Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wierzyć VGC to Gears of War 3 powinno mieć otwarcie w pierwszym tygodniu na poziomie co najmniej 3 mln :P Szał ciał.

 

Sorry za off topic. 3 mln x 48 dolców np to wychodzi 144 miliony dolarów w tydzień. M-A-S-A-K-R-A ! Ile wyniósł koszt produkcji GoW 3 ? Wie ktoś ?

To to masz za samą grę teraz policz dodatki z marketu ,sezon pack itp itd ... kolejne miliony . Bo na pewno Sezon pack bedzie bił rekordy sprzedaży lub się do nich zbliży .

GoW3 w USA pre-order X360 Gears of War 3 1,962,073

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Na Marketplace pojawiła się pierwsza paczka ze skinami. Jest to animowany zestaw Haze. Są za darmo.

 

http://marketplace.x...d7-0f148f1aa7ad

 

Ściągać, póki można :).

 

Ale wymagany jest Reedem Code ? Nie ma znaczka download .Czy działa tylko z poziomu konsoli? Bo akurat tego nie mogę spr. Xboxik mi nawalił

 

Niżej, w prawym dolnym rogu masz Confirm.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Powiem inaczej, jeśli te liczby pokrywają się z rzeczywistością to Gears of War 3 powinno mieć otwarcie powyżej 4 mln i tym samym pobić otwarcie Halo: Reach bo w USA preordery są na poziomie Reach, ale za to poza USA Gearsy są popularniejsze niż Halo. Jeśli Gearsy się otworzą na poziomie 3-4 mln to Epic albo M$ na pewno się tym pochwalą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wierzyć VGC to Gears of War 3 powinno mieć otwarcie w pierwszym tygodniu na poziomie co najmniej 3 mln :P Szał ciał.

 

Sorry za off topic. 3 mln x 48 dolców np to wychodzi 144 miliony dolarów w tydzień. M-A-S-A-K-R-A ! Ile wyniósł koszt produkcji GoW 3 ? Wie ktoś ?

okolice 50-60mln dolarów

 

od kwoty 144mln odlicz koszta produkcji, marże dla sklepu, kasa dla wydawcy, podatek, transport, opakowanie, itd.

Odnośnik do komentarza

No i ch.uj. Multi byloby swietne gdyby nie ten yebany sawed-off. Bron dla desperatow wymuszajaca nudna i irytujaca gre. Epic popelnilo ten sam blad co Bungie. Gdyby nie jedna mala glupota multi byloby genialne, a tak oba tytulu sa niegrywalnym balasem.

 

PS. 343 po roku od wydania gry naprawi to co Bungie spieprzylo, niestety w przypadku Gearsow nic sie raczej w tej kwestii nie zmieni. Na szczescie zostaja jeszcze prywatne mecze z rodakami, tutaj wszystko jest tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z premiery w GAME. Muszę przyznać ze zaskoczyła mnie kolejka (było co najmniej 150 osób - a na premierę 3DS przyszło około 20). Godzina stania po EPIC Edition ale było warto. Figurka robi wrażenie ( większa nawet niż ta z HALO Reach) ale najfajniejsze jest pudełko z medalem. Przynajmniej do każdej gry można było kupić 2100MSP za 9,99e więc będzie za co kupić Renegade Ops

Odnośnik do komentarza

No i ch.uj. Multi byloby swietne gdyby nie ten yebany sawed-off. Bron dla desperatow wymuszajaca nudna i irytujaca gre. Epic popelnilo ten sam blad co Bungie. Gdyby nie jedna mala glupota multi byloby genialne, a tak oba tytulu sa niegrywalnym balasem..

Co to takiego?

