Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Hejtuje bo mi Halo popsuli i jak widze co sie dzieje z Gearsami to mnie krew zalewa, tym bardziej jezeli przychodza tutaj takie osobniki jak ty i sie wymadrzaja.

 

A halo to tylko dla ciebie było robione?

W Gow 1 gram do dzisiaj (online oczywiście) i gnashery były świetne, ale dzięki nowym broniom itp. gra ma szanse trafić do szerszej grupy odbiorców, którzy będą się cieszyć grą.

To, że Retro lancer jest mocniejszy od gnashera, to nie znaczy, że nie masz szans z gnasherem.

1. Skoro jesteś takim Pro graczem z gnasherem, to nie powinieneś mieć problemu uciec od Lancera i np. zajść gościa od tyłu.

2. Nie wszyscy przecież biegają z Retro Lancerem.

3. Poprzez nowe bronie gra staje się ciekawsza, i daje niektórym możliwość rywalizowania z innymi pomimo małych umiejętności biegania z gnasherem.

4. Jak Ci się nie podoba to nie graj...thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza

Byly 3 genialne czesci Halo i potem wyszlo Reach ... chcieli przyciagnac wiecej ludzi tak bardzo, ze spieprzyli gre. Ilosc graczy online pokazuje, ze nie tylko dla mnie gra stala balasem.

 

Co do Gearsow to juz pisalem kilka razy, nie mam zadnych problemow z ubiciem ludzi, ktorzy graja bez polotu. Problem w tym, ze wymusza to na mnie kampienie, uciekanie, unikanie pojedynkow 1vs1 - ogolnie rzecz biorac gra stala sie przez to nudna jak cholera.

Edytowane przez Ins
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

i dalej ta szopka...ten gra retro ten gra nowym shotem a ja się z wami nie bawię...zupełnie jak dzieci w piaskownicy które kłócą się o zabawki, kogo to obchodzi kto czym gra, każdy gra czym mu się podoba.

Dopóki nikt nie podpierdziela tobie killów (dobijanie leżących) nie czeka połowy meczu na diggera czy inną mocną broń zamiast grać i gra zespołowo a nie samotnie, jest dobrze.

 

Równie dobrze można napisać że Pro będą grać w normalnym trybie gdzie są wszystkie bronie i ciekawa rozgrywka, dadzą radę tym co biegają z sawed-off/retro a Nooby wybiorą (jeśli będzie) starą szkołę i 6 rok będą się turlać na środku mapy z gnasherem.

 

 

ktoś dostał dodatkowe kody do bety ?

Edytowane przez Daddy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

:D zgilchowane lobby ,ja wczoraj "rozegrałem " 3 mecze i żadnego nie skończyłem bo w każdym miałem migrację hosta i później utracone połączenie z hostem .Tak samo jak było w pierwszych dniach bety .

Mało tego kolesie w meczu byl tak dopakowani ze nawet Rlancer na nich nie działał bo śmiało raszowali nas z obrzynami po mimo silnego ostrzału .

 

Ostatni tydzień bety pokazuje ze jednak nie jest tak różowo i pięknie jak się zapowiadało .Nie wszystko zostało poprawione względem GoW2 , albo te ost. wybryki to już działanie xboxowych oszustów i którzy znaleźli błedy gry i je wykorzystują .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Na bank, od wczorajszej nocy gra dosc powaznie laguje. Jak wybieracie wyszukiwanie jakiegos trybu to zerknijcie na informacje w lewym dolnym rogu. Ja od wczoraj mam tam info ze nie mozna znalesc dla mnie odpowiedniej gry ( nie pamietam dokladnie jak brzmi te info ) i po dluzszym niz zwykle oczekiwaniu dolaczam i ciagle mam lagi. Panowie z Epic maja jeszcze troche roboty.

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Mówiłem wam, że gra laguje im więcej graczy tym gorzej, gdy odpaliłem betę po raz pierwszy (BS Epic Edition) gra chodziła wyśmienicie, teraz już tak nie jest i szczerze wątpię, że by w full to naprawili.....no ale pożyjemy zobaczymy!

Odnośnik do komentarza

Mówiłem wam, że gra laguje im więcej graczy tym gorzej, gdy odpaliłem betę po raz pierwszy (BS Epic Edition) gra chodziła wyśmienicie, teraz już tak nie jest i szczerze wątpię, że by w full to naprawili.....no ale pożyjemy zobaczymy!

 

Wcale tak nie jest ze im wiecej tym gorzej. Wczoraj w ciagu dnia lagowalo jak nigdy wczesniej w tej becie a ludzi gralo bardzo malo. Wieczorem znowu odpalilem bete i wszystko smigalo. Dzisiaj znowu laguje a ludzi bardzo malo :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...