Skocz do zawartości

Gears of War 3


cichy_

Rekomendowane odpowiedzi

czy ta zniżka na season pass jest tylko dla konta gold? mam nadzieje że nie ma na to blokady regionalnej...

Zniżka pewnie tylko dla kont Gold jest, a z tego co się orientuję to od momentu wprowadzenia oficjalnie XBL w Polsce nie uświadczymy już czegoś takiego jak "blokada regionalna"...

 

To źle się orientujesz , w prawdzie na te dodatki nie ma blokady ,ale na niektóre inne gry i dodatki blokada jest.

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Wiem że temat jest o GOW3 ale że szansa na odpowiedź w temacie o GOW2 jest mała to mam tutaj pytanie właśnie na temat GOW2 :

czy mając pakiet 19 map "All Fronts Collection " i grając w HORDĘ na rankingowym meczy wystarczy abym ja miał wykupiony

ten pakiet aby mapy z tego pakietu były do wyboru przez ekipę czy też wszyscy 5 graczy musi mieć wykupione dane mapy

aby były one (jedna z 2) do wyboru ?

Bo jak cała 5 graczy musi mieć to nie ma sensu tego kupować

Odnośnik do komentarza

Wiem że temat jest o GOW3 ale że szansa na odpowiedź w temacie o GOW2 jest mała to mam tutaj pytanie właśnie na temat GOW2 :

czy mając pakiet 19 map "All Fronts Collection " i grając w HORDĘ na rankingowym meczy wystarczy abym ja miał wykupiony

ten pakiet aby mapy z tego pakietu były do wyboru przez ekipę czy też wszyscy 5 graczy musi mieć wykupione dane mapy

aby były one (jedna z 2) do wyboru ?

Bo jak cała 5 graczy musi mieć to nie ma sensu tego kupować

Ręki nie dam uciąć ale chyba wszyscy...

Odnośnik do komentarza

Chyba raczej prawie na pewno tak jest bo trza pobrać 766MB - czyli nie ma tego na płycie i trza pobrać , za co trzeba zapłacić ;

czyli jak 1 z 5 graczy nie ma tego to nie będzie do wyboru , czyli nie ma co mi tego kupować .

W GOW3 dali bezpłatnie wszystkim te 5 dodatkowych map i było dobrze .

Z tymi dodatkowymi płatnymi mapami tak jest że jak nie mają ich wszyscy to się nie pogra - chyba

że gra superpopularna , jak MW3 czy B3 .

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pożyczyłem od kuzyna girsy (kilka tyg wcześniej miałem swoją kopie) , zagrałem jeden mecz wszystko smigało jak należy (moje dawne statystki-medale,skiny itp...) jakieś 3 godzinki temu próbowałem odpalić grę i cały czas się zawieszała podczas ładowania głównego menu , pomogło wykasowanie player data z dysku konsoli jednak wiąże się to z wyzerowaniem statystyk. Miał ktoś podobny problem ?Da rade jakoś odzyskać swoje dawne staty ? Denerwujące jest wbijanie drugi raz tego samego ;/

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pożyczyłem od kuzyna girsy (kilka tyg wcześniej miałem swoją kopie) , zagrałem jeden mecz wszystko smigało jak należy (moje dawne statystki-medale,skiny itp...) jakieś 3 godzinki temu próbowałem odpalić grę i cały czas się zawieszała podczas ładowania głównego menu , pomogło wykasowanie player data z dysku konsoli jednak wiąże się to z wyzerowaniem statystyk. Miał ktoś podobny problem ?Da rade jakoś odzyskać swoje dawne staty ? Denerwujące jest wbijanie drugi raz tego samego ;/

Ststystki masz zapisane na serwerze .... usun data player ,a gra pobierze ststystki z serwera ponownie przy odpaleniu ..no chyba ze zagrałeś już mecz po usunięciu data player to dupa blada

Odnośnik do komentarza

Achievementy z nowego dodatku (są hardcore'owe):

 

  • Now They Begin to Understand – Complete 12 waves of Beast on all Fenix Rising Maps. (20 points)
  • Defending the Past – Complete all 50 waves of Horde on any of the Fenix Rising Maps. (25 points)
  • Come to Poppa – Win a Versus multiplayer match as a team of five Recruit Claytons (any mode). (15 points)
  • Locust, Forever – Win a Versus multiplayer match as a team of five Savage Marauders (any mode). (15 points)
  • Time to Re-up – Achieve level 100 and choose to re-up for another tour of duty. (50 points)
  • Again! – Achieve level 100 a second time and choose to re-up for another tour of duty. (50 points)
  • I’ve Done it All! – Earn at least one of each of the original 132 combat ribbons. (75 points)

http://epicgames.com/community/2012/01/seven-new-achievements-to-earn-in-fenix-rising-dlc/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...