Skocz do zawartości

Vancouver 2010


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda taka, że bym zaj.ebał deską klozetową tego Ammana razem z łolterem hoferem, je.banym pe.dałem :D No (pipi)a, tu gorsze jaja niż w boksie są chyba. Hofer postawił na Ammana miliony i dał mu wiązania i obaj są hepi!1

 

 

 

 

Serio, ale te wiązania to oszustwo w ch.uj, widać to po skokach, on wcale tak ładnie nie leży na nartach, ale ma je ładnie równo ułożone, jakby Kasai umiał na tych wiązaniach skakać to chyba narty by miał za uszami...

 

 

 

edit: No ale Niemcy też sportowo zakompleksieni? Skoro jak Schmitt wygrywał to się spuszczali nad grobem hitlera?

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Adasiowi pogratulować medalu. Justynce zresztą również. Tylko czy my zawsze musimy tłumaczyć dlaczego nie jesteśmy nr1 ?? Teraz na celowniku Simon i jego wiązania. Wcześniej było, że Austryjacy mieli kosmiczne kombinezony dzieki którym odskakiwali na kilka metrów konkurentom i co ? Adaś założył taki kostium i odrazu wrócił do poprzedniego twierdząc, że ten nowy jest źle uszyty. Wiązania Simona nie zostały zabronione przez FIS wiec chłop to wykorzystał. Choć IMO nawet bez nich zgarnąłby te 2 złota. Jest mocny i tyle. Wpienia mnie komentator, boże jak on sie wczoraj cieszył aż mi żal było i to "...ale krócej od Małysza" to już wogóle wstyd. A Norweszki z astmą wogóle nie powinny startować w olimpiadzie a nie teraz sterydami sie szprycują rzekomo wyrównując szanse z resztą świata.

Odnośnik do komentarza

Co nie zmienia faktu, ze Kowalczyk ma racje oskarzajac pozostale zawodniczki z "astma" o oszustwo. Kazdy chory na astme, w tym ja, wie ze przebiegniecie 20 km nawet z najlzejsza odmiana tej choroby to czysta abstrakcja. A skoro ta cala Bjoergen zarzeka sie, ze ma "bardzo mocna astme" i jest w tym stanie wyprzedzic osobe o zdrowych plucach, to to jest sciema jak ch,uj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...