Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola nie jest przerobiona, po podłączeniu do internetu konsola nie widzi potrzeby aktualizacji. Podczas gdy próbuje odtworzyć grę w pozycji pionowej konsoli płytki w ogóle nie widzi, gdy próbuje poziomo to płytkę widzi,ale jak próbuje odpalić grę to wyskakuje błąd i prosi o sprawdzenie płyty i o ewentualne wyczyszczenie. Raz doszedłem do momentu,że ta informacja się nie pojawiła,ale za to konsole zwiesiło,plusem tej zwiechy jest,że w GOW3 doszedł do biblioteki gier.

Odnośnik do komentarza

True, true...

No boty średnio się na hardkorze sprawdzają w co-opie, gra jest wtedy po prostu za ciężka i 3 graczy to absolutne minimum bo inaczej to już w ogóle by dochodziło do głupich akcji.

What ? Dla mnie hardcore, to taki poziom normal z innych gier, nawet mimo kretynskich zachowan botow. Gram z kumplem, jestesmy w 3 akcie i nie przystanelismy nawet na moment.

Gra pochlonela mnie calkowicie !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

True, true...

No boty średnio się na hardkorze sprawdzają w co-opie, gra jest wtedy po prostu za ciężka i 3 graczy to absolutne minimum bo inaczej to już w ogóle by dochodziło do głupich akcji.

What ? Dla mnie hardcore, to taki poziom normal z innych gier, nawet mimo kretynskich zachowan botow. Gram z kumplem, jestesmy w 3 akcie i nie przystanelismy nawet na moment.

Gra pochlonela mnie calkowicie !

 

Jak jesteś w środku potyczki, razem z 2 ziomkami naparzasz z za osłon, a bot leci sam między 4 locustów dostaje czapę i jeszcze czołga się Boomerowi pod same nogi to można zwątpić :)

Odnośnik do komentarza

O 14:30 kurier z ultimy był u mnie.

 

W sumie to ten plakat jest za(pipi)i.sty.

To ja wczoraj ku*** czekałem o 0.00 pod Ultimą i nie dostałem nieśmiertelnika bo zabrakło. Chu** !

 

Ale to takie trochę badziewko. Jak chcesz, to przeleje 7zł na konto za wysyłkę i Ci wyślę jak będę miał chwilkę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nieczaje jak mogli nie dac Generala RAAMa i Kima do multi :(

RAAM mial dla mnie mega klimat ;\

Co do obrzyna to nie rozumiem jak EPIC moglo zabic ta gre takim posunieciem :( Na rankingach nie da sie grac niestety.

Po primo Locust w tej części jak dla mnie przebił RAAMA.

Po secundo po co ci rankingi jak w szybkiej grze też masz statystyki i dostajesz expa, medale i odznaki. Jedyną różnicą to że nie ma botów, jest głosowanie na mapę i na minus długie czekanie po każdej mapie.

 

EDIT

@DonSterydo

Dobrze że pod Ultimą nie było takiej kolejki bo bym szybko zrezygnował :P

Edytowane przez Szabla8
Odnośnik do komentarza

heheh mega gierka ... pierwsze co odpaliłem to multi no i wciąga jak cholera naprawdę , liznąłem nieco kampanii i jakoś tak na zero bez szału pewnie dla tego ze multi robi takie wrażenie .

Ale na weekend na spokojnie przysiądę do kampanii i pogram .

 

Ale multi będzie rządzić długo u mnie :D

 

 

A gdzie czas na HORDE i Bestie ... OMG

Odnośnik do komentarza

Konsola nie jest przerobiona, po podłączeniu do internetu konsola nie widzi potrzeby aktualizacji. Podczas gdy próbuje odtworzyć grę w pozycji pionowej konsoli płytki w ogóle nie widzi, gdy próbuje poziomo to płytkę widzi,ale jak próbuje odpalić grę to wyskakuje błąd i prosi o sprawdzenie płyty i o ewentualne wyczyszczenie. Raz doszedłem do momentu,że ta informacja się nie pojawiła,ale za to konsole zwiesiło,plusem tej zwiechy jest,że w GOW3 doszedł do biblioteki gier.

