Skocz do zawartości

Deus Ex: Human Revolution


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

Pomożecie Panowie ? Jestem przy pierwszym bossie no i mam problem. Nie mam ze sobą ani wyrzutni rakiet, ani snajperki. Zero granatów. Da się go pokonać ? Gram na NORMAL. Mam strzelbę, karabin szturmowy i pistolet maszynowy.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=QHHuLhwJetM

 

Mozolny sposób, ale ja wykończyłem go podobnie. A jeśli nie będziesz mógł nadal sobie poradzić, przypominam, że w trakcie walki można zapisywać stan gry.

 

Aha, i z tego co pamiętam, to jakieś granaty powinny być w pomieszczeniach po lewej i prawej stronie.

 

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Info z deusex.pl:

 

David Bedard - koordynator marketingu w Eidos Montreal - za pośrednictwem Thumbir odpowiada na pytania graczy dotyczące nadchodzącego DLC zatytułowanego The Missing Link. Oto czego możemy się dowiedzieć:

  • DLC będzie dostępne z głównego menu - innymi słowy nie będzie potrzeby przechodzenia całej gry aby w niego zagrać
  • nie określono jednoznacznie czy DLC będzie wpleciony w główną grę i będzie można go przejść jak jedną z pobocznych misji
  • na DLC będą się składać dwie duże lokacje, ale nie będą to huby miast
  • DLC przyniesie nowe achievementy
  • spośród nowych postaci poznamy Netanya Keitner oraz Pieter Burke - oboje są pracownikami Belltower

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko odnosnie finalu 3 aktu:

 

 

Jest jakis sposob by uratowac Malik? Kurde na wszelkie sposoby probowalem ale predzej Ci kolesie z ciezkim sprzetem ja wykanczaja. Jesli tak to jakas taktyka na to jest? ;)

 

 

 

 

Spróbuj użyć tajfuna o ile masz z tym jest bardzo łatwo, a Jensen w trakcie animacji jest nieśmiertelny!

 

Odnośnik do komentarza

@Zwyrodnialec

 

 

wlasnie caly myk polega na tym ze nie mam tajfuna :confused:

 

 

Edit:

 

 

 

w sumie mialem schomikowane Praxisy ktore na to wykorzystalem, chyba trzeba to tak zrobic bo caly czas brakowalo mi paru sekund zeby dac rade wyciagnac partnerke z tarapatow...

 

 

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...