Skocz do zawartości

PSX Extreme #151


Rekomendowane odpowiedzi

 

sam mam prenumeratę ale nie morduję nikogo z powodu jej opóźnienia o dzień czy dwa, poczta polska to debile a jak na dodatek nie mieszkasz w aglomeracji to masz przerąbane (standardowo mam zawsze jeden dzień później)

 

Wybacz, że odniosę się jedynie do fragmentu, ale... brawo! "Poczta polska to debile" pokazałeś swój poziom. Ten gość ma status admina? Gratulacje.

 

Co do samej dyskusji na temat poślizgu. Czy przypadkiem w HP Ściera nie napisał: "Jeśli ten numer nie dotrze do kiosków na czas, to dziękujcie ekipie: HIV, Myszaq i Kali. Przegieliście, serio."

Żeby było jasne - mi nie przeszkadza to, że numer ukazał się 'ileś tam' później - normalna sprawa. Po prostu czytelnicy mają pełne prawo powiązać słowa Ściery z poślizgiem (ktokolwiek by nie nawalił).

Biorąc to pod uwagę... w pełni rozumiem rozgoryczenie pewnej części forumowiczów. A czy miało to związek z potknięciem wydawcy / drukarni / redaktorów to już bez znaczenia... Słowa padły to i ludzie tworzą domysły.

 

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

 

sam mam prenumeratę ale nie morduję nikogo z powodu jej opóźnienia o dzień czy dwa, poczta polska to debile a jak na dodatek nie mieszkasz w aglomeracji to masz przerąbane (standardowo mam zawsze jeden dzień później)

 

Wybacz, że odniosę się jedynie do fragmentu, ale... brawo! "Poczta polska to debile" pokazałeś swój poziom. Ten gość ma status admina? Gratulacje.

 

Co do samej dyskusji na temat poślizgu. Czy przypadkiem w HP Ściera nie napisał: "Jeśli ten numer nie dotrze do kiosków na czas, to dziękujcie ekipie: HIV, Myszaq i Kali. Przegieliście, serio."Żeby było jasne - mi nie przeszkadza to, że numer ukazał się 'ileś tam' później - normalna sprawa. Po prostu czytelnicy mają pełne prawo powiązać słowa Ściery z poślizgiem (ktokolwiek by nie nawalił).

Biorąc to pod uwagę... w pełni rozumiem rozgoryczenie pewnej części forumowiczów. A czy miało to związek z potknięciem wydawcy / drukarni / redaktorów to już bez znaczenia... Słowa padły to i ludzie tworzą domysły.

 

pozdrawiam ;)

 

Wiecie co z nimi zrobić!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Recka HR byla fpytke ale i tak najlepsza w #151 popelnil Kali przy Bioshocku2. Jest taka "spokojna". Czytajac ja czulem sie jakbym dryfowal w lodce gdzies na morzu/jeziorze. Do tego bardzo merytoryczna i bez udziwnien.

 

Ogolnie jakosc recenzji mnie bardzo zachwycila. NMH2 Soqa, Dante's Inferno Myszaqa, AvP Butchera i HR tandemu Koso+Myq czytalo mi sie po prostu znakomicie. Moze mialem lepszy dzien, moze to talent recenzujacych. Mniemam, ze to drugie.

 

Jedynie czego moglbym sie czepic to recenzja WKC Zaxa. Od kilku miechow poczytuje sobie kacik RPG ze wzgledu na polemiki autora jak i jego styl pisania. Natomiast przy WKC cos ze stylem nie zagralo (chyba za duzo powtorzen) i czytalo mi sie ta recke strasznie ciezko. Do kacika RPG jeszcze nie dotarlem ale mysle, ze w nim bedzie lepiej.

 

Ogolnie numer bez rewelacji (publicystyka) ale z paroma mocnymi akcentami (wyzej wspomniane recki).

 

 

Co do recenzji HR to podobal mi sie podzial na Myszaqa, ktory badal gre pod wzgledem "filmowosci" i Kosa, ktory podszedl do tytulu bardziej merytorycznie. Nie wiem czy to byl zamierzony podzial zgredow ale ja przynajmniej tak to odebralem. A przeplatajace sie mysli autorow z lepszej strony ukazaly ta pozycje (co dwa spojrzenia to nie jedno).

Odnośnik do komentarza

Jutro przejde sie po kioskach i punktach prasowych, zeby nie amrnotrawic weekendu na research zwiazany z praca licencjacka, zmarnotrawie go na lekture PE. Fajnie jakby sneak peak'i pojawialy sie tak z 2-3 dni przed ukazaniem sie nowego nr na rynku.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...