Skocz do zawartości

Final Fantasy VII


dawdi17

Rekomendowane odpowiedzi

elo, co daje materia ELEMENTAL ??

 

Wyszedlem z midgaru i gra jest jak narazie strasznie latwa, to sie potem zmieni ???

 

Czego oczekujesz jak ukończyłeś gdzieś 15% gry, pisze oczywiście o jej części fabularnej. Zresztą jak dobrze pamiętam zaraz po wyjsciu z Midgar na jednej polanie pęzał sobie wąż(by przejść dalej potrzeba Chocobo) który na tym etapie gry załatwi Cię 1 atakiem.

Odnośnik do komentarza

Ja farmilem expa w lokacji z zolnierzami cwiczacymi musztre i przy koncowce bylem chyba na 85lvl postaciami. Myslalem, ze bede musial wjechac na 99 zeby ta gre skonczyc ale nie chcialo mi sie juz i poszedlem z tym co mialem i sie zaskoczylem. Banal. Ostatnia walka pekla w minute, moze dwie.

Odnośnik do komentarza

hmm, myslalem ze kumam 100% materie ale chyba tak nie jest, bo myslalem ze np. jak wsadze w miecz czy w bransoletke to nie bedzie zadnej roznicy, a to jednak jest ??

 

HMM...

 

I skad oni mają tyle materii ??

 

http://www.youtube.com/watch?v=1wBicDf5ozs&feature=relmfu

 

Hehe, ci "Oni" to ja i mój kolega : p

Pochwalić się to tak, ale odpowiedzieć na zadane pytanie już się nie da.
Odnośnik do komentarza

elo, co daje materia ELEMENTAL ??

 

Wyszedlem z midgaru i gra jest jak narazie strasznie latwa, to sie potem zmieni ???

 

Czego oczekujesz jak ukończyłeś gdzieś 15% gry, pisze oczywiście o jej części fabularnej. Zresztą jak dobrze pamiętam zaraz po wyjsciu z Midgar na jednej polanie pęzał sobie wąż(by przejść dalej potrzeba Chocobo) który na tym etapie gry załatwi Cię 1 atakiem.

 

Ten waz ma genialny atak "beta", ktorego mozna sie nauczyc swoja droga. ;p

 

BTW. jest jakas strona z opisami materii + jak laczyc materie zeby bylo efektownie wszystko.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Drozdoo

siemanko, mam pytanie do znawców tej czesci. jestem tuz po wyjsciu z więzienia gdzie dostajemy Buggy zeby sie przemieszczac. zgodnie z opisem powinienem sie teraz udac do Gongaga. niestety pobłądzilem pojazdem i dojechalem do miejsca w którym on sie psuje. i teraz nie wiem jak wrócić. czy pozostaje tylko wczytac savea wczesniejszego? pozdro

Odnośnik do komentarza

Dobrze poczytać takie posty jeszcze i przypomnieć sobie jak się przechodziło gre po kilka razy. Ogólnie FF7 i FF9 to dla mnie najlepsze Finale jakie wyszly. Gdyby tak zrobili prawdziwy remake plus dopowiedzenie kilku historii z sterej siódemki. Przecież nie nadążyli by liczyć zysku z takiego remaku a oni wolą klepac te beznadziejna trzynastke do granic mozliwosci.

 

Gongaga to nie jest do konca opcjonalne miasto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...