Skocz do zawartości

PSX Extreme #151


Rekomendowane odpowiedzi

okladka-pe-151.jpg

 



Cena 7,99

 

 

 

Numer dostępny od 20.02 (sobota)

 

Jedna z najtrudniejszych końcówek za nami. Udało się? Okaże się, w momencie gdy w sobotę numer będzie wszędzie dostępny. Prenumerata została wysłana w czwartek 18 lutego. Prenumeratorzy, wyczekujcie więc listonoszy. Ja wracam do dema BF:BC2. Jeszcze tylko 2 tygodnie. Swoją drogą, tytuł stworzony dla multi. Pełne (?) recenzje już się pojawiają podczas gdy faktycznie wojna rozpocznie się dopiero w przyszłym miesiącu. Rzetelność i dobre samopoczucie niektórych redaktorów czasem mnie zadziwia.

 

 

Początek 2010 roku wypada nad wyraz okazale. W styczniu była Bayonetta, w lutym Mass Effect 2, w marcu mamy dwóch bohaterów - BioShock 2 i Heavy Rain. Ten drugi w ostatnich dniach dosłownie ?wyskakiwał z lodówki?, przypominając mi listopadowy hype na Modern Warfare 2. Mnie również się udzieliło, do tego stopnia, że korzystając z ubikacji czy wsiadając do samochodu miałem skojarzenia z grą. Jeszcze trochę, a zacząłbym przyporządkowywać swoje myśli do 4 przycisków pada. Ten najbardziej pobudzający wyobraźnię tytuł ostatnich kilkunastu (jeśli nie kilkudziesięciu) miesięcy został ograny przez czwórkę naszych redaktorów. Opinie są różne, rozrzut ocen od 7 do 9. Ale te kontrowersje nie zaszkodzą produkcji Francuzów, ba, wręcz przeciwnie. W redakcji na przykład, każdy ma ochotę sprawdzić osobiście, czy Myszaq z Kosem mieli rację. Nie zdradzając nic więcej, zapraszam do recenzji, którą śmiało możecie czytać, nie bojąc się spoilerów.

 

W recenzjach prócz dwóch wyżej wymienionych produkcji znalazło się sporo głośnych tytułów, nie wszystkie jednak spełniły pokładane w nich nadzieje. (...)

Ograliśmy również kody Just Cause 2 i Battlefield: Bad Company 2. Ten drugi w Sztokholmie, w siedzibie DICE. Zapowiada się cudnie. Mamy dla Was również sporo tematów okołogrowych, choćby dość obszerny materiał o odbiornikach, odpowiadający na wiele powtarzających się pytań - LCD, plazma czy projekt? A może monitor? Opisujemy zalety i wady każdej z tych opcji. Słyszeliście o akcji ?Nie przerabiam, nie kradnę?? Na przełomie stycznia i lutego było o niej głośno, bo przedsięwzięcie polskiego Microsoftu spotkało się z reakcją, a raczej kontrakcją, która przycisnęła firmę do podjęcia kroków związanych z polskim Xbox Live. Dosyć kuriozalna to sytuacja, na której finał wciąż czekamy. Polecam również lekturę ?Okiem Maniaka? Butchera oraz ?Konsole 4ever?? Urala, którzy w swoich tekstach skupili się na dość nośnym temacie - 3D w ujęciu gamingowym. Zax w Kąciku RPG również dostarczył miłej lektury. Polecam z punktu widzenia Czytelnika, którym ja też poniekąd jestem. Do przeczytania za miesiąc. ? [sciera@psxextreme.pl]

 

CO NOWEGO

2010 FIFA WORLD CUP SOUTH AFRICA

FALLOUT: NEW VEGAS

GRAN TURISMO 5

LAST GUARDIAN, THE

TRAUMA TEAM

 

 

PLAYTESTY

BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2

JUST CAUSE 2

MODNATION RACERS

 

 

 

HARDKOR

EWOLUCJA BOHATERÓW

GRABIEŻCY

GRACZPOSPOLITA

KONSOLE 4EVER?

