Skocz do zawartości

Nintendo 3DS


scuff

Rekomendowane odpowiedzi

 

3DS z USA ma chyba nie ten region, co nie? W gierki kupione w EU raczej sobie nie pograsz.

 

 

 

No wiem :-(

 

Ciekawe czy by działał Acekard albo R4 z PL na 3DSie z USA? Bo bym grał w rom'y NDS i czekał na programator dla 3DS'a... jeśli w ogóle powstanie.

 

Raczej bliżej jest tego, że powstanie niż że nie powstanie. http://www.nds3dstore.com/crack-3ds-part-game-successfully-dump.html

Nie wiem czy się można z tego cieszyć. Na pewno będzie odpowiedź Nintendo. Jaka? Mam nadzieję, że nie w majowym updejcie, który podobno zbrickuje te konsole, na których konsolka wykryła uruchamiane programatory. Właśnie... to tylko plotki póki co. Za to wraz z majowym updejtem firmware na start eShopu i reszty ficzerów konsolki wszyscy dostaną za free Excitebike: http://www.computerandvideogames.com/299266/news/nintendo-to-give-away-free-3ds-excitebike/

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Ja po SSFIV zabijam czas w RR3D. Mimo iż kilka lat temu grałem w to na start PSP to polecam. Bardzo dobry, charakterystyczny klasyk arcade. Mocno go rozjaśnili w porównaniu z wersją na PSP i nawet w pełnym słońcu gra się na prawdę dobrze. Jedyny minus to brak online multiplayera i dość mocne 3D. Jeżeli już to suwak tak na 1/4 daje radę.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Ktos wie jak jest z gwarancja na 3dsa kupionego w UK? Rok czy dwa? Pewnie nie ma co liczyc ze bedzie serwis w PL?

Na amazonie wychodzi 800 zl za konsole, to jakby nie liczyc za chu** nie oplaca sie u nas kupic.

2 lata chyba. W UE jest takie prawo, że sprzedawca jest zobowiązany przyjąć produkt do 24 miesięcy od daty zakupu. Salon Nintendo (np. w Warszawie), powinien więc przyjąć reklamację moim zdaniem, jeśli konsola została zakupiona w Europie.

 

Ja rozważam decyzję kupna 3DS'a w Stanach ( razem z Okaryną w czerwcu) ponieważ znajduje się tam mój tata (pozdrawiam :D). 3DS w USA kosztuje 249$ czyli ok.(700zł !) - świetna okazja, tylko niestety z blokadą regionalną... Mam nadzieję że kiedyś wymyślą jakieś "obejście" z tą blokadą. Co radzicie? 3DS z USA czy z EU(PL)?

 

 

700zl + wysylka + problemy z regionami (i gwarancja w eu? dunno). Na allegro juz pelno nowych 3dsow w przedziale 800-900, ja bym sie mocno zastanowil przed sciaganiem konsoli z usa.

Odnośnik do komentarza

No ale wtedy nie masz wyboru, musisz każdą grę sprowadzać z US, a to czasami wychodzi jednak dość drogo. No i gwarancja chyba odpada? Ech, beznadziejna sytuacja z tą blokadą regionalną. Zwłaszcza, że żadnego Freeloadera sobie nie zainstalujesz, bo ci nagle Nintendo przez internet zrobi cegiełkę z konsolki.

Odnośnik do komentarza

No ale wtedy nie masz wyboru, musisz każdą grę sprowadzać z US, a to czasami wychodzi jednak dość drogo. No i gwarancja chyba odpada? Ech, beznadziejna sytuacja z tą blokadą regionalną. Zwłaszcza, że żadnego Freeloadera sobie nie zainstalujesz, bo ci nagle Nintendo przez internet zrobi cegiełkę z konsolki.

 

 

Hmmm... no to nie wiem. Jestem w czarnej d... Chyba zainwestuje w 3DS'a ze Stanów z nadzieją że powstanie jakieś obejście (freeloader ze swobodnym korzystaniem z neta). Fajnie by było sprowadzać NIEKTÓRE tytuły które nie ukażą się w EU. Ale żeby wszystkie gry to trochę drogo wyjdzie. Nie wiem...

 

 

Odnośnik do komentarza

No ale wtedy nie masz wyboru, musisz każdą grę sprowadzać z US, a to czasami wychodzi jednak dość drogo. No i gwarancja chyba odpada? Ech, beznadziejna sytuacja z tą blokadą regionalną. Zwłaszcza, że żadnego Freeloadera sobie nie zainstalujesz, bo ci nagle Nintendo przez internet zrobi cegiełkę z konsolki.

 

Czy ja wiem czy tak drogo? Używki szybko schodzą z ceny a i z nowościami nie jest tak źle. Na DSie preorderowałem Laytona i płaciłem 130zł z przesyłką. Powiedzmy, że tutaj będzie jakieś 20-30 zł więcej to i tak nie tragedia.

 

Tylko gwarancja, wiadomo. Zobaczymy z czasem czy nie będzie sie psuł sprzęt. Jeżeli nie bedzie jakiś poważniejszych usterek to wedlug mnie mozna smialo brac.

Odnośnik do komentarza

Ja po SSFIV zabijam czas w RR3D. Mimo iż kilka lat temu grałem w to na start PSP to polecam. Bardzo dobry, charakterystyczny klasyk arcade. Mocno go rozjaśnili w porównaniu z wersją na PSP i nawet w pełnym słońcu gra się na prawdę dobrze. Jedyny minus to brak online multiplayera i dość mocne 3D. Jeżeli już to suwak tak na 1/4 daje radę.

 

Właśnie skusiłem się na RR3D dzisiaj, nawet milo się gra i dużo wygodniejszy niż SSFIV jak się jest "on the go"

Odnośnik do komentarza

"Pewnie nie ma co liczyc ze bedzie serwis w PL?"

 

Napisałem do nintendo.pl , czy gwarancja na 3DS'a z USA jest ważna w Polsce i odpisała mi że owszem.

 

Więc z Europy na pewno też. ;)

 

______________________

Mam takie pytanie: Gdy kupie 3DS'a ze Stanów, to czy będę mógł korzystać z usług sieciowych i firmware'ów z Europy?

 

Dzięki za odp. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...