poziomie trudności, więc nic mnie nie spowalniało) i faktycznie, nie jestem w stanie wyobrazić sobie gry w okolicy 20 h. Chyba, że na speedrunie, bez czytania dialogów, słuchania rozmów na Normandii czy Cytadeli.

Odnośnik do komentarza

Pisze sie niby o tych 4 tysiacach, ale cholera, nie chce mi sie w multi grac, za bardzo mnie rwie do singla, a mam wlasnie juz final.

pisze się o czterech tysiącach i tego powinieneś się trzymać. Ja bez multi miałem ponad 7tys. łącznej, czyli trochę ponad 3500 wymiernej i nie miałem tego mitycznego "dobrego" zakończenia.

Odnośnik do komentarza

BioWare nareszcie zabrał głos. List otwarty, którego autorem jest Ray Muzyka, dotyczący przede wszystkim zakończenia ME3:

 

http://blog.bioware....012/03/21/4108/

 

Będą więc dodatki wyjaśniające zakończenie i dające odpowiedzi na niektóre pytania. Prawie na pewno obecny ending jest tym "właściwym", twórców zaskoczyła rekacja fanów na ich wizję. Na początku chcieli jej bronić(bo przecież recenzje były bardzo pozytywne...), ale ponieważ zależy im na opinii fanów, pracują już nad jakimś contentem. Potwierdzono też inne gry w tym uniwersum.

Edytowane przez Vulc
Odnośnik do komentarza

Muzyka jest dumny z BioWare więc zakończenia nie zmienią. Dadzą DLC w jakiejś formie by wyjaśnić niejasności co według mnie jest stąpaniem po cienkim lodzie. Na pewno nie będzie to zakończenie jakiego niektórzy chcą bo nie zbiorą znów tylu ludzi by tylko uszczęśliwić część fanów (ciężko określić jaka część jest nie zadowolona).

Odnośnik do komentarza

skończyłem wczoraj ME3. Na liczniku miałem 36 h, całość na poziomie hard. Zrobiłem wszystko + misje poboczne i cytadeli. Też nie rozumiem narzekań że gra jest na 20-25 h ...chyba bez czytania dialogów... Co do zakończenia, to mimo że szanuja prawo Twórców do własnego widzi mi się, ale przy tak epickiej historii i sensownie prowadzonym wątku głównym i pobocznym, też uważam że takiej historii się tak nie zamyka... Nawet jeśli się zostawia furtki na przyszłość , to "warsztat" nakazuje pokazać w zakończeniu szersze specktrum naszych działań, więcej konsekwencji w galaktyce... dla mnie poprostu zabrakło patosu tam gdzie pasował on idealnie... Nie zmienia to i tak mojego zdania, że to chyba dla mnie najlepiej opowiedziana historia tej generacji konsol...

 

Tak czy inaczej Gratulacje Bioware, bo tego typu sag niestety, ale coraz mniej mamy....

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wczoraj ukonczylem w czasie 43 godzin na najtrudniejszym poziomie, zaliczajac wszystkie misje poboczne. Wiekszosc tego czau spedzilem na rozmowach wiec jak ktos mowi o 20 kilku godzinach to jest to dla mnie zwykly speed run - byle tylko ukonczyc.

 

Cudowny tytul. Balem sie, ze singiel nie porwie i misje beda tylko zapychaczami przed finalem, ale srogo sie mylilem. Cala gra to dla mnie jedno wielkie zakonczenie tej wspanialej trylogii.

Bije poklony przed Bioware.

 

Jezeli chodzi natomiast o zakonczenie to mi sie podobalo. Pozostawia w niepewnosci i mi to jak najbardziej pasuje (mogli tylko olac ostatnia scene bo jest z doopy), a hejt jaki panuje przypomina mi sytuacje z endingiem Assassin's Creed 2, czyli trzeba olac internetowych placzkowl, ktorzy chcieliby pewnie Sheparda z flaga amerykanska i upadajacym w tle Reaperem.

 

PS. Czy jezeli kupie ten dodatek za 800 MSP na innym koncie to bedzie on dzialac na moim podstawowym ? Nie chce kupowac punktow, skoro mam juz konto z dokladnie taka iloscia MSP.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...