Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

@Paliodor, dzięki. Muzyczkę z pierwszego trailera już miałem. Liczyłem po prostu, że w "demie" znalazło się też coś w podobnym stylu, bądź też pokroju najnowszego zwiastuna. Autentycznie, motyw spod jego końcówki spowodował, że srałem przysłowiowymi cegłami. Jeśli Eidos nie poleci w kulki i nie da tylko części utworów (co by było śmieszne, biorąc pod uwagę, że będą to tylko mp3 na bonusowym dysku), to wersję Augmented kupuję na premierę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przeglądam oferty, edycje DE i nie mam zielonego pojęcia co znowu cenega wymyśliła.

 

3 wersje i tylko podstawowa ma napisy polskie a pozostałe dwie nie :blink: Z tego co przeczytałem normalna edycja PL będzie tylko PL nie będzie można ustawić angielskich napisów...

 

Na dodatek normalnych wersji nie będzie u nas tylko po angielsku. Więc z góry jest się skazany na droższą wersję "Augmented Edition" lub kolekcjonerską bo nie ma co ryzykować z PL wersją...

 

cenega + napisy PL = :confused:

 

Paranoja jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Zresztą kto tu mówi o napalaniu :blink: jak dla mnie Deus Ex to nadal jedna wielka niewiadoma. Ale choćby z wyżej wymienionych powodów (klimat, możliwości) jestem w stanie zaryzykować kupując "fulla po części w ciemno".

 

Crap czy średniak to raczej nie będzie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Behind 2027: The World of Deus Ex: Human Revolution:

http://www.youtube.com/watch?v=yQgrAx541HU&feature=player_embedded

 

A co się tyczy samej gry, to po ograniu tego prasowego demka, które wyciekło do sieci jestem w zupełności spokojny o ten tytuł. Jest kilka rzeczy, które troszkę są na minus, ale ogólnie jestem zadowolony z tego co dotychczas zobaczyłem. Zapowiada się godny następca pierwszego Deus Ex.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie co znalazłem :D

http://www.youtube.com/watch?v=B0sRgPcjnJo

 

Oj jak ja to chcę. Widziałem gameplay tej wersji demo/beta i jestem naprawdę mile zaskoczony. Gra autentycznie przypomina oryginalnego Deus Ex bez żadnych uproszczeń czy ugrzecznień na potrzeby konsol. Jeśli całość będzie prezentowała taki poziom jak to co widziałem na filmach, to będzie murowany hit. Ale hit w znaczeniu HIT, a nie kolejny durny shooter, który ludki wmawiają nam, że jest hitem, "bo tak". RPG, strzelanka, skradanka, przygodówka, ambitna fabuła... to wszystko w jednym produkcie. Biorę w dniu premiery.

 

Dziś dostałem też przesyłkę z książką Deus Ex: Icarus Effect, będącą niby prequelem gry. Zwykle nie czytam niczego co bazuje lub oparte jest na grach wideo, ale w tym przypadku zrobiłem wyjątek, biorąc pod uwagę kreację świata. No ale czy było warto przekonam się po obronie.

Edytowane przez Suavek
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, sprawdziłem to "demko" i nie mogę się przyczepić do niczego ;p No, może poza drętwymi postaciami w dialogach i czasami upierdliwemu skradaniu - może to wina bugów, może niewykupienia skillów związanych ze stealthem, a może po prostu ja czegoś nie ogarniam. RPGa jest tu więcej niż w Mass Effecie, całość przypomina starego Deusa czy Vampire:Bloodlines. Zdecydowanie warto czekać ;]

Edytowane przez piecia997
Odnośnik do komentarza

Łap plusa Suavek za ten filmik.

Imo jeden z lepszych OST'ów jakie słuchałem w ciągu ostatnich kilku lat. Oby tylko w Augmented Edition, płytka z muzą zawierała wszystkie utwory. Bo jak nie to będę zmuszony kupić jakieś pełne wydanie. Ogólnie muzyka w Deus Ex'ach zawsze trzymała wysoki poziom ale teraz jest jeszcze lepsza.

Kiedyś na stronie z DE:Invisible war był do ściągnięcia cały OST z tej gry. Sam go również posiadam i polecam bo utwory są bardzo klimatyczne.

