Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

ustawiacie prywatny mecz? bo jak tak to wam nie wpadnie trophy "e tu brute?" musicie to zrobić na publicu, można 5 razy tą samą osobę dźgnąć, nie trzeba za każdym razem innych. No i polecał bym wam zrobić trophy z demolish killsami bo imo to jest najtrudniejsze trophy z gry, np. 4 osoby wbijają sie na najwyższy punkt w budynku a reszta podkłada c4 na ściany i bum, zaliczacie aż do 20 killsów, a wiem bo sam sie trudziłem z tymi trophy, na szczęście mam już wszystkie :)

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Proponuje takie zasady że każdy gra inżynierem i robimy:

 

Noże

Dentystę

 

Ja zapraszam do prywatnego meczu mapa to SQUAD DEATMATCH Africa Harbor spotykamy się na patio tam gdzie są bodajże leżaki zaraz obok jest czołg ruski. Może ustawimy się w rzędzie wg. kolejności listy zaczynając ode mnie. Choć ja będę stał na wprost was. Wiadomo że nie widzimy swoich nicków ale wystarczy policzyć. Pierwszy w rzędzie będzie MMaros. I zaczynamy od noży kto skończy z nożami idzie stanąć obok mnie jak wszyscy skończą powtarzamy i zaczynam dentystę.

 

Pasuję ? i mam nadzieję że napisałem zrozumiale :)

No chyba że robimy polowanie ale to trochę zajmie...

 

Ma ktoś info czy to co piszę Merson to prawda ???

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

prawda bo sam chciałem tak zrobić ale nie wpadło te trophy z nożami, nie jest trudno je zrobić, umawiasz sie z kumplem, on musi być w przeciwnej drużynie i umawiacie sie na jakimś odludziu, dźgacie po 5 razy i gites chodź możecie też spróbować je zdobyć na prvie mozę wpadnie akurat bo ja nie miałem tego szczęścia. reszta trophy wpada normalnie.

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

da się tak wystarczy jak wejdziesz by zagrać z przyjaciółmi wybierasz któregoś kto gra i liczysz na szczęście. Ja dziś będę grał więc będę próbował wbić się na któregoś z was. Łatwo to będzie sprawdzić przytrzymując SELECT wtedy wyślę prywatną wiadomość gdzie się spotykamy na mapie . Chyba tak to musimy rozwiązać

 

White Pass w Conquest 21.00

I LICZYMY NA SZCZĘŚCIE :)

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...