Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj doszedlem do czwartego aktu, dzis rano odpalam gre i wyskakuje komunikat o dostepnej aktualizacji. Po sciagnieciu pojawil sie tekst, ze save jest uszkodzony. Juz mnie krew zalewala ale chyba uszkodzil sie tylko autosave, bo wszystkie poprzednie akty i rozdzialy sa do wyboru . Po prostu nie mam opcji kontynuuj. Ciekawe czy wpadnie osiagniecie za przejscie singla, no ale jezeli nawet tak sie nie stanie to nie rozpaczam - gra jest mocarna i bede przechodzic ja jeszcze nie jeden raz :)

Be aware: TU1 may corrupt your save games but all you will lose is your checkpoint. All unlocks / campaign progression ect are unaffected.

 

In other words, don't freak out. Simply select the chapter you were on and continue onwards! This affects pre-TU1 people only. :)

 

Z Twittera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie TU MACIE TEMAT DO USTAWEK :

 

http://www.psxextreme.info/topic/97108-gears-of-war-3/

 

I umawiajcie się tam a nie w głównym temacie gry ,bo od 3 stron nic tylko umawianie się na wspólne granie .

 

Pozdrawiam .

 

P.S. Było by fajnie jak by jakiś mod zadał sobie trochę trudu i usuną te wszystkie posty z umawianiem się na granie :P

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

bety nie sledzilem i pytanie do tych ktorzy tak jak jak przekladali G1 nad G2 jak wyglada sprawa z G3 wrocil miod z grania tak jak w G1? Polska ma jednak same plusy w IE nie znalazlem sklepu ktory by sie wylamal i juz sprzedawal - najblizsza premiera jutro o 24...:/ mam cicha nadzieje ze warto czekac (akurat single podobal mi sie w obu czesciach)

Odnośnik do komentarza

Jarken dzieki za filmik:D ide wyciagam klocka z pudla i pedze zamowic swoja kopie do odbioru na 20 rano... mam nadzieje ze spotkam znajome twarze a jak nie to wysylac invite i lecimy z multi - jeszcze jedno jest mozwliosc tak jak za starych czasow zakladania ranked na iles tam rund (wtedy to chyba robilo sie na 16 czy cos kolo tego) czy teraz jak sie zaklada public?

Odnośnik do komentarza

http://www.xbox360ac...ad.php?t=329568

 

oj będzie medali do zbierania. Myślę że dopiero po roku jak nie lepiej znajdą się pierwsze calaki :)

Zjednej strony to dobrze bo jak nie bedzie lagów tak jak w becie to mam jedną grę do "ciorania" przez najbliższy rok i więcej .

Osobiscie lubie chelenge rodem z CoD i wyskakujące pierdoły na ekranie podczas gry .Będzie co masterować :D

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...