Skocz do zawartości

Final Fantasy VII


dawdi17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

https://store.eu.squ...FANTASY-VII.php

 

10€ "przecenione" z 13€

 

Yeah... no... Poczekam na wersję Steam. A nuż kiedyś tam trafi.

 

EDIT:

Lawl...

The game is downloaded, validated, updated... but the launcher's loading is stuck at 10% and it tells me I need an internet connection to play the game... Which I obviously have since I just posted that.

Podobno powszechny problem. Brawo Squeenix...

O310N.png

 

EDIT2:

ZOMG. Tak czytałem komentarze o blokadzie, stwierdziłem, że zobaczę jak to u nas. No cóż...

Our products and services displayed on the Store are not available for purchase by individuals outside of the Serviced Countries. Our system indicates that you are outside of the Serviced Countries for this Site.
Edytowane przez Suavek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, pomocy. :(

 

Wkrecilem sie nieziemsko, jaralem jak za dzieciaka, wersja spolszczona, wersja PAL. Pogrywalem na PSP, niestety gra zawiesza sie w momencie gdy na CD2 jestesmy w ancient city i dziadek Reda XIII wsadza klucz, wchodzi sie za wodospad i... Koniec. Muzyka idzie normalnie, niestety gra za chiny ludowe dalej nie idzie. Z tego co wyczytalem w necie problem powszechny z ISO w wersji PAL, podobno w wersji NTSC wszystko ok.

 

Jak teraz zrobic zeby save z PAL poszedl w wersji NTSC? Spolszczenie dziala niestety tylko w wersji PAL wiec wpadlem na pomysl przejsc na wersji NTSC kolizyjny moment i znowu przeskoczyc na wersje PAL tylko jak przekonwertowac taki save? o_O

 

Moglby ktos pomoc?

Odnośnik do komentarza

Ja zaś słyszałem, że nic nie zmienili w kwestii audio i muzyka nadal brzmi słabiej niż na PSX. Głównie to spowodowało, że jakoś przeszedł mi cały ten entuzjazm odświeżenia sobie gierki. Teraz tym bardziej będę czekał na wersję Steam, pomimo tego, że podobno mają udostępnić sklep squeenix całej Europie.

Odnośnik do komentarza

Dam jako nowy post dla potomnych, po angielsku ale idzie ogarnac. Kto gra w wersje PAL zapewne spotka sie z problemem. W koncu sie udalo, choc nie bylo latwo bo mialem jakis dziwny popsloader, ktory gryzl sie z cwcheatem, bylo troche zabawy i nerwow. ;>

 

I've passed through the forgotten city crash ! it's quite easy...

If you are playing on ePSXe 1.7.0 you need to do exacly what i say :)

 

1. Download ePSXe 1.6.0 (copy all plugins and bios from 1.7.0 folder)

2. Playing 1.7.0 Save state 1 just before entering the waterfall

3. Copy Save states from ePSXe 1.7.0 folder to 1.6.0

4. Enter waterwall useing ePSXe 1.6.0 and do the following:

 

A. Now enter the room and wait for the black screen and run forward.

When Bugenhagen gets to the part where he says

"Look! Look at the image projected on the screen of the water!"

press the circle button to continue and your screen will flash with the

characters standing. Press ESC before it fades completely,

and change your disc to the 3rd disc.

B. It will fade back in to the characters who aren't doing anything.

Press ESC again and this time, load the 2nd disc. A FMV will play.

C. After the FMV, the screen will turn black and you will have to go

through a bunch of text... you will hear error messages now and then

but don't worry about it. As soon as cloud starts talking about

Sephiroth, hit ESC and save state to slot 2.

Continue and You will hear one last error message when

there is no more text. Run downwards and wait for the screen to flash

With Bugenhagen standing. Press ESC, and load the 3rdDisc.

D.When you're back outside, press ESC again and load disc 2.

(this guide is not mine it's on page 3)

 

5. Now Save state !

6. Copy save states from 1.6.0 to 1.7.0

7. Enjoy (you can delete whole 1.6.0 folder)

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Pamiętacie tego jegomościa ?:

Mmidgardzolom4is.png

 

Nazywa się Midgar Zolom i posiada ciekawą umiejętność (Enemy skill - Beta). Zastanawia mnie. czy komuś z Was udało się nauczyć tego enemy skilla za pierwszym podejściem.

Oto jeden ze sposobów:

 

Moim sposobem było poprostu wylevelować się do jego poziomu, a nawet wyżej (ok, 30 lvl). Dzięki temu miałem 3 materie enemy skill ze skillem Beta. Cała akcja działa się na PSXie xD

Odnośnik do komentarza

W 2015 ma być podobno odnowiona wersja na ps3, ps4, xboxa i pc. Ktoś coś słyszał czy to plotki tylko? ponoć 10 dolców na pc i ps3, a 16 na ps4

ta, będzie też alternatywne zakończenie w którym zamiast meteorytu w ziemie uderzy guwno obesrane, Aeris przeżyje i puści się z Nanakim, a Seph i Cloud zostaną BFF. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Uwaga, dzisiaj w końcu wyszedł długo wyczekiwany przeze mnie projekt mający na celu porządne przetłumaczenie FF VII na język angielski. Oryginalne tłumaczenie to guwno obesrane pełne błędów, nie tylko gramatycznych i literówek ale i takich, które mieszają w fabule.

Zapodaje linka, tam wszystkie szczegóły i link do ściągnięcia. Tylko wersja PC, niestety.
http://forums.qhimm.com/index.php?topic=14914.0

Projekt obejmuje jeszcze inne mody, jak zwiększenie poziomu trudności, stworzenie nowej postaci w miejsce cait sitha, czy dokończenie questa ze zbieraniem 35 żołnierzyków, przerobienie menu i nowe modele postaci. Część z nich nie jest jeszcze skończona, wszystko w temacie jest.

Patch dopiero co wyszedł, więc możecie poczekać, aż załatają wszystkie potencjalne bugi.

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...