Zamówił ktoś z muve? Moją paczke dopiero wczoraj wysłali i wątpię by dzisiaj przyszla.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Bardzo dobra gra. wstępnie 9/10 ociera sie o ideał. dałbym dyszke ale zkaszaniony tryb 3d i drobne gliche (na siłe sie czepiam) mi to uniemożliwiają, imo najlepsza cześć serii (kampania) i najbardziej intensywna rozgrywka w trylogii IMO. troszeczke zaniepokoiłem sie początkiem, ale potem było juz lepiej, Śmiało mozna napisać ze jedna z najładniejszych gier na x360 (ja bym zaszalał i dał najładniejszą). zabawne dick-joke-i (dla mnie bynajmniej), no i co tu pisać, powazny kandydat do goty 2011. multi narazie nie odpalałem, wiec wstrzymam sie z koncową oceną. narazie jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza

Jako jeden z nielicznych nie mialem cisnienia na ten tytul. Wiedzialem, ze bedzie kozakiem, ale multi ani w 1, ani w 2ce jakos mnie nie przekonalo. Kupilem wczoraj, usiadlem do konsoli i nie moge sie juz doczekac, kiedy wroce do domu!

Najlepsze jest to, ze multiplayer wciagnal mnie niemilosiernie, zas kampanie juz teraz wiem, ze ukoncze przynajmniej dwa razy! To jest tytul, ktor bez oporow moze konkurowac z najwiekszymi exclusivami sony, pokroju Uncharted, czy Killzone. Przepiekna grafika, swietny scenariusz, miod wylewajacy sie z ekranu, must have kazdego posiadacza Xboxa! :)

Odnośnik do komentarza

No i ch.uj. Multi byloby swietne gdyby nie ten yebany sawed-off. Bron dla desperatow wymuszajaca nudna i irytujaca gre. Epic popelnilo ten sam blad co Bungie. Gdyby nie jedna mala glupota multi byloby genialne, a tak oba tytulu sa niegrywalnym balasem.

 

Nie rozumiem Insiak z czum masz problem, jest ten szot w grze ale jak zauważyłem to mało kto nim gra i nie stanowi większego problemu, a z tym balasem to przesadzasz

 

Ja mam inny problem wie ktoś może jak gdzie ustawić/zmienić region wyszukiwania gier ? Wczoraj jak grałem to tak do 2 w nocy miałem globalnie ok 3000 graczy w tdm (w innych trybach znacznie mniej) z czego w moimm regionie ok 300 w szybkiej grze i ok 100 w rankingowym, gry są wyszukiwane horrendalnie długo a po 2 to już mogłem całkowicie zapomnieć o rankingu (19 graczy u mnie lol) a w szybkiej grze większość to boty. Da się jakoś coś z tym zrobić ??

Odnośnik do komentarza

SIema! Wczoraj przeglądałem gameplay z GOW3 i kurcze jako posiadacz PS3 'nie czułem bluesa' ale ulega to zmianie.. ;) Jaką wersję zamówić? Są jakieś limitki z bonusami, jeżeli tak to z jakmi. Z góry dzięki! O rozgrywkę pytać nie będę bo to co widziałem przekonało mnie całkowicie. Pozdr.

 

Limited Edition (większość sklepów ma wyprzedaną, w Robsonie chyba jeszcze mają za 199 zł) zawiera:

1. Pudełko zawierające replikę medalu, który otrzymał Adam Fenix, ojciec Markusa, za pracę nad Hammer of Dawn.

2. Na każdej replice medalu zostanie wygrawerowany kod umożliwiający pobranie skórki Adama Feniksa do multiplayera

3. Wykonana z tkaniny flaga COG

4. Rzeczy osobiste Adama Feniksa, takie jak testament, pierwsze szkice Hammer of Dawn i inne pamiątki rodzinne

 

Jest jeszcze Epic (ma to co limited + figurkę), lecz on jest w PL dostępny chyba tylko w Robsonie za 649 zł (edycja nie wyszła oficjalnie w większości krajów Europy)

Edytowane przez ksips1
Odnośnik do komentarza

Fcuk...zamówiłem w gram.pl wczoraj patrzyłem status na stronce było że wysłali. A maila dostałem dzisiaj z linkiem do strony kuriera i wg. tej stronki grę bd miał dopiero jutro...to ja się pytam na uj te pre-ordery?

 

PS.

Zapowiedzieli fabularne DLC. Podobno ma być dużo większe niż "Road to Ruin" z 'dwójki' i podobnież historia tego dodatku ma być oparta na innych bohaterach niż chłopaki z oddziału delta.

Edytowane przez barcelona fan
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...