Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Utworów jest 12cie...

:|

 

Podobno już z tej bety co wyciekła ludziom udało się "wyciągnąć" ponad 60 utworów, a na soundtracku w formacie mp3 z dysku bonusowego edycji rozszerzonej jest ich... 12 ?

 

Nie zdziwię się jeśli za kilka tygodni w osobnej ofercie pojawi się "właściwy" OST, ze wszystkimi utworami z gry - za odpowiednio wysoką cenę... No tutaj się zawiodłem, naprawdę.

 

EDIT:

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 24.8.2011" >SQUEE< :D

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Lipa troszkę z tą liczbą utworów. Gdzie jej tam do poziomu OST'a jaki wypuszczono po premierze Deus Ex:Inwisible War. Wtedy z oficjalnej strony można było za darmo ściągnąć cały OST. A teraz płacisz tyle kasy i dostajesz tylko tyle.

W dodatku póki co nie przyszedł mi żaden mail z Ultimy z info o wysyłce gry. Eh, i jeszcze ten upał na dokładkę. Life is brutal :/

Odnośnik do komentarza

:confused: jestem przed 2 misją...

 

po mojej "interwencji" mailowej dostałem taka odpowiedz :)

 

Witam,

Kody będą wysyłane po oficjalnej premierze gry.

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Karol Rożniecki

www.muve.pl

w sumie racja.

 

btw. poczatek gry, a klimat genialny. jakość grafiki nie powala ale design, ilość detali i smaczków "z przyszłości" nadrabiaja na całej linii. dawno nie bylo takiej gry.

Odnośnik do komentarza

Aż mną rzuca jak pomyślę, że dopiero w niedzielę wieczór będę miał na granie w to cacko. W ramach wchodzenia w klimat cyberpunk dużo poczytałem o tym itd. obejrzałem parę odcinków Ghost in the Shell. Poza tym świetna wiadomość z japonica polonica fantastica! Na http://jpf.com.pl/ jest ponownie dostępna cała seria Akira, nakład ograniczony, więc ja chyba w przeciągu tygodnia złożę zamówienie :D

Odnośnik do komentarza

Jestem w 2 misji powiem jedno nie widziałem wcześniej żadnego filmiku z DX ale jestem zachwycony klimatem muzyka rozwiązaniem misji np tych skradankowych jak na razie bawię się jak kupę lat temu na psx grając w mgs masakra

 

Ps:Grą byłem zupełnie nie zainteresowany zobaczyłem z bratem reviev na gametrailers przeczytałem recenzje w psx i zamówiłem

Edytowane przez tomci23
Odnośnik do komentarza

Ja mam mimo wszystko nadzieję, że po Human Revolution osoby nieobeznane z oryginałem zdecydują się po niego sięgnąć, pomimo wiekowej grafiki (bo akurat gameplay jest ponadczasowy).

 

Także na marginesie, nie ma na tym forum działów ogólnych? Bo to jest naprawdę śmieszne, aby gra miała swoje tematy osobno dla PS3, X360 i jeszcze brakuje mi tutaj PC, którego jakoś mam opory zakładać. Dziwne to trochę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cóż napisałem do Ultimy i okazało się, że czekają na dostawę towaru ponoć do jutra mają go dostać. Tjaaa, chyba nici z grania w weekend...

A co się tyczy pierwszego Deus Ex to jak najbardziej warto by było w niego zagrać, by przynajmniej zobaczyć, że znacząca część rozwiązań jakie pojawiły się w Human Revolution miały swój początek lata temu w pierwszej odsłonie na PC. A grafika imo nie powinna odstraszać, zawsze można ściągnąć najnowszego moda Deus Ex:New Vision podmieniającego 75% tekstur w grze na takie w jakości high def. Link do moda poniżej:

http://www.moddb.com/mods/deus-ex-new-vision

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ja już odebrałem i odpaliłem ją jeszcze w pracy (kończę dopiero za godzinę... :/); instalacja trwała dość długo, ale pierwsze wrażenia fantastyczne; klimat zupełnie jak w jedyneczce; nie wiem jak im się udało to uzyskać, ale czuję się tu jak w domu;

 

dziwiłem się opini recenzenta gry w psxe (wybaczyć prosze, że nie pamiętam kto... chyba Roger), że mamy problematyczne sterowanie, trudne do przyzwyczajenia; to prawda; zupełnie inaczej niż w innych grach; ale podejrzewam kwestia godziny-dwóch i bedzie OK; (choć myślę, że jedna rzecz nie przestanie mnie drażnić - kiedy przyklejam się do niskiej osłony, Adam chowa się za nią kucając; ale kiedy się odklejam, pozostaje w pozycji niskiej; nie wstaje z automatu i każdorazowo trzeba L3, żeby podniósł d00psko z podłogi... i nie widzę opcji na wyłączenie tego :/)

