Skocz do zawartości

PSX Extreme #151


Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy w domach mają już nowy numer , a na forum nie ma zajawki o czym będzie prawił.Nazwał bym to skandalem ... :P :P :P

 

Nie potrzebna była ta cała kłótnia i afera o te 2 dni spóżnienia PE#151,teraz Fenix nie da w ogóle zajawki nowego PSXa albo dopiero w poniedziałek jak będzie już we wszystkich punktach sprzedaży,co by nie było znów takich aluzji i żalów że niema w sobotę nowego nr.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość ALIEN_ALIEN

Niektórzy w domach mają już nowy numer , a na forum nie ma zajawki o czym będzie prawił.Nazwał bym to skandalem ... :P :P :P

 

Nie potrzebna była ta cała kłótnia i afera o te 2 dni spóżnienia PE#151,teraz Fenix nie da w ogóle zajawki nowego PSXa albo dopiero w poniedziałek jak będzie już we wszystkich punktach sprzedaży,co by nie było znów takich aluzji i żalów że niema w sobotę nowego nr.

 

 

Nie dał pokazał focha i komu to co da ? Tylko może zaszkodzić. Właśnie co się dzieje z Legendarnym Starem , jednym z moich ulubionych redaktorów :D

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

to czy to bedzie lepiej czy gorzej to raczej oczywiste ze wiecej szacunku dla klientów pokazuje sie pokazując nowy numer. ale w sumie nie jest to jakiś obowiązek wiec nie wymagajmy tego

 

jedyne co mnie boli to to że przez jakąś kłótnie sprzed miesiąca o której nawet nie wiedzialem (i pewnie wiekszosc nie wie) cierpi całe forum i nie ma informacji o nowym numerze, glupia odpowiedzialność zbiorowa :/

 

a przyznam ze osobiscie bardziej czekam na to info na forum niż sam numer, to wlaśnie niewiedza mnie nakreca i czekam na iformacje co bedzie

 

a potem i tak ide kupić niewazne czy numer jest ciekawy czy średni :P ale ide na spokojnie do kiosku pierwszego czy drugiego dnia i jest ok, a bez informacji na forum to tylko stres :(

Odnośnik do komentarza

Dla mnie osobiscie bardzo zla wiadomosc ze nie ma HIV'a, no ale nie pozegnal sie co nie znaczy ze zniknal na zawsze.

 

W zapowiedziach w kazdym numerze pisze kiedy wyjdzie nastepny. Jak jutro nie zastane nowego PE to się zawiodę, bo 20 marca pisze. Gdyby pisało 22 marca to bym się nie zawiodł bo bym nawet nie skręcił do tego kiosku/sklepu po drodze, łatwe.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie żadna strata. Od dłuższego czasu nie napisał chyba nic, co nie spotkałoby się z dosyć powszechną krytyką (nawet jak na to forum). Widać, że chłop myślami był przy swoim projekcie.

 

Nie wiem o co chodzi, ale jestem zawiedziony brakiem zapowiedzi nowego numeru. Nie wiem, czy jest sens zjeżdżać jutro do Zakopca, bo kto wie, czy zastanę PE w kiosku.

Odnośnik do komentarza

A ja go lubiłem i zawsze dobrze będe go pamiętać choć moż jestem gościem który kupuje psx e od około numeru 60 a nie od początku ale lubiłem go tak jak kiedyś Sojera czy Koso i Star.

A tak apropo czy ktoś wie kedy powstanie i wyjdzie albo jakieś nowinki o FFXIII Versus

Odnośnik do komentarza

nie ma zapowiedzi nie kupuję nowego numeru, konsoli nie mam od popoprzedniej generacji, jedyne co mnie trzymało to autorzy tekstów i niebanalny humor, ...co raz mniej tego. Teraz wszystko wcześniej wiadomo z neta, takie czasy, będzie to mój pierwszy numer od numeru #1 którego nie kupię, wytrzymałem z Wami 151 numerów + niektóre poradniki, żegnam się, nie ma zapowiedzi=nie nakręciłem się na nowy numer, bywa. Poczułem się tak jakby oszukany, ja stary koneser kupujący w ciemno, nadszedł ten moment, który musiał nadejść, tak samo było x-lat temu z neo. Żegnam redakcję, Wasz wierny czytelnik-nie mający konsoli-Robert.

 

życzę najlepszego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...