Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość donsterydo

Bo ona pewnie jest ludziem :D Przynajmniej mi się tak wydaje. Mam nadzieję, że to właśnie wytłumaczą w trójce kim ona tak na prawdę jest. Jak ją zobaczyłem w dwójce to było dla mnie jedno wielkie WTF !? A później właśnie "Ale fajna dupa z niej" :whistling:

 

Sera kryje wiele tajemnic. Pamiętacie jeszcze ten ośrodek badawczy z 2 gdzie w szklanych pojemnikach trzymali te dziwne prehistoryczne stworki ?

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Sami przyznają, że chcą uczynić rozgrywkę bardziej przystępną dla słabszych lub mniej doświadczonych (przynajmniej jeśli chodzi o serię) graczy. Czyli w sumie widzą, że obrzynem czy retro gra się łatwo, ale tak ma być. No cóż, trudno ich obwiniać za taki punkt widzenia, w końcu nie jest im na rękę, aby nowicjusz bez przerwy ginął i był wyśmiewany, bo w końcu grę wyłączy i się jej pozbędzie. Niemniej specjalny tryb dla zwolenników innego podejścia byłby mile widziany. Możliwe, że Egzekucja automatycznie stanie się czymś takim, a TDM przyciągnie tych, dla których liczy się "dobra zabawa".

No i ciekawe w sumie poznać inny punkt widzenia, tak jak ci kolesie co przyznają, że lubią grać piłą. Zawsze grywałem w gronie osób wyznających tylko Gnashera.

Odnośnik do komentarza

Ja to widzę inaczej, po prostu Rod i ekipa z Epic uważają, że nie ma co patrzeć na hejterów którzy przez 5 lat turlało się z gnasherem i teraz mają WTF bo się okazuje że jest coś bardzo konkurencyjnego w stosunku do starego shota. Prawda jest taka, że dobry ogarniacz z gnasherem będzie dalej kosił i nie będzie truł, a reszta będzie narzekać na retro, sawed offa na tamto i(pipi)to.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Gnasher dalej niszczy w dobrych rękach. Mimo iż często zaliczałem zgony ze swed-offa nie czułem jakiegoś poirytowania. Jeśli w pełnej wersji pojawią się jakieś znaczniki po których będzie można rozpoznać z większej odległości dwururkę w łapach to ja nie mam więcej pytań i taki balans mi odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W 34 sekundzie to ten sam boss co w dwójce na wodzie. Berserkerka rzucająca pojazdami daje radę. Widać, że znowu będzie sporo takich dynamicznych scen jak jazda na Brumaku w dwójce, czy lot na reaverze. Ogólnie wygląda to zajebiście, będzie killer w kampanii.

 

PS. Co to za muza leci?

 

War Pigs od Black Sabbath.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Przybyłem, zobaczyłem i popuściłem :teehee:

 

Nie no miazga Panowie miazga. Co więcej mogę powiedzieć :D

 

Myślę, że poniższy obrazek najlepiej opisuje sytuację:

 

107uw4y.jpg

 

:potter:

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście, jak tak się patrzy to Crysis może się schować :]

 

Aha i to nie żaden myśliwiec tylko łódź podwodna, ja tam widzę walkę podwodną z lewiatanem (czyli baaardzo dawne plotki potwierdziły się).

 

W pewnym momencie wylatują locusty z katapulty, to chyba ten odłam barbarzyńców (savage)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wszyscy myślą, że Lewiatan to boss na koniec, a to prawdopodobnie sam początek gry bo on chyba atakuje ten statek-miasto na którym koczuje Delta Team.

 

A etap z poprzedniego E3 w scenerii nocnej będzie wyglądał chyba jeszcze bardziej kozacko niż za dnia :)

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ta mapa była już przez parę sekund pokazana na jednym ze starszych filmików (moment kiedy pierwszy raz pokazywali wykopywanie przeciwnika z granatem przyczepionym do pleców) - przynajmniej tak mi się wydaje.

 

A nazwę mapki masz w tytule filmiku: "Overpass"

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Overpass to ta mapa która zapada się pod ziemię podczas gry. To dzieje się podczas finału GoW2. Ja na nią głosowałem żeby w becie była bo zapowiadała się najciekawiej, ale niestety nie przeszła...

A ten typ z wyższą rangą to przecież Prescott, był grywalny w becie w CTL.

A multiturret średnio ciekawa zabawka...

Odnośnik do komentarza
Jemu chodzilo o kolesi za Prescottem ;P

Aj tam...każdy żołnierz w hełmie to Carmine :D.

Nawet nie wiem czy pamiętacie moment pod koniec GoW2 jak się zasuwa na Reaverze to spotyka się grupkę żołnierzy COG. Tam był koleś w "uniformie Carmine'a", tylko że głos miał zabójcy, brzmiał dziwnie bez tego lalusiowatego głosu :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...