LCD, PLAZMA CZY PROJEKTOR?

OD GRACZA DLA GRACZY

OKIEM MANIAKA

POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI - ATARI 2600

SZMUGLER

TO BYŁO GRANE

WYJŚĆ Z TEJ GRY Z TWARZĄ

 

 

 

 

WARTE UWAGI

AKCJA - REAKCJA. EFEKT?

CIĘŻKI DESZCZ, CIĘŻKA OCENA

CZARNE KONIE 2010 ROKU

ECHA Z RAPTURE

IPOD TOUCH - POLECAMY

KONKURS ALIENS VS PREDATOR

KONKURS SILENT HILL: SHATTERED MEMORIES

POWRÓT HARDKOROWCA

REGION FILMOWY

WYWIADY

ZGRENTGEN - MODERN WARFARE 2

 

 

 

RECENZJE

 

PS3

ALIENS VS PREDATOR

BAND HERO

BIOSHOCK 2

DANTE'S INFERNO

HEAVY RAIN

MAG

SINGSTAR POP EDITION

SONIC & SEGA ALL-STARS RACING

TORNADO OUTBREAK

VANCOUVER 2010

WHITE KNIGHT CHRONICLES

 

XBOX360

ALIENS VS PREDATOR

BAND HERO

BIOSHOCK 2

DANTE'S INFERNO

SONIC & SEGA ALL-STARS RACING

TORNADO OUTBREAK

VANCOUVER 2010

 

Wii

FINAL FANTASY CC: CRYSTAL BEARERS

NO MORE HEROES 2: DESPERATE STRUGGLE

RABBIDS GO HOME

TATSUNOKO VS CAPCOM: ULTIMATE ALL-STARS

 

POCKET

ARMY OF TWO: THE 40TH DAY

ATELIER ANNIE: ALCHEMISTS OF SERA ISLAND

PUZZLE CHRONICLES

SANDS OF DESTRUCTION

 

GRY BEZ TEKTURY

ASSASSIN'S CREED II: BATTLE OF FORLI

DRACULA UNDEAD AWAKENING

VANDAL HEARTS: FLAMES OF JUDGMENT

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem recenzji Heavy Rain, White Knight Chronicles, Bioshock 2 :D Co nowego - tez wygląda co najmniej ciekawie: Fifa 2010 World Cup, Las Guardian... do tego playtest Bad Company 2 !! Taki numer mi się podoba ;) Pozostałe tematy równie ciekawe - pozostaje Wam pogratulować, podziękować i kupić..

 

btw. Okładka jest e-k-s-t-r-a - niech sobie inni piszą co chcą!

Edytowane przez BornToDie
Odnośnik do komentarza

coooo?! nie ma tryliarda napisów na okładce?? czy wyście oszaleli

 

a tak serio to liczę na przydługawą i w miarę bezspoilerową reckę (Myszaq dostał mam nadzieję) Hewi Rejna - wiadomo, główne danie numeru

 

jest Bad Company 2, jest Dante i Bioshock - jest wszystko co potrzeba, na razie nie ma was za co z(pipi)ć :teehee:

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Jakich czasów dożyliśmy, "8" i od razu "nie podpasował" :)

 

8 to bardzo wysoka ocena, 8 oznacza bardzo dobrą grę - a to z kolei oznacza, że Heavy Rain bardzo mi się podobał. Recenzja z Myszaqiem to inna bajka, mamy nadzieję, że Wam się spodoba - bo w założeniu miała być niebanalna.

 

 

No nie opowiadaj, że nie oczekiwałeś od HR czegoś więcej niż gry na 8...Fahrenheit'owi wystawiłeś swego czasu -9 (o ile pamięć nie myli). Sam jestem cholernie ciekaw tej gry, powiem ci nawet, że miałem nie ogrywać dema ale zrobiłem to przez twoją ósemkę :P chapter z dedektywem-astmatykiem mnie powalił, drugi, z policjantem już nie bardzo...a na pewno mniej. No nie wiem już sam.

 

 

Ale recenzja Koso+Myszaq= idealne combo do tej gry. Czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...