 

rozważałem możliwość odpalenia gry od razu w hardzie, ale kilka strzałów prosto w ryj tutaj jakoś wybiło mi to z głowy; może to problem z opanowaniem sterowania, ale początek wydaje się trudny; z resztą - rozpoczęcie misji z dwudziestoma pociskami w magazynku (tak, tak - najpierw pytają jaką chcesz giwerę, a potem dają AŻ 20 pocisków) już sporo mówi o tym, jaki charakter będzie miała ta rozgrywka;

 

na minus, jeśli już mam za coś dać, to grafika; kumple tylko zobaczyli i zaczęli drwić - o! Duke Nukem :D

Dla mnie to żaden problem (pamięta się pierwszą część, oj pamięta... i pewne mega brzydkie lokacje), jeśli nie jest się z tych co fotorealizm stawiają na piedestale, będzie się podobać...

No nic... lecę zabrać pada kumplom :P

Odnośnik do komentarza

Ooo dzięki @Paliodor za link na pewno sprawdzę . Grę już mam (na PC) ale czekam na wieczór co by odpowiedni klimacik nastał , po tych wszystkich opiniach wokoło mam nadzieje na mocne uderzenie heh . Ogólnie to dawno nie było takiego zdrowego hype-u , oceny i opinie są zgodne - HICIOR Edit: Ale zwała "nie można zainstalować gry , gdyż nie miała jeszcze premiery " hehe cały PC..

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Ekstra, wypuscili gre w bardzo powaznym bugiem. Po smierci, zniknal mi calkowicie HUD (radar, wskaznik hp, wszystko) przez co gra stala sie niegrywalna.

 

Patrzylem na necie i okazuje sie ze nie tylko ja doznalem tego problemu, a jedynym rozwiazaniem jest wczytanie save'a sprzed znikniecia HUDa, a jesli sie takowego nie posiada (bo sie gralo na autosave...) to pozostaje jedynie rozpoczecie nowej gry. Masakra, jesli nie wypuszcza tego patcha na dniach, to sie niezle w(pipi)ię. Tak czekalem na ta gre, a tu takie cos....

Odnośnik do komentarza

dlc już sciagnołem ale czy działa to...

 

 

The Bonus Mission - Tong's Rescue - will be offered to you by a character in Hengsha during the game.

 

The Grenade Launcher will be give to you upon completion of the Bonus Mission.

 

Extra weapons and credits, including Remote-Detonated Explosive Device will be added to your inventory at the start of the Sariff Manufacturing Plant mission.

 

The Automatic Unlocking Device will be available as loot throughout the game.

Odnośnik do komentarza

Dobra, rozpoczalem nowa gre - teraz save'uje co pare minut, poki co tego problemu nie mialem i mam nadzieje ze sie znowu nie pojawi (a jesli sie pojawi, to wczytanie wczesniejszego zapisu zalatwi sprawe).

 

Jesli chodzi o tlumaczenie to poki co naprawde nie mam im nic do zarzucenia. W sumie to sie ciesze, ze mam polska wersje - w dziennikach jest sporo gadki biomedycznej, ktora nawet po polsku czasami brzmi jak belkot, a o angielsku przeciez byloby jeszcze gorzej.

 

Jesli chodzi o wrazenia nt. samej gry: totalny wypas (a grafa tez jest niezla pomimo tego co mowia niektorzy <chociaz jajec oczywiscie nie kopie - do Uncharted temu daleko>),

Odnośnik do komentarza

Ten bug wystepuje na wszystkich platformach.

 

Co do grafy, to taki Bioshock albo CoD wcale nie maja jakos specjalnie lepszej grafy, wiec ten Deus Ex wcale jakos nie odstaje.

 

 

EDIT:

Wie ktos moze gdzie mozna znalesc rakietnice na tym blokowisku? Doszedlem do nastepnego poziomu, ale napotkalem na przeszkode

(bossa)

, a jako ze gram na poziomie trudnosci Deus Ex, to bez rakietnicy nie da rady...

 

Bogu dzieki ze mialem save z tego blokowiska, bo inaczej bylbym kompletnie u(pipi)ony.

 

Te typy mowia o tej rakietnicy, potem zeby pilnowal jakichs drzwi, ale ja w dalszym ciagu nie wiem gdzie ona jest.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...