Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, chwali się najmniejszą liczbą capsów w teamie. Nieźle. Jak nie kończysz w wygrywającym zespole z wynikiem powyżej 10k to nie masz się czym chwalić, kolego.

 

Fergusson o wspomnianej przeze mnie niespodziance:

 

Yeah I'm hoping that you'll HOP onto the beta tomorrow and that the surprise will act as a CARROT to get you to play more

 

Czyli na 90% znowu bunny heads.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z mojej głowy :) Tak sobie tylko napisałem, fajnie by było, ale to raczej niemożliwe :P

 

Lol, chwali się najmniejszą liczbą capsów w teamie. Nieźle. Jak nie kończysz w wygrywającym zespole z wynikiem powyżej 10k to nie masz się czym chwalić, kolego.

Dla każdego inny wynik jest dobrym osiągnięciem, a jeśli chodzi o te capsy to zabijając przeciwników pomagałem kolesiom z mojej drużyny je robić :P

Odnośnik do komentarza

racja...też mnie denerwują króliki. Fajne to było na wielkanoc, ale teraz trochę wnerwia.

 

Co do ratowania kompanów to nie mam z tym problemów, jedynie kilka razy miałem tak że zamiast podnieść swojego kompana to podniosłem przeciwnika jako tarczę, który leżał obok niego. Ale ani razu nie podniosłem amunicji zamiast typa.

Odnośnik do komentarza

ratowanie kolesi do poprawy, często zamiast ratować typa podnosi się leżącą obok broń, powinni to dać pod inny przycisk

 

Jak to. Przecież jest dobrze. Żeby uratować kompana trzeba tylko nacisnąć X i puścić, a żeby podnieść broń trzeba przytrzymać X.

 

 

 

 

Edit:

 

 

Lepiej? Przez te skupianie się na capsach przegraliśmy :(

plikjd.jpg

Edytowane przez Norbi13
Odnośnik do komentarza

Wreszcie dostaniemy Gearsy, które nie są tylko półproduktem. Jest kilka rzeczy do poprawy, ale gra się świetnie, a feeling jest niesamowity. Sawed-off shotgun troche denerwuje, ale łatwo poznać ziomka, który go ma, bo tacy coś za ochoczo rushują i starczy odskoczyć. Retro trochę za mocny, a Gnasher czasem łapie jakąś zwiechę. Wale typa 4 razy w dupsko, ten nic i kasuje mnie jednym strzałem. Jednak w większości przypadków jest ok, to tylko beta, a i tak jest już bardzo, bardzo dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, jak nie macie jeszcze bety to w łatwy sposób można ją zdobyć/wygrać http://www.facebook.com/pages/BEST-PLAY/136710353048631?ref=ts sam nie mam Xa ale może komuś się przyda :)

W ostatnim tygodniu będą tzw. buddy codes- kto gra już w betę będzie mógł wygenerować jeden kod i go komuś dać. Będzie również dostęp poprzez zakupienie jakiegoś itemu o tematyce Gearsów z Marketplace. Tak Major Nelson pisał na Twitterze bodajże.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

świetny montaż na tym filmiku i tego mi brakuje w gow3, ciemnych ponurych mapek, 4 w becie i 2 z targów kojarzę

 

http://imgur.com/EjdEu.gif

http://imgur.com/jkFEa.gif

 

wszystkie jasne zza dnia ;/

 

Cholera ci wie jaka będzie ogólna kolorystyka gry, ten pierwszy trailer wskazywał na klimaty z jedynki.

 

A podziemia locustów z dwójki były zajebiste.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...