Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


schabek

Poziomt trudności pucharów.  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów w Bad Company 2?

    • Bardzo łatwe
      5
    • Łatwe
      24
    • Średnie
      36
    • Trudne
      11
    • Bardzo trudne
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

wszystkie trophy to pikus w porownaniu do tego co trzeba zabic 20 gosci zawalajac budynek

to jest pikus :)

max miesiac

ja mam przegrane 16h i chyba z 5 osob juz tak zabilem.

poprostu naloty/ostrzal z rpg w Mcom i wpada :)

Odnośnik do komentarza

Eee, ja wam powiem że i tak już mam 4 tagi od znajomych (jeśli policzy mi 2 z dema), i trzeba się wbijać do gier friendsów i liczyć na wylądowanie w przeciwnej drużynie, a potem zapolować :)

 

Swoją drogą ciekawe, czy to naliczanie działa wstecz, tzn zrobić invite ludziom, których tagi już sie posiada.

 

See ya on White Pass :)

Odnośnik do komentarza

Było trochę biegania żeby się znaleźć, ale w końcu trofeum nożowe wpadło, dzięki wszystkim :)

 

Szkoda, że pod koniec dnia było coraz więcej wywalania z serwera. Wkurzające jest przede wszystkim to, że najczęściej też kasują się staty z tego co zauważyłem :/

 

--

Pozdrawiam, Rudiok

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje zebrać sporą ekipe na team deathmatch i tam wymieniac się trophami airkill, et, tu brute?, demolition man, dentist i careful guidence.

 

Co do dentist to ja już to trophy wbiłem, ale chętnie użycze komuś swojej głowy.

Najlepiej umówić się w piątek, sobote albo niedziele żeby wszyscy mieli wolne od szkoły/pracy i nabić trofea

Odnośnik do komentarza

Mi 20 pasuje. Na demolish man umówiłem się z zaq'iem ale chętnie zrobie inne.

 

Proponuję deathmatch w Laguna Presa

 

 

E: No tak ale tam nie ma heli. To może Port Valdez (rush) i tam zrobimy air kill a resztę załatwimy w jakims trybie deathmatchowym?

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Pograłem właśnie godzinkę i demolition man da się spokojnie zrobić samemu, tylko trzeba cierpliwości. Wystarczy grać Rush(najlepiej na Nelson Bay) jako atakujący i traktować budynki z satelitami(?) moździerzem. Jedyny problem to, że trzeba takich killi wbić 20.

 

Znacznie trudniejsze są IMO trofea Airkill i Careful Guidance. Oba mi wpadły, ale fuksem. IMO ciężko się steruje helikopterami tak, żeby precyzyjnie w kogoś w lecieć, poza tym jak przeciwnik jest ogarnięty, to jak przyjdzie co do czego zrobi sito ze śmigłowca(UAV czy zwykły, obojętnie). Careful Guidance to już w ogóle syf, nikt nie lata tak nisko, żeby dało się go zestrzelić. Jedyna szansa to celować w helikopter, który jest nisko/stoi na ziemi, no ale znowuż - ogarnięty gracz zrobi z gostka stojącego przy RPG sito.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...