Oto on:

http://www.megaupload.com/?d=JLROZFPN

 

Mi w "demku" brakowało najbardziej większej interakcji z otaczającym światem. W pierwszym Deus Ex można było sobie skorzystać z bankomatu, kupić batoniki/napoje w automatach, poczytać książki/ulotki,gazety ( w press demo też to jest ale strasznie mało) liczę, że wraz z pełną wersją ten minusik w jakimś stopniu zniknie.

Raziło mnie również lekko to, że w trakcie wykonywania "takedown'ów" zdarzało się, że czasem przeciwnicy stojący obok nie reagowali na to, że ich kolego zostaje wysłany na tamten świat. Ot, stoją sobie i czekają aż animacja się skończy. Choć czasem oczywiście zdarzało się, że reagowali. Może to wina ich skryptów i ogólnie AI.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei mam taki problem który doprowadza mnie do nerwicy ;/

 

Nie wiem czy ryzykować i brać zwykłą wersję PL tym bardziej, że mam zniżkę 50% czy łykać wersję Augmented Edition. Wolałbym zwykłą wersję ale boję się, boję się, że cenega spie.przy tłumaczenie to raz ale bardziej boję się cyrków z patchami, dodatkami :confused: Cholera, że akurat cenega musi wydawać Deusa.

 

To naprawdę jest problem, ogłupieć można.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jestem w podobnym położeniu. Szczerze rozważałem nawet kolekcjonerke z tą figurką - ale Polskimi napisami nie pogardziłbym też. Nie wiadomo póki co niestety jak nasza droga Cenega to rozwiąże, póki co wsztrzymam się z pre orderem dopóty nie będzie coś więcej wiadomo o tej Polskiej wersji.

Odnośnik do komentarza

Też myślę, że to najlepsze rozwiązanie odczekać te kilka dni do pierwszych "raportów" ;] Również dobrym rozwiązaniem w sumie to najlepszym sprawdzeniem będzie taki myk jakby jakiś sklep do zwykłej wersji (PL) dorzucał byle jakie dlc. Wtedy od razu wyjdzie czy działa dlc z polską wersją, druga opcja to może od razu pojawi się jakiś patch (choćby od dlc) i też będzie wiadomo.

 

Jednym słowem cyrk ale co zrobić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Właśnie dzisiaj oglądałem ten gameplay to znaczy urywki. Potem zarzuciłem nowy trailer i w końcu złożyłem pre order na polską wersję ;] Trudno, mam nadzieję, że nie będzie żadnych cyrków z cenegą. Najwyżej wymieni się na angielską wersję...

 

Gra zapowiada się elegancko, nie chcę zapeszać ale mam nadzieję, że okaże się prawdziwym killerem. Aha i liczę, że ten utwór muzyczny (theme?) z trailerów będzie również bezpośrednio w grze hehe bo jest kapitalny.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Właśnie dzisiaj oglądałem ten gameplay to znaczy urywki. Potem zarzuciłem nowy trailer i w końcu złożyłem pre order na polską wersję ;] Trudno, mam nadzieję, że nie będzie żadnych cyrków z cenegą.
Ty chyba nie wiesz co mówisz ;>. Mam rozumieć, że świadomie chcesz kupić polską wersję, a nie angielską? Bo jeśli liczysz na możliwość swobodnej zmiany na angielskie napisy, to możesz się przeliczyć. Chyba tylko wersja Augmented będzie sprzedawana u nich w pełni po angielsku.

 

Myślę, że jeśli ktoś woli grę po angielsku i nie chce ryzykować, to lepiej, a nawet i taniej będzie złożyć zamówienie w thehut/zavvi/amazon.co.uk.

Odnośnik do komentarza

To, że nie będzie można zmienić napisów na angielskie, wiem. Pisałem nawet o tym kilka stron/postów temu, angielskie napisy będą tylko w Augmented i kolekcjonerskiej wersji.

 

Skusiłem się na polską wersję, raz dlatego, że miałem zniżkę 50% w sklepie muve (wyszło 115 zł - rewelacyjna cena). A dwa z pewnych źródeł (zaufanych) słyszałem, że tłumaczenie daje radę.

I tyle, jak będa problemy to od razu sprzedam i łyknę Augmented.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...