 

 

Czytnik na wykończeniu :/ Też tak czasami mam, w szczególności moja konsola bardzo "lubi" gry od Ubisoftu =] Jak tylko wczyta od razu zainstaluj na twardzielu, powinno być teoretycznie łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Jak już zrzuci na hdd to jedynym problemem będzie to za którym razem konsola rozpozna płytę.Sam mam tak w "nowym" klocku tzn tym z hdmi,tyle że mi się gwarancja skończyła to go rozkręciłem i po "przeczyszczeniu" lasera,głowicy whatever chodził jak złoto przez 3 tygodnie.A jako,że leniwa ze mnie bestia i mi się tego powtarzać nie chcę to gram na pudle kupionym przy okazji premiery pierwszych Gyrosów.

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam za(pipi)istości multplayera. Girsy to zawsze była dla mnie kampania, bo do jedynki zasiadłem za późno i ruch.ali mnie jak chcieli, a dwójka zraziła mnie infrastrukturą sieciową. Tutaj sobie dzisiaj odpaliłem z ciekawości Multiplayera z przekonaniem, że zagram 2 mecze, dostane wpier.dol i jak piesek włączę Kampanię, a tu nie wiadomo gdzie zleciały 4 godziny jak w multi gram. Żadnych lagów, wyszukiwanie meczy w 5 sekdund, dobrze wyważona rozgrywka i (takie mam przynajmniej odczucie) taka jakby bardziej dynamiczna?

 

Moc.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jednak dziś dostałem grę...krew w żyłach już mi kipiała ;).

Tryb bestii to miazga...takiego chaosu nie uświadczymy ani w multiku ani w hordzie. Ale przejście 12 fal to zdecydowanie zbyt proste zadanie i zbyt szybko...24min. miałem po 12 falach grając we 4 z przypadkowymi dryblasami...

Horda, totalna masakra...nie to co nudna horda z 'dwójki', tutaj cały czas coś się dzieje i do tego walki z bossami :D :D :D.

A sam multki...no cóż...zdążyłem zagrać tylko jeden meczyk, ale nie wiele się zmieniło od bety. Diabelsko miodne...chociaż miałem niefart do mapy bo trafiłem na Sandbar...nie pamiętam nazwy po polsku, ale jest po prostu za duża. Chociaż idealne położenie one-shota daje mnóstwo frajdy jak już zajmiemy ten punkt.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kto nie przeszedł Gearsów niech nie wchodzi na kanał IGN na YT!!!

 

Wbijam na YT,na kanale IGN wita mnie filmik z Gears of war 3 "The fate of the One Who Dies" ozdobiony twarzą postaci która ginie...

Na jaką (pipi)e napis spoiler w tytule jaki i tak bez oglądania wszystko wiadomo??

 

No widzisz, a ja wszedłem na VGC na podstronę GoW3 i chyba też się dowiedziałem bo jakiś pojeb napisał w komentarzach pod tabelą sprzedaży. Powinno się wieszać za jaja (pipi)i.

Odnośnik do komentarza

 

Od 8:34 są testy sawed offa. Co ciekawe TU1 który wyszedł przedwczoraj wprowadził opcję, że sawed off już nie może downować, co jest dobre. W 10:27 widać największą bzdurę tej broni, epic zrobił z tego nie strzelbe tylko j.ebane 2 metrowe ostrze które tnie wszystko.

 

To powinno wyglądać w ten sposób, (czarne to sawed off, czerwone to jego pole rażenia)

 

2rohmvt.jpg

 

Epic niech się bierze za TU2 i zrobi tak jak mówie